אנימו וכל החברים - הצעה לסיידר

אנימו וכל החברים - הצעה לסיידר

חברים יקרים, השירשורים רצים, לא רצים - טסים במהירות על-קולית. ממילא, המשך השירשורים אינו תואם את הנושא לשמו נפתח השירשור. הצעתי על כן, הראשון שפותח את דלתות הפורום, יפתח שרשור. השירשור הזה ילווה את כולנו במהלך אותו היום בלבד. מה שקורה כיום, שמרב שירשורים אנחנו מאבדים נושאים, או רצף של צ'אטים. מה תגובת חברי הפרלמנט?

אנימו

New member
מיכה- שרשור אחד , לדעתי יהיה מקור

לבלבול עוד יותר גדול. ככה לפחות יש איזה נסיון להשאר בגבולות הנושא. אנחנו כבר למודי נסיון ואין פתרון אולטימטיבי לענין חוץ מלבקש לתת תשומת לב למקום בו משתרשרים. העובדה שההודעות אותן ראינו - מכחילות והחדשות עדיין שחורות , עוזרת לאיתור הודעות חדשות. יום טוב.

אנימו, שימי לב ממה נובעת הצעתי

חזרתי לא מזמן ודרכי בקוידש מזה ימים אחדים, נכנסתי ל"פורום שעושה את היום..." ואיזה הספק? עכשיו אני מנסה לשוטט בין כל השירשורים, אין דוס איז איינע מאייסע. ברצינות, איך מתגברים על המסה האדירה הזו? לדעתי אין לפורום הזה אח ורע בכמות ההודעות - מדהים!

p a l o m a

New member
מיכה שכחת לציין את רמת האינטילגנציה

הגבוהה...
ותודה על הלינק עם התאריכים.. וואו איזו השקעה! כל הכבוד!!!

אנימו

New member
מיכה-../images/Emo51.gifעל הרשימה.ואני רואה שאתה

דוקא מתקדם יפה באיתור השרשורים. יצויין לשבח ב...תעודה

כן כן אנימו, לקח לי כמה שעות

והאמת שנהנה. הייתי היום אצל חבר (צעיר) וסיפרתי לו על הפורום הזה, איזה אהבה, חברות ופירגון, לעומת פורום מורי הדרך שם יש כל הזמן מלחמות עולם...

pinzo01

New member
סתם משמיצן ../images/Emo8.gif

לא מלחמת עולם סתם חילופי אש ספורדיים ומדי פעם פגז של טנק מזה לעשות מלחמת עולם .......

../images/Emo140.gif פינזו

החלה רוח שורקת אלף מנגינות חצר פניה מליטה, עוצרת את נשימתה כי בא אורח. הסהר מעגל את פיו במן חיוך כל כך חביב

pinzo01

New member
יש שיר של אלתרמן

המספר על החורף בשדרת רוטשילד אחפש לך את המילים

אנימו

New member
פינזו- האם התכוונת לשיר: שדרות

בגשם? להלן ציטוט מתוכו (אסור להעתיק את כולו - חוק שמירת הזכויות): "באור ומטר השדרה מסרקת. דברי , ירוקה רעשי! ראה, אלהי, עם בתי הצוחקת אני מטייל ברחובך הראשי. עיר הפרומה שמלתה מרכסת חיוך הברזל והאבן עוד שט. הללו אינם שוכחים את החסד של מלת אהבה אחת."

אנימו

New member
אגב במהלך החיפוש נתקלתי בתיאור

נוסף של השדרות (עם עגלות תינוקות...) אבל שם לא היה איזכור לחורף....

למעלה