אני בבית!

טאניוש

New member
אני בבית!

שוחררתי לפני כמה שעות. נכון לעכשיו אין ירידת מים
, אני מקבלת אנטיביוטיקה וכמובן עם יד על הדופק. קיבלתי הורעות לשמור בקפידה עד שבוע 32 ואז נראה. לאור כל הוירוסים שהתגלו לי בגוף הוחלט על קייסרי אלקטיבי-אני רק מקווה למשוך כמה שיותר עד רגע זה. המון המון תודה על התמיכה, קיבלתי את כל התגובות שלכם-ולא היה לי עם מי לדבר בכלל ביום כיפור, אף רופא להתייעץ איתו, רק אותכן היה לי. תודה ענק לאמא של פילפילון וענתש שביררו בשבילי והשאירו אותי לבד עם הפחד... קצת יותר מאוחר אני הולכת להתדעכן על כל מה שפיספסתי. עוד פעם המון תודה!!!

שלי34

New member
ברוכה השבה טאניוש יקרה../images/Emo24.gif

הודעתך כאן החסירה ממני פעימה ובכלל כאן בפורום הייתי דרוכה לשמוע מה שלומך ומה שלום העובר, העדכון של אמא של פילפלון גרם לנו לנשום לרווחה. מאחלת לך רק טוב ותמשכי כמה שיותר
ממני ב

יופי ../images/Emo57.gif שימשיך טוב

לא קראתי את ההודעות הקודמות שלך, אבל רק לקרוא את העדכון הזה עושה המון. מקוה שתחזיקי עוד אחרי שבוע 32

לינדט

New member
ברוכה השבה

שמחה לשמוע שהדברים מסתדרים ושאת ממשיכה לדגור. הדאגת אותנו.

רונה 4

New member
מאוד מאוד שמחה שחזרת הביתה ../images/Emo140.gif

מאוד רווח לי לקרוא את העדכון של אמא של פילפילון. קמתי באותו בוקר עם תחושת מועקה בחזה, ומזל שהעידכון הגיע בצהריים. תנוחי המון המון כמובן. אנחנו כאן לעזור לך להעביר את הזמן.

ברוכה השבה!

באמת הבהלת אותי. שמחה שהכל הסתדר, ושאין יותר ירידת מים. מחזיקה לך אצבעות שמעכשיו לא יהיו צרות והכל ילך תקין!

תולו

New member
אין כמו בבית../images/Emo82.gif

איזה יופי שהכל בשליטה, קצת דאגנו פה. תרגישי טוב והמשך קל ורגוע.

tali00

New member
קבלי את איחולי!!

כולנו דאגנו לך מאד. אני שמחה מאד שהכל בסדר העיקר שתסחבי עד חודש תשיעי ושהכל יגמר בשלום!!! תשמרי על עצמך - טלי.

נייטי

New member
כל-כך שמחה שאת בבית וששניכם

בסדר. כל כך דאגתי. לא תארתי לעצמי שאפשר לדאוג ככה למישהו שכמעט ולא מכירים. עד העידכון ישבתי מול המחשב עם דמעות בעיניים ועשיתי ריפרש למסך כל 5 דקות בתקווה לעידכון משמח. כל הפורום הזה קפא בגללך וכולם נכנסו לפחד נוראי. היום הזה בדאגה לך, הראה לי שוב איזה פורום מדהים יש פה וכמה דאגה ואכפתיות יש בכולן. הייתי כל כך מאושרת לראות שאת בסדר ואני עוד יותר מאושרת לשמוע שאת בבית ומרגישה טוב. רק שימשיך להיות שקט ובטוח ורגוע כמה שיותר זמן. חיבוק גדול, נייטי.

Tנקר בל

New member
ברוך שובך, טאניוש

כל כך טוב לשמוע שאת שוב בבית, והכל בסדר! נשיקות.

טאניוש

New member
לא רציתי להלחיץ ../images/Emo4.gif 'צטערת...

יש לנו פורום מדהים, באמת, משהו בלתי רגיל לפורום כזה צעיר. המון המון תודה לכן על מה שאתן, על זה שאתן כאן והייתן כאן בשבילי, על הדאגה והאצבעות המוחזקות. ותסמכו עלי, אני שומרת על הילד. הבטחתי את זה לעצמי,לו ולאחים שלו שבשמיים.

happy

New member
טאניוש איזה כיף שהכל בסדר

ברוכה הבאה הביתה. תנוחי תנוחי ותנוחי מחזיקה אצבעות שהעוברונציק ישאר בפנים עד חודש תשיעי לפחות חג שמח

קליניק35

New member
יופי שחזרת. שימרי על עצמכם.

עכשיו לשמור ולמשוך...עוד ועדו כמה שאפשר. מחזיקה אצבעות ומחבקת. חג שמח חמודה.

2קשת

New member
יקירה ברוך שובך!

איזה כיף לשמוע שחזרת הביתה. תנוחי ותשמרי עליכם, מחזיקה לך אצבעות שהכל יהיה ארוך ארוך ותקין תקין.

למעלה