אני הולכת..

אני הולכת..

גם מקלחת ממושכת לא מרגיעה את הערנות הנמתחת בתוכי לקראת.. יוצאת למסע.. אנטוש את הרחוב החשוך, הכעור, שסוע פנסי רחוב ועירום מהמולת היום הקרה.. יוצאת למסע שאין בו מקום לדיבור או להצטברות של מחשבות. אלא שומעת בו, בחלל ריק מתחושות שמתפזרות כמו ציור שמסלסל אווירון בשמיים, רק את המוסיקה והרוך שמפיק הקול ששר מתוך הנשמה.. יוצאת למסע בעיניים קרועות לרווחה, קרניים קטנות, הבזקיות. תענוג שמציף עורקים, גולש עד אחרון הנימים והומה עד תנוכי האוזניים הבוערות, רעבות.. על מושב הכיסא הספרטני, בקדמת הבמה, ארגיש כיצד החוויה מפלחת בדייקנות את שכבות בגדיי, מפרידה שכבות העור, חודרת את שכבות הסרקאזם הרועד דרך שכבות ההגנה ומבקיעה עד הנפש הצנופה, המחופרת.. אני הולכת..(טוב נו, בעוד יממה בדיוק ואני לא קטנונית) להופעה של יהודה פוליקר בזאפה! אוהבת אותו! כבר ציינתי? רטט עפעפיי נרגע..שייגמר כבר יום המחר ו..שלא ייגמר לי הלילה.. רינה! מחר....

רינה ד

New member
...waiting for tonight

אבל מי שמאחר יושב בפינה או עומד מאחורה ליד הבר עם השמיכה מהרווחה..

חחחחח

השמיכה מהרווחה. תדעו לכם שהיום תהיה הופעה יוצאת מהכלל. אני הולכת לשגע שם מישהו.

shay poli

New member
חברה,אני סומך עליכם שאתם מגיעים גם להופעה

הבאה בשלישי למרץ. אה וכבר הזמנתי כרטיס. מה היה עדיף בדלפק? או בשולחנות? מה שווה שולחנות אם אף אחד מכם לא יהיה?

רינה ד

New member
שולחן! ברור שעדיף שולחן..

אני הזמנתי כרטיס להופעה ב-25/3 שזה היומולדת שלי.. אמנם לא התאריך המדויק אבל מה איכפת לי (אני מאלה שחוגגים חודש לפני ועוד חודש אחרי..) תהנה ב-3/3..? יווו זה עוד מעט איזה כייף לך..

רינה ד

New member
שי בטח הזמנת כרטיס ל-7/3 כי ב-3/3 אין הופעה

של יודה.. מה אתה מטעה אותנו.. וההופעה הבאה ב-25/3 שזה יוצא ביום רביעי אז תחליטו לאיזה מהן הולכים..

shay poli

New member
הולכים לשביעי ! סגור!

חחח.. סתם, אבל הכי אשמח לראות אתכן/ם שם. וכנראה שהתבלבלתי,באמת התכוונתי ל7,3.

רינה ד

New member
אז כנראה גם אני אזמין כרטיס להופעה

ב-7/3 אחרי ששיכנעתי אתכם להתאפק עד ל25/3 אני אצטרך להקדים להופעה הקרובה כי בסוף מרץ לא ייצא לי בגלל העבודה המחורבנת הזאת להגיע לשום הופעה ואוווווווווווווף כמה שבא לי.. טוב אז ליז מור ואילנה כנראה נחגוג עם שי את יומולדתו בזאפה.. תגידו אם מתאים לכם.. (אילנה אני כבר יודעת מה התשובה.. מתאים לך גם וגם נו מי מכיר אותך הכי בעולם..?

ספי סול

New member
באמת כיף לך אם צוות כזה יחגוג לך יום הולדת עם

יהודה המלך בהופעה בזאפה............. ועוד יותר כיף לך שאני גם בא להופעה כנראה רינה כפרה שומרת לי מקום לידך...... כן...???

shay poli

New member
מגניב. למען האמת נראה לי שאף פעם

לא יצא לי לראות מי זה ספי סול מחוץ לפורום. אשמח לראות אותך. אז כל מה שנשאר זה לחכות. אבל כמו שאתם כבר יודעים-תמיד הכי קשה זה...תשלימו לבד.

ספי סול

New member
מה ואת כל השאר ראית מחוץ לפורום?

ניפגש בזאפה ב-7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה מוצ"ש בכלל פאנן!!!

ספי סול

New member
נו מי זה עודד עכשיו...... חשבתי יהיה לי נחת

רק עם שי והבנות ועכשיו דוחפים לי את עודד מי זה בכלל......................???????????????? שדרן מסוקס??????????????? עודד גרנות מסוקס............????

ira87

New member
אני אשתדל להגיע להופעה של 25.03

נראה לי שכבר יותץר משנתיים לא הייתי באף הופעה שלו ואני כ"כ מתגעגעת
מקווה לפגוש גם אתכם, נראה שהיות ויש לי יום הולדת ב-13.3 אז אני יכולה להרשות לעצמי להופעה של האחד והיחיד

רינה ד

New member
ליז זה סגור היא תגיע ב-7

או ב-25.. נו די יאלה אמרנו שנוסעים אז נוסעים!

למעלה