אני הולכת..

ספי סול

New member
נו אירה אל תבאסי בואי ב-7/3!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בדיוק שבוע לפני היום הולדת שלך......... בואנה יהודה יצטרך שעה שלמה רק ליספור למי יש יום הולדת מסתבר שחצי מהפורום נולדו בחודש מרץ.................

ira87

New member
היי ספי, לצערי יש לי לימודים יום למחרת

מה לעשות שאוניברסיטה דורשת
חבל, אני ממש רוצה לפגוש את כולכם. יצא לי לפגוש את רינה, ליז, יוני, אילנה המקסימים ויש עוד אנשים כמו מור, אתה, ועוד הרבה שלא יצא לי לפגוש. מקווה שאולי הופעה הבאה.

illani

New member
אז מה הבעיה.עד הבוקר תספיקי לחזור לחיפה ../images/Emo13.gif

גם אני מגיעה ב-7

רינה ד

New member
נו אירה את גרה בחיפה נכון..? תחזרי עם מור

אחרי ההופעה.. וזהו הרשימה סגורה כולם מגיעים..

נוווווווווווווווווווווווווווווווווו..........

איך הרשימה סגורה בלעדיי חמודות.....? גם אני מגיע להופעה ב-7/3/09 נמלא את יהודה באהבה שלנו ועכשיו הרשימה סגורה..... אגב אני בא עם אישתי ועוד זוג תגידו הזאפה יכול להכיל כמות כזאת של אנשים....????? והזמנתי כרטיססים בבר האחורי כי אין מקומות באולם....

ira87

New member
הבעיה היא אחרת קצת ../images/Emo10.gif

אוףףף די כל הפורום ב-. 7 הולך להיות שם, גם אני רווצהההההההההההה
וחוזרת הביתה לנצרת עילית באותו הערב.

ira87

New member
אה והנה גם טוביה אומר שאין מקומות

טוב אולי מישהו יגיע ב-25.3 ... תהנו כרגיל בלעדיי

illani

New member
אין מקומות באולם אבל אולי עדיין יש בבר.

נוו. בואי בכל זאת ב-7. נדאג לך למקום לידינו, או מקסימום על הברכיים של מישהו או על השולחן

shay poli

New member
אני מצטרף לעצומה,אירה כולם רוצים שתגיעי.

יכול להיות ממש מגניב אם כל הפורום יגיע. דרך אגב גם לי יש לימודים יום יום ראשון ולא סתם, אלא מבחן בפיזיקה! אבל אני לא מתכוון לוותר על ההופעה שנופלת לי על היום הולדת,ואצלך זה רק פער של שבוע אז ככה שלא נורא! והבנתי שיש לך עם מי לחזור ,אז מה הבעייה?

ספי סול

New member
וןוווואו גדול זה אשכרה כל הפורום או כל החבר'ה

הטובים................. אירה אני בא עם חבר יהיה לך טרמפ היישר לנצרת עילית ואפילו מנצרת עילית היישר אל תוך הזאפה..............

למעלה