אני וגרושתי

מצב
הנושא נעול.

צוני33

New member
חגי תודה על העזרה

חבר יקר, אני מבין אותך
נכון זה פורום מקצועי, אבל תרשה לי לומר לך כמה מילים אישיות. אני גרוש כבר כתשע שנים. כאשר בינתיים נישאתי בשנית. ישנה בעיה במדינת ישראל שבה הגבר לא נתפס כדמות ובוודאי לא כאבא למעט ההקשר של מזונות. אנחנו חיים בשטיפת מוח והסתה מתמשכת כאילו הגבר הוא רוצח פוטנציאלי אלים שילדיו לא מענינים אותו. לצערנו הרב ישנם גברים שאינם ראויים לתואר אדם שמצדיקים זאת, אולם הרוב הנורמטיבי סובל משום שהוא לכאורה איננו קיים. לצערי כמי שעוסק בנושא גם במסגרת הכנסת אני יכול לבשר לך בצער, שאין אף גוף במדינה שיעזור לך. אתה אוויר. רק לאחרונה זזו קצת דברים וקמה וועדת משנה בכנסת שמטפלת בענין. אי אפשר להסביר לאנשים שהגבר הגרוש נמצא במצוקה איומה ובין 200 ל300 גברים גרושים מתאבדים מדי שנה, ו3 אחוזים מילדי הגירושין סובלים מניכור הורי דהיינו שההורה המשמורן מונע מהילדים קשר עם ההורה השני שאיננו משמורן. (כידוע הם מתגוררים אצל האם כך שהאם היא האלימה והמתעללת אבל בפוליטיקלי קורקט של מדינת ישראל אין דבר כזה אשה אלימה או מתעללת, רק גבר) אבל זה לא מענין אף אחד. ובכל מקרה ידידי היקר, מניסיוני האישי שלי ושל עשרות גברים אחרים שלא ראו את ילדיהם חודשים ואף שנים אני אומר לך בפה מלא- אני מבין אותך , לכן תקשיב לי בבקשה ובסבלנות... אל תחפש סעד בבתי משפט זה לא יעזור לך החוק בענין משמורת ילדים מוטה טוטאלית לטובת הנשים, המשטרה לא אוכפת הסכמים של הסדרי ראיה ופקידות הסעד יגלגלו אותך מכל המדרגות ומעל כולם מפקחות ארגוני הנשים שבכל מקום רועדים מהן. אי אפשר להסביר לאנשים שלא מחליפים עוול בעוול , אף אחד לא טוען שצריך לאמלל נשים ולמנוע מהן לחיות ולהתגרש ולעשות כרצונן אבל בשביל זה לא יתכן שקולו של אבא לא ישמע. אנשים לא מבינים ולא יבינו יקח שנות דור עד שזה יקרה. רק כשבן של מישהי מארגוני נשים יתגרש, היא מיד תשנה את דעתה ותבין מהי המציאות. בינתיים אנחנו חיים במציאות מדומה שאוכלת אותך ואת כולנו. אבל זה יגמר יום אחד כי לא יתכן לשקר לכל העולם כל כך הרבה זמן ולמעוך אנשים ולזרוק אותם לכלא ולגזול מהם את ילדיהם ולהשליך אותם לרחוב (כן... זה קורה) ולהיות קפקא מודרני רק משום שיש להם פין בין הרגליים. ועכשיו חבר יקר כמו שאמרה קודמתי.. קח אוויר וזכור שלמרות הכל הדרך היחידה שתוכל להשיג משהו מזכויותיך הבסיסיות שנרמסות כמו בדיקטטורה היא אך ורק בדרך גישורית או בדרך של לחצים עוקפים ויצירתיים. אגב אתה מיוצג על ידי עו"ד? אינני מכיר אותך ויכול להיות שאתה רמאי ונוכל כמו שחמיך לשעבר אמר ויכול להיות שהיית ונותרת אדם אלים אבל בכל מקרה שאלת למה רואים רק את טובת האשה? השאלה האמיתית היא מדוע מדינת ישראל מתעללת בילדים שצריכים אבא אבל היא לא מאפשרת להם להיות עם אבא שלהם? זו השאלה וזו צריכה להיות חבר יקר המדיניות שלך. לילדיך יש זכות לאבא ולאף אחד בעולם אין זכות להפקיע את זה מהם - גם לא אמא שלהם וכמובן גם לאבא שלהם אין זכות להפקיע מהם את אימם. זה מצב נוראי אבל תיזהר מבתי דין!!!!! לעולם אל תיכנס לשם כי תמיד תפסיד. אין לגבר שום סיכוי לנצח במשפט על משמורת למעט מקרים בודדים שמעידים על הכלל. זה ניסיוני וזו עצתי אל תיכנס לבתי משפט! אני אכתוב את זה שוב. אל תיכנס לבתי משפט וגם לא לבתי דין רבניים. נסה להיות שפוי ורגוע אפילו שזה בלתי אפשרי. אל תשכח שיש השלכות משפטיות לכל דבר שקשור במשמורת לכן כדאי שתתיעץ עם עו"ד. בכל מקרה גישור תמיד יעיל יותר בוודאי לגבר. אני אומר זאת כמי שעבר גישור בעצמו לפני תשע שנים. ידידי, תרגע לאט לאט , אין ברירה אחרת. את הדמעות שאנחנו מורידים מגעגועים לילדים תשאיר לכרית בלילה. אי אפשר לפעול מתוך כעס ועלבון וחוסר אונים בוודאי כשאתה מופלה על רקע מגדרי וסובל מנחיתות משפטית. יש אלפים רבים של גברים כמוך , מאות מהם מתאבדים- תשאר בחיים חבר יקר! אם לא בשבילך אז בשביל ילדיך . מחבק אותך חגי ברוך הבא למועדון!
חגי תודה על העזרה
אענה בקצרה לדבר שדי צרם לי, חמי לשעבר קפץ באמצע הגישור כדי שיתן לביתו פתח לומר שאני אלים מכיוון שאני עובד מדינה ושכביכול יהיה להם אליבי כדי להרחיק אותי מהבית , בחיים לא הרמתי יד ולא רימיתי אף אחד, אני איש חוק וסדר ואין לזלזל ביושרי כשמח"ש הגיעו לביתי כילדתי איתי בבית בוכה שלוקחים את אבא ואני רואה במשרדים שלהם מגיעים דפים שפוקססו ע,י גרושתי וכל מילה שקר אף אחד לא הקשיב, הרחיקו אותי מהבית ליוו אותי כדי לקחת בגדים לא ראיתי אותם במשך שבועיים וכך היא גרמה שאצא מהבית!! לימים התיק נסגר מחוסר הוכחות זה המשחק של נשים שבעליהם עובדי מדינה. כך שאני נקי לא אלים ולא נוכל הייתי חייב לטהר פה את עצמי זה צרם לי. דבר שני חבר של חבר טוב הקים אתר אינטרנט שעוזר לאנשים כמונו www.2b-free.co.il והם עוזרים לי מאוד כל שאלה שיש לי פונה אליהם , גם הוא עבר את הסבל הזה כמו כולנו אשכרה צריך להקים עמותה בעד הגברים כולם רוצים אף אחד לא יוזם ומקים צעקה במדינה הזאת. איך אתה קשור לכנסת? יש לי סבלנות של פיל יהיה בסדר. ושוב תודה על הכל, כן כמו שאמרת ברוך הבא וברוך הנמצא

שילה1

New member
סליחה צוני-אך מלכתחילה היגיע חמך למקום

חגי תודה על העזרה
אענה בקצרה לדבר שדי צרם לי, חמי לשעבר קפץ באמצע הגישור כדי שיתן לביתו פתח לומר שאני אלים מכיוון שאני עובד מדינה ושכביכול יהיה להם אליבי כדי להרחיק אותי מהבית , בחיים לא הרמתי יד ולא רימיתי אף אחד, אני איש חוק וסדר ואין לזלזל ביושרי כשמח"ש הגיעו לביתי כילדתי איתי בבית בוכה שלוקחים את אבא ואני רואה במשרדים שלהם מגיעים דפים שפוקססו ע,י גרושתי וכל מילה שקר אף אחד לא הקשיב, הרחיקו אותי מהבית ליוו אותי כדי לקחת בגדים לא ראיתי אותם במשך שבועיים וכך היא גרמה שאצא מהבית!! לימים התיק נסגר מחוסר הוכחות זה המשחק של נשים שבעליהם עובדי מדינה. כך שאני נקי לא אלים ולא נוכל הייתי חייב לטהר פה את עצמי זה צרם לי. דבר שני חבר של חבר טוב הקים אתר אינטרנט שעוזר לאנשים כמונו www.2b-free.co.il והם עוזרים לי מאוד כל שאלה שיש לי פונה אליהם , גם הוא עבר את הסבל הזה כמו כולנו אשכרה צריך להקים עמותה בעד הגברים כולם רוצים אף אחד לא יוזם ומקים צעקה במדינה הזאת. איך אתה קשור לכנסת? יש לי סבלנות של פיל יהיה בסדר. ושוב תודה על הכל, כן כמו שאמרת ברוך הבא וברוך הנמצא
סליחה צוני-אך מלכתחילה היגיע חמך למקום
הגישור? היכן התבצע הגישור בפועל? וראה הנשא שהבאתי לדיון,כאן,למעלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה