אני זקוקה לייעוץ בניהול נכון של

עליגל

New member
אני זקוקה לייעוץ בניהול נכון של

כספי משק בית. בארה"ב יש ארגונים שעוזרים לאנשים שמגיעם לקשיים כלכליים. אני כנראה חוזרת כל הזמן על אותן הטעויות ותמיד במינוס והלוואת שלא נגמרות. אם ידוע לכם איפה אפשר לקבל סיוע אשמח מאוד.

odedg

New member
אם תמצאי , ספרי גם לנו. הבעיה

כנראה בפער בין ההכנסות להוצאות, ואם יש דודה בארצות הברית של אמריקה, זה יכול להיות פתרון בית ספר...

עליגל

New member
תודה על תשובתך הצינית

לא מתאים למי שמנהל פורום בעניני צרכנות...

odedg

New member
אני מתנצל אם נפגעת אך לדעתי באמת

קשה למצוא פטנטים, ואצל האחרים הדשא ירוק יותר, קשה לפעמים לדעת איך ןלמה

erandb

New member
היה אתמול

ב-6 עם אושרת קוטלר על חברה שעושה קורסים בעניין. אך איני יודע אץ שמה ,או איך ניתן להגיע אליה. אולי נסי דרך האתר של ערוץ 2 לפניות הציבור ,שיתנו לך את שמם . מקווה שעזרתי .

oferco5921

New member
אני מוכן לעזור לך

היי אין לי ידע בכלכלה אך עזרתי לחבר שהיו לו חובות והוא בכיוון הנכון. חבל לך לשלם כסף על ייעוץ מקצועי כי זה תלוי רך בך ובסדר עדיפויות נכון. טיפ אחד אני יכול לתת לך כרגע והוא להחליט על אילו הוצאות את יכולה לוותר. אם את מעוניינת בעזרה שילחי לי E-MAIL ל [email protected] ביי

adigolds

New member
הספר:כלכלה בצל קלקלה

יש ספר נהדר בשם: כלכלה בצל קלקלה - מדריך להישרדות כלכלית של משק הבית. את הספר ניתן לרכוש אצל המחבר: רונן מרטין-כהן, טלפון:04-9892347 email:[email protected]

zuli2

New member
על רגל אחת

פשוט וקל !!!! א. שורפים !!! פנקסי המחאות , כרטיסי אשראי !!! ב. בראשון לחודש , הולכים לבנק ומוציאים הסכום הדרוש למחיה. ג. עושים סדר עדיפויות ורוכשים רק מה שחובה !! ד. בשיטה הזו יש לך יותר שליטה על הכסף. אמנם ישש שיאמרו שזו שיטת הפרימיטיבים , אך תתפלאו כמה היא עובדת. בהצלחה

למעלה