אני חדשה פה...

מצב
הנושא נעול.

tanit1

New member
אני חדשה פה... ../images/Emo187.gif

אני חדשה פה...

שלום בנות חמודות לאחר ארבע הפלות ואין סוף זריקות החלטנו ללכת על תרומת ביצית. אך לפני מבול השאלות שיש לי האם פעם נאמר למישהי שיש לה אולי רחם שדוחה עובר? ואם כן מה ניתן לעשות?

vif

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אני חדשה פה...

שלום בנות חמודות לאחר ארבע הפלות ואין סוף זריקות החלטנו ללכת על תרומת ביצית. אך לפני מבול השאלות שיש לי האם פעם נאמר למישהי שיש לה אולי רחם שדוחה עובר? ואם כן מה ניתן לעשות?
ברוכה הבאה

אני שמה לב שאת לר ישנה ...מקווה שתמצאי כאן בית חם .. לא מכירה את הסיטואציה של רחם דוחה עובר ...אבל יש כאן מומחיות אני רק רציתי להגיד בוקר טוב ונשמח לענות על הכל

ayoosh

New member
בוקר ושבוע נפלא!!!

אני חדשה פה...

בוקר ושבוע נפלא!!!
קודם כל
ברוכה הבאה!!! גם אני לא יכולה לעזור לך בשאלה שלך (חוץ מזה שזה מכניס לי עוד פחדים לראש...), אבל אולי מישהי מהמומחיות תוכל לעזור (או אולי בפורום פוריות, אם עוד לא ניסית). מקווה שהבית החם שלנו יעזור לך עם ההתמודדות, ושבקרוב נהיה כולנו חלק ממעגל ההריוניות...! שבוע נפלא
!

שיר5520

New member
ברוכה הבאה!

אני חדשה פה...

ברוכה הבאה!
מאחלת לך הריון ממש בקרוב. מצטערת שאני מצטרפת לאלה שלא יודעות כלום על שאלתך. אולי בפורום פוריות יש מישהי עם ניסיון בעניין. נסי לשאול שם. ואחרי שתקבלי תשובות אל תתביישי עם מבול השאלות. כולנו היינו כך בהתחלה. בהצלחה!

רועיבת

New member
בוקר טוב

אני חדשה פה...

בוקר טוב
וברוכה הבאה!!! מאחלת לך, כמו קודמותי, שהות קצרה כ"מנסה" בפורום. אני שמעתי על נוגדנים לזרע של הבעל, האם לזו הכוונה? אם כן, בנענע קיים פורום פוריות שמ\המנהלת שלו- שושי, עברה טיפולים דומים. שיהיה בהצלחה!

סביון1

New member
ברוכה הבאה

אני חדשה פה...

ברוכה הבאה
בתל השומר יש מרפאת הפלות חוזרות שמנוהלת ע"י פרופסור בשם קרפ. פרופסור קרפ מבצע בדיקות של פיתוח נוגדנים ע"י האם לעובר. יתכן שלזאת הכוונה שלך במונח "רחם דוחה עובר"? במידה והבדיקות שלו מעלות שאכן פיתחת נוגדנים כאלה, את מקבלת טיפול בזריקות המכילות חומרים מדם הבעל. האמת - אני לא ממש התלהבתי מהרעיון. אני אמנה את הסיבות לאי ההתלהבות שלי אבל קחי בחשבון שכל מה שאני יודעת זה משמועות בלבד ולא מנסיון על בשרי: א. הזריקות מאד לא נעימות. מדובר בחמש זריקות שמקבלים לכף היד, בתור התחלה. אם גם זה לא עוזר, מקבלים קוקטיל שמורכב מדמים של כל מיני אנשים. אני לא רוצה להפחיד, אבל שמעתי אפילו על מקרה של מישהי שנאלצו לכרות לה את כף היד אחרי סידרת הזריקות הזאת. ב. אומרים שאחרי שאת מקבלת את הזריקות האלה אז במקרה שאי פעם תצטרכי, חלילה לקבל מנת דם או שתזדקקי להשתלת איברים אז תהיה לך בעיה. ג. הטיפול לא תמיד עוזר. אני שוב מדגישה שהכל משמועות. אנחנו גם הגענו לפרופ' קרפ (אחרי 3 הפלות), קיבלנו ממנו הפניות לבדיקות אבל בסוף, בגלל כל הסיבות שלעיל וגם בגלל שהסיכוי למצוא משהו היה קטן במקרה שלנו, לא עשינו את הבדיקות בכלל. מצד שני יצא לי לשוחח עם אישה שאחרי הרבה מאד הפלות (תשע אני חושבת) הגיעה לדר' קרפ, עברה את הטיפול והיום יש לה שני ילדים. בדיקות קרישיות עשית? זאת סיבה הרבה יותר שכיחה להפלות חוזרות והרבה יותר קלה לטיפול. יום טוב ואל תהססי להנחית עלינו את מבול השאלות שלך.

ענתי27

New member
סביון, אחותי עברה את התהליך שתיארת

ברוכה הבאה
בתל השומר יש מרפאת הפלות חוזרות שמנוהלת ע"י פרופסור בשם קרפ. פרופסור קרפ מבצע בדיקות של פיתוח נוגדנים ע"י האם לעובר. יתכן שלזאת הכוונה שלך במונח "רחם דוחה עובר"? במידה והבדיקות שלו מעלות שאכן פיתחת נוגדנים כאלה, את מקבלת טיפול בזריקות המכילות חומרים מדם הבעל. האמת - אני לא ממש התלהבתי מהרעיון. אני אמנה את הסיבות לאי ההתלהבות שלי אבל קחי בחשבון שכל מה שאני יודעת זה משמועות בלבד ולא מנסיון על בשרי: א. הזריקות מאד לא נעימות. מדובר בחמש זריקות שמקבלים לכף היד, בתור התחלה. אם גם זה לא עוזר, מקבלים קוקטיל שמורכב מדמים של כל מיני אנשים. אני לא רוצה להפחיד, אבל שמעתי אפילו על מקרה של מישהי שנאלצו לכרות לה את כף היד אחרי סידרת הזריקות הזאת. ב. אומרים שאחרי שאת מקבלת את הזריקות האלה אז במקרה שאי פעם תצטרכי, חלילה לקבל מנת דם או שתזדקקי להשתלת איברים אז תהיה לך בעיה. ג. הטיפול לא תמיד עוזר. אני שוב מדגישה שהכל משמועות. אנחנו גם הגענו לפרופ' קרפ (אחרי 3 הפלות), קיבלנו ממנו הפניות לבדיקות אבל בסוף, בגלל כל הסיבות שלעיל וגם בגלל שהסיכוי למצוא משהו היה קטן במקרה שלנו, לא עשינו את הבדיקות בכלל. מצד שני יצא לי לשוחח עם אישה שאחרי הרבה מאד הפלות (תשע אני חושבת) הגיעה לדר' קרפ, עברה את הטיפול והיום יש לה שני ילדים. בדיקות קרישיות עשית? זאת סיבה הרבה יותר שכיחה להפלות חוזרות והרבה יותר קלה לטיפול. יום טוב ואל תהססי להנחית עלינו את מבול השאלות שלך.
סביון, אחותי עברה את התהליך שתיארת
עם זריקות מדם הבעל ע"מ לדחות את הנוגדנים שגורמים להפלות חוזרות. לצערה ולצער כולנו, התברר שהגוף לא דחה לשווא את העוברים (היא עברה 4 הפלות)- 'החיסון' אמנם החזיק את ההיריון אבל נולד ילד עם בעיה שהתבררה כגנטית. מה שהוכיח בדיעבד שהיא היתה צריכה תרומת ביצית ולא לעבור את הטיפול הזה. אולי לא תמיד כדאי להתנגד לטבע... מה שמביא גם אותי לסיטאוציה הזו של תרומת ביצית ...
ענת

keren05

New member
כן, שמעתי על מקרה כזה

אני חדשה פה...

כן, שמעתי על מקרה כזה
הידע שלי בנושא זה הוא משמועה בלבד. אין לי הרבה מידע, רק יודעת להגיד שיש מושג כזה שנקרא רחם קר. מה ניתן לעשות? אני אף פעם לא הייתי בהריון, ולי נמסר כי הביציות שלי לא איכותיות, אבל על מנת להכין את הרחם טוב טוב לקראת תרומת הביצית, אני אוכלת שלוש פעמים ביום 15 גרם זרעי פשתן טחונים. נמסר לי שזה עוזר למצב הרוח, לאיזון הגוף שמקבל כל כך הרבה הורמונים. והכי חשוב עוזר לחמם את הרחם. עוד נאמר לי שזה עוזר לאיכות הביציות שאני מייצרת, אבל מזה כבר התאיישתי... בהצלחה קרן

vif

New member
מי מסר לך??האם זהו רופא ??

כן, שמעתי על מקרה כזה
הידע שלי בנושא זה הוא משמועה בלבד. אין לי הרבה מידע, רק יודעת להגיד שיש מושג כזה שנקרא רחם קר. מה ניתן לעשות? אני אף פעם לא הייתי בהריון, ולי נמסר כי הביציות שלי לא איכותיות, אבל על מנת להכין את הרחם טוב טוב לקראת תרומת הביצית, אני אוכלת שלוש פעמים ביום 15 גרם זרעי פשתן טחונים. נמסר לי שזה עוזר למצב הרוח, לאיזון הגוף שמקבל כל כך הרבה הורמונים. והכי חשוב עוזר לחמם את הרחם. עוד נאמר לי שזה עוזר לאיכות הביציות שאני מייצרת, אבל מזה כבר התאיישתי... בהצלחה קרן
רחם קר זה מושג ברפואה הסינית אבל עד כדי לומר שזהו רחם שאלרגי לזרע יש הרבה דרך

keren05

New member
לא הזכרתי רחם שאלרגי לזרע

רחם קר זה מושג ברפואה הסינית אבל עד כדי לומר שזהו רחם שאלרגי לזרע יש הרבה דרך
לא הזכרתי רחם שאלרגי לזרע
הי אני לא יודעת מה זה רחם שאלרגי לזרע. אני דיברתי על רחם שלא קולט עוברים. אני לא יודעת אם זה אותו הדבר. בכל אופן, ביקרתי אצל פסיכיאטר של קופת חולים על מנת שיתן לי מרשם לתרופות נגד דיכאון. כל הטיפולים שלא הצליחו וההורמנים שקיבלתי הוציאו אותי לגמרי מאיזון. הוא טען שהכדורים האלו פוגעים בטיפולי הפוריות, כי הם מנטרלים את את התרופות שאני אקבל על מנת להכין את הרחם לטיפולים. והוא זה שהציע לי לי לקבלת את החומרים לשיפור מצב הרוח מהטבע. וזה כולל זרעי פשתן טחונים + קפסולות של אומגה 3 בחומרים אלו יש את המרכיבים שמשפרים את איכות הביציות ו"מחממים" את הרחם. שלושה שבועות לאחר שהתחלתי לקחת אותם, אני מרגישה טוב, ואין לי מושג מה קורה עם הביציות העייפות שלי והרחם שממנו עדיין יש לי תקוות גדולות. קרן

מצב
הנושא נעול.
למעלה