אני חדש כאן.הנה שאלון היכרות לכולם:

d r o r y

New member
אני חדש כאן.הנה שאלון היכרות לכולם:

היי.אני חדש כאן.אני יודע שזה לא קשור לנושא הפורום,אבל מה רע שנכיר קצת אחד את השני?הנה שאלון היכרות לכל המעוניין,שהעתקתי(מעצמי!!) מפורום אחר!!סתם להכיר קצת יותר אחד את השני.אשמח לתגובות. השאלות הן בנוסח זכר רק לצורך הנוחות.כמובן אין לענות תשובות מתחכמות,אלא מה שאתם באמת חושבים.אז הנה: -שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... 8.אילו היית ראש העיר בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? -שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? 3.שתייה קרה או חמה? 4.לחם או מצות? 5.אהבה או כבוד? 6.סבתא או סבא? 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? 8.סוודר או מעיל? 9.שקט או רעש? 10.מרק או דייסה? 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? 12.מה יפה יותר בבחורה שנראית טוב-הישבן או הרגליים? 13.אתניקס או תיסלאם? 14.אושר או עושר? 15.יגאל בשן או אייל גולן? 16.תכנית טלוויזיה-"הופה היי",או "הראשון בבידור עם דודו טופז"? -שאלות אסוציאציות: 1.חלום: 2.סיפוק: 3.שמחה: 4.ריקודים: 5.ציפור: 6:מוזיקה: 7.בעלי חיים: 8.ג'ינס: 9.חיים: 10.מוות: 11.אהבה: 12.שינאה: 13.ילדים: 14.הורים: 15.חברים: 16.רדיו: -דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? 2.שתייה אהובה? 3.אומניי מוזיקה אהובים(להקות/זמרות/זמרים,וכ"ו)? 4.עונה אהובה? 5.צבע אהוב? 6.רגש אהוב? 7.מתקן לונה-פארק אהוב? 8.תחנת הרדיו האהובה? 9.חמש האנשים האהובים ביותר? 10.סרט אהוב? 11.חמש האיברים האהובים עליך ביותר בבני המין השני? 12.תכנית הכי אהובה עליך בטלוויזיה,בכל הזמנים -ולסיום: 1.ספר בקצרה על חלום שחלמת שלא תשכח אותו לעולם: 2.תן דוגמא לרגע בחייך שלא תשכח לעולם: 3.ספר בקצרה על המקרה הכי מיסטי ומוזר שקרה לך בחיים:

uoston

New member
עונה

1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם?---- הייתי עושה שלא יהיו אנשים רעים ושלא יהיו ייסורים כשאתה מזדקן 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? -----להתעורר!!!!! 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת?--- אני חושבת שכן. 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה?---- אם הייתי נואשת מאאוווד...אז נראה לי שכן!! 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? -----בחיים לא!!!! 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה?-----לחברה שלי!! 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... -----הייתי אוכלת כל יום לחמנייה כזאת עסיסית ופריחה עם איזה ממרח כל שהו או חביתה שוקו בשקית ארוחת צהריים-בשר ככה שמן וטוב פסטה כזאת טובה הרבה מוסים!!(שוקולד) קצפת!! מלא בורגראנץ'!!!!!!!!(או בורגר קינג!!!!) ו..זהו..כי אז כבר תכאב הבטן.... 8.אילו היית ראש העיר בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך?-----אהמ...לא...... 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה?------אווי מי גאד!!!פשוט אסווווןן!!!!! ז-ו-ו-ע-ה!!!! שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)?---סופרמן..(?) 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים?----פיות. 3.שתייה קרה או חמה?-----קרה. 4.לחם או מצות?----לחם!!!!!!!!!! 5.אהבה או כבוד?---- אהבה. 6.סבתא או סבא?----סבא. 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות?---- חומות!!!!!!!! 8.סוודר או מעיל?----מעיל 9.שקט או רעש?---שקט 10.מרק או דייסה? ----מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה?---מיסטיקה 12.מה יפה יותר בבחורה שנראית טוב-הישבן או הרגליים?---אין לי מושג... 13.אתניקס או תיסלאם?----מה זה שני הדברים האלה....??? 14.אושר או עושר?----עושר מיתוך העושר יבוא האושר-נקודה למחשבה!!!(אני המצאתי!! נא לא להעתיק!) 15.יגאל בשן או אייל גולן?---אייל גולן 16.תכנית טלוויזיה-"הופה היי",או "הראשון בבידור עם דודו טופז"?----------הראשון בבידור עם דודו טופז. שאלות אסוציאציות: 1.חלום:---איבוד חושים 2.סיפוק:--- מין 3.שמחה:---מצב רוח טוב מאוווד. 4.ריקודים:--- חיוך. 5.ציפור:---מוזיקה 6.מוזיקה:--- לועזי. 7.בעלי חיים: ---צבי בצבע חום.. 8.ג'ינס:--- ארצות הברית. 9.חיים: ---אין דרך להסביר 10.מוות:---שחור. 11.אהבה:---אדום 12.שינאה:--כתום 13.ילדים:---שימחה 14.הורים:--- סימן שאלה 15.חברים:---כיף! 16.רדיו: ---גלים. דברים אהובים: 1.מאכל אהוב: ---הגלידה של הבורגראנץ' ולחם 2.שתייה אהובה: ---שוקו בשקית של טרה 3.אומניי מוזיקה אהובים(להקות/זמרות/זמרים,וכ"ו)?---מארון5 גרין דיי סימפאל פלאן קלי קלראקסון אבריל לאבין פלורנסיה ברטוטי(-בערך..) 4.עונה אהובה?---אביב 5.צבע אהוב?---תכלת שמיים 6.רגש אהוב?---שמחה אמיתית 7.מתקן לונה פארק אהוב?---אנקונדה!!!!!! 8.תחנת רדיו אהובה?-----100 אף אמ. 9.חמש אנשים האהובים עליך?----- אמא מירי רעות זהו.... 10.סרט אהוב?---"טעות בכיוון" עם אלייזה דושקו. 11.חמש האיברים האהובים עליך ביותר בבני המין השני?----אין. 12.תכנית טלוויזיה האהובה עלייך בכל הזמנים:--- מירוץ לאתמול ורוניקה מארס באפי מלאך שחור מכושפות פלוריסיינטה. ולסיום 1.ספר בקצרה על חלום שחלמת שלא תשכח אותו לעולם:-------- אני רואה מכונית ויש שם מישי שבחלום אני יודעת שזאת אמא שלי(אבל זאת לא היא כי זאת לא הייתה הדמות שלה) אז בקיצור אני באה אליה לצד השמאלי של החלון(כאילו זה כמו בארה"ב..) עם קופסה ביד ואומרת לה משו כמו"ראית היית יכולה להחזיר את זה.." משו כזה.....ואז אני מחזיקה את המראה בצד ומטפסת על הצד הלכסוני של האוטו(מאחורה יושבת עוד ילדה בצד ימין של האוטו האמא מקדימה על ההגה כמו בהרה"ב) ואז פיתאום אנחנו מגיעות לפנייה ימינה אבל אז באה משאית שפוגעת בי(ז"א בצד שמאל) אבל אז בעצם בחלום (כמו קירוב של מצלמה) אני רואה שבעצם זה פגע בצד ימין ואני רואה את הראש של הילדה ז"א הצאוור נשבר והעניים שלה כאלה מפוחדות ושמעתי את הקנאק!!!!!!!!! וחשבתי שזה בעצם לא פגי בי..... טוב...., ואז אחרי זה אני נימצאת בחדר שלי עם ילדה של חברים שלנו..היא משחקת וזה...ואז אני באה למראה כי הרגשתי שמשו תפוס לי באף....אני מסתכלת והפרצוף של שונה!!!!!!!!!! ז"א לא מעוות או משו (כמו בוונילה סקיי עם טום קרוז) אלה פשוט אף אחר ופנים קצת שונות!!! זה היה פשוט מפחיד!!!!!!!! 2.תן דוגמא לרגע בחייך שלא תשכח לעולם:---הרגר שבו אני אפגוש את "אמא" שלי, או את שניהם. 3.ספר בקצרה על המקרה הכי מיסטי ומוזר שקרה לך בחיים: אוקי..זה משו מוזר.....אני וחברה שלי שחחקנו בכדוררגל בחנייה ואני בעטתי ועפתי ת'כדור לחנייה מימול והוא התגלגל לכביש ,אני וחברה שלי שמענו את הפיצוץ!!!!! ואז פיתאום בא מישו ושואל אותנו תגידו זה הכדור שלכם..אני הייתי בהלם!!!!!!!! עד היום אני לא מבינה מה זה היה. מקווה שנהנתם....

Lirchu

New member
אני../images/Emo192.gif

-שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם?
"מעלימה" אנשים מסויימים
כאלה..מיותרים! 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים?
להמשיך לחיות את החלום. 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת?
אולי. 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה?
ממש לא. 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר?
ברור
. 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה?
אממ..אחותי הקטנה
. 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות...
חחח וואו..הייתי אוכלת במשך כל היום אבל עדיין לא ממש הרבה
. 8.אילו היית ראש העיר בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך?
בלהה...לאלא
. 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה?
שונה לגמרי?
-שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)?
סופרמן
2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים?
מלאכים
3.שתייה קרה או חמה?
קרה. 4.לחם או מצות?
תלוי מתי נו..
אוק לחם. 5.אהבה או כבוד?
אהבה.
6.סבתא או סבא?
באמת באמת ששניהם!
7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות?
כחולות. 8.סוודר או מעיל?
מעיל. 9.שקט או רעש?
דפנטלי רעש!!! 10.מרק או דייסה?
דייסה. 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה?
פסיכו
12.מה יפה יותר בבחורה שנראית טוב-הישבן או הרגליים?
אממ טוב אני יגיד רגליים
13.אתניקס או תיסלאם?
14.אושר או עושר?
אושר!
15.יגאל בשן או אייל גולן?
יגאל בשן. 16.תכנית טלוויזיה-"הופה היי",או "הראשון בבידור עם דודו טופז"?
דודו. -שאלות אסוציאציות: 1.חלום:
התגשמות. 2.סיפוק:
אהבה וכל מה שבא איתה
אנלא סוטה להרגיע
3.שמחה:
חיוך
. 4.ריקודים:
תנועה. 5.ציפור:
חופש. 6:מוזיקה:
LIFE
7.בעלי חיים:
אי אפשר בלי. 8.ג'ינס:
מולי (
חמודה שילי
) 9.חיים:
משו חשוב. 10.מוות:
פחד. 11.אהבה:
אדום.
אל תשאלו למה. 12.שינאה:
מכות. 13.ילדים:
זה שמחה
14.הורים:
עזרה. 15.חברים:
תמיכה. 16.רדיו:
אוקיי..המצאה טובה...NEXT!
-דברים אהובים: 1.מאכל אהוב?
אורז. 2.שתייה אהובה?
קפה. 3.אומניי מוזיקה אהובים(להקות/זמרות/זמרים,וכ"ו)?
MOLLY LORENNE
מלהקת הפיידרס
4.עונה אהובה?
קיץ. 5.צבע אהוב?
כחול ואדום. 6.רגש אהוב?
שמחה. 7.מתקן לונה-פארק אהוב?
רכבת הרים! ווהוו.. 8.תחנת הרדיו האהובה?
99? 9.חמש האנשים האהובים ביותר?
אחותי, מולי, אמא, אבא ו...או ריאן או טדי או ג'ראד
דאם אף פעם לא הייתי טובה בהחלתות מיידיות
. 10.סרט אהוב?
HOUSE OF WAX 11.חמש האיברים האהובים עליך ביותר בבני המין השני?
אממ זה לא בדיוק שונה אבל בואוו נגיד ששפתיים, עיניים, בטן וידים.. 12.תכנית הכי אהובה עליך בטלוויזיה,בכל הזמנים:
ורוניקה מארס. -ולסיום: 1.ספר בקצרה על חלום שחלמת שלא תשכח אותו לעולם:
אממ רגע עוד לא חלמתי על מולי
חיחי אממ שהייתי אמורה ללכת לפגוש 2 שחקנים ראשיים מורוניקה מארס
. 2.תן דוגמא לרגע בחייך שלא תשכח לעולם:
שפגשתי שחקנים שמאוד אהבתי. 3.ספר בקצרה על המקרה הכי מיסטי ומוזר שקרה לך בחיים:
לאדעת
חיחי
חייבת לשים תמונה..חייבת! lol

Nitzan122

New member
עונה../images/Emo9.gif

-שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? שלא יהיו חסרי בית, אנשים שאין להם מה לאכול ואנשים שמתפוצצים...
2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? חחים מציאותיים נראה לי... 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? כן, מה אחרת יש לעשות כל היום? שיעמום טוטאלי... 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? לא יודעת... 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? בחיים לא... 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? ההורים שלי... 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... בערך כמו עכשיו, בבוקר קורנפלס ארוחת עשר סנדביץ' ארוחת צהריים וארוחת ערב ביצה/סלט/טוסט אולי הייתי אוכלת קצת יותר שוקולדים... 8.אילו היית ראש העיר בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? לודעת
9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? למה לגרום להם להיות כל כך מטומטמות? אם גם הם היו דפוקים כמונו היה תוהו ובוהו... -שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן... 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? מלאכים
3.שתייה קרה או חמה? קרה 4.לחם או מצות? לחם 5.אהבה או כבוד? אהבה
6.סבתא או סבא? גם וגם 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? חומות... 8.סוודר או מעיל? סוודר 9.שקט או רעש? תלוי מתי 10.מרק או דייסה? מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? מיסטיקה, יותר מעניין 12.מה יפה יותר בבחורה שנראית טוב-הישבן או הרגליים? אממ... רגליים?... 13.אתניקס או תיסלאם? אף אחד.. 14.אושר או עושר? אושר! 15.יגאל בשן או אייל גולן? אף אחד.. 16.תכנית טלוויזיה-"הופה היי",או "הראשון בבידור עם דודו טופז"? הופה היי... חחחח -שאלות אסוציאציות: 1.חלום: שינה
2.סיפוק:
3.שמחה: כיף 4.ריקודים: שיעמום.. 5.ציפור:
שמיים.. 6:מוזיקה:
/
7.בעלי חיים: ג'ימי
8.ג'ינס: מכנסיים
9.חיים: מוות 10.מוות: עצוב.. 11.אהבה: שנאה 12.שינאה: אהבה 13.ילדים: בני דודים שלי 14.הורים: אמא ואבא...
15.חברים: חברות שלי/הסדרה... 16.רדיו: מוזיקה -דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? צ'יפס ופיצה 2.שתייה אהובה? קולה 3.אומניי מוזיקה אהובים(להקות/זמרות/זמרים,וכ"ו)? אין... 4.עונה אהובה? סתיו 5.צבע אהוב? כחול/סגול 6.רגש אהוב? אהבה 7.מתקן לונה-פארק אהוב? רכבות הרים 8.תחנת הרדיו האהובה? אין... 9.חמש האנשים האהובים ביותר? יש יותר מחמישה... אבא אמא סבים סבתא וחברות 10.סרט אהוב? אין... 11.חמש האיברים האהובים עליך ביותר בבני המין השני?
12.תכנית הכי אהובה עליך בטלוויזיה,בכל הזמנים יש שתיים- ורוניקה מארס ומלאך שחור -ולסיום: 1.ספר בקצרה על חלום שחלמת שלא תשכח אותו לעולם: אוקיי חלמתי חלום הכי לא קשור שאני יוצאת מאיזה תא שירותים ואני רואה אישה נותנת לילדה קטנה מברשת שיער, חשבתי שהמח שלי התחרפן.. ואז אחרי איזה שבוע היינו בטיול והלכתי לשירותים ויצאתי וזה היה בדיוק כמו בחלום שלי והייתה שם אישה שהביאה לבת שלה מברשת שיער זה היה כזה מפחיד...
2.תן דוגמא לרגע בחייך שלא תשכח לעולם: 3.ספר בקצרה על המקרה הכי מיסטי ומוזר שקרה לך בחיים: שתי שאלות למעלה
וואו גמרתי את זה, מי היה מאמין

MelindaW

New member
../images/Emo129.gifברוך../images/Emo115.gifהבאה../images/Emo129.gif

welcome welcome
ברוך הבאה לפורום העל טבעי שלנו
רק לפני זה, תעשה לך ולנו טובה קטנה ותקרא את "חוקי הפורום"
רבה על השאלון
אני יענה עליו יותר מאוחר
שתיהיה לך גלישה על טבעית ומכושפת

למעלה