אני חולה

luna10

New member
אני חולה ../images/Emo184.gif

עם צמרמורות וחום גבוה מעל 39 החל מהלילה וכאבי ראש. אני לוקחת אופטלגין ואקמול - החום יורד ואחרי מספר שעות שוב עולה. אפשר להמשיך להניק אותן ???

שולחת לך ../images/Emo24.gif

לא רק שאפשר להניק, רצוי למענן להמשיך. הן מקבלות ממך את הנוגדנים למחלה. אבל... מומלץ לא לקחת אופטלגין בהנקה. לא נורא אם לקחת, אבל כדאי לעבור לנורופן או אדוויל שעדיפים בהנקה. יש מצב שמישהו ישאר איתך? במצב כזה מאד חשוב שלא תשארי לבד כדי שתוכלי לנוח בכל רגע שהן לא יונקות. הקפידי עוד יותר מתמיד על שתייה מספיקה (עד שהשתן צהוב מאד בהיר). המון בריאות

יכול להיות שיש לך דלקת בשד?

יכול להיות שזו שפעת/וירוס אחר, אבל אם הצמרמורות והחום מלווים בכאב באיזור מסויים בשד, יתכן שמדובר בדלקת. בכל מקרה, עדיף לקחת אדוויל/נורופן וכמובן שמותר להמשיך ולהניק.

דבורה1

New member
אויש בעסה

נשמע מאוד דומה למה שעבר עלי. כמו שאמרה אביטלה יכול להיות שיש לך דלקת בשד. אני לא שואלת כי אצלי למשל מרוב עייפות וצמרמורות אפילו לא שמתי לב שהשד נהיה אדום וכואב. כדאי לבדוק. לכי לרופא, תבדקי כי אם זה דלקת את חייבת לקחת אנטיביוטיקה! (ואז מצבך ישתפר כמעט מיד). בכל מקרה להניק להניק להניק. בין אם זו דלקת ובין אם לא זה עושה להן רק טוב. אפשר לעזור איכשהו פיזית? ואחת קטנה לסיומת: תמונה מקסימה של הבנות מהמפגש. אני פשוט
בהן

ממה מיה

New member
הן מדהימות ! וגם הבגדים !!

איפה מצאת בגדים כאלו יפים במידות כה קטנות ? מקווה שתרגישי טוב במהרה, יש כזה יום יפה בחוץ

האם יש לך כאבים בשד ?

יתכן שיש דלקת בכל מקרה להניק מותר ובמקרה של דלקת רצוי אפילו להניק כמה שיותר

luna10

New member
אז זהו שאין לי כאבים בשדיים

והם לא אדומים. מה שכן הגרון התחיל קצת לכאוב גם. החום עדיין כאן עם הצמרמורות.

האמת - כשיש דלקת בשד אי אפשר

להתבלבל - זה כמו צירים - כשזה זה, יודעים שזה זה... מקווה שזה יעבור מהר. זוכרת מה אמרנו במפגש לגבי קפיצות גדילה? אותו דבר לגבי מחלה - עכשיו הזמן לגייס את כל מי שיכול לתמוך בך - להכין אוכל, להיות עם הקטנות בכל זמן שאת לא איתן, להיות עם הגדול ולאפשר לך כמה שיותר לנוח.

וגם אפשר לא להרגיש צירים....

אבל אני מכירה רק פסיכית אחת שזה קרה לה
... בעקרון את צודקת ולכן אנסח מחדש - לרוב, אי אפשר לפספס. בדרך כלל השד קשה, חם ואדום. במקרה של דלקת חשוב לרוקן ולרוקן ולרוקן. חייבים גם ללכת לרופא ולקחת מרשם לאנטיביוטיקה. לפעמים אפשר להתגבר על דלקת גם בלי אנטיביוטיקה אבל לא כדאי לקחת סיכון מיותר.

luna10

New member
אז איך אני אדע ??

היום לא היה לי חום. הפעם האחרונה היתה בלילה שעבר. אני מקווה שאני בדרך להחלמה..

מהסיון לפני שבועיים וגם נסיון של

חברה קרובה עדיף כמה ימים לנסות את השיטה של ריקון השד. להניק ולהניק... אצלי זה העביר את הדלקת תוך 3-4 ימים רק לפני שבועיים

למעלה