אני חושב שמגיע מזל טוב

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo57.gif../images/Emo49.gif../images/Emo57.gif../images/Emo50.gif

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
המון מזל טוב לכם ושוב אבקש את סליחתכם על שנבצר ממני להשתתף באירוע, בשמי ובשם חברי הפורום אני רוצה לאחל לכם כל טוב, המון אושר וכמובן גם עושר
ואני כבר מחכה לשמוע על יורש לארכיון
מזל טוב!

55מוטי

New member
המון המון ../images/Emo49.gif לזוג הטרי ../images/Emo72.gif

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
המון מזל טוב לכם ושוב אבקש את סליחתכם על שנבצר ממני להשתתף באירוע, בשמי ובשם חברי הפורום אני רוצה לאחל לכם כל טוב, המון אושר וכמובן גם עושר
מזל טוב!
המון המון
לזוג הטרי

נעים לחזור מחופשה קצרה ולקרוא על שמחה שכזאת אצל אחד החברים ועוד בליווי תמונות מהחתונה. אז אני מצרף את הברכות שלי לזוג הטרי. המון המון מזל טוב!!! הרבה נחת זה מזו וזו מזה ויאללה לעבודה (מה זאת השאלה הזאת שאני שומע באוזן אחת איזו עבודה? זה לא ברור ?
ילדים!!! זאת התשובה!!! כמה שיותר!!! וכמה שיותר מהר!!!
)

מזל טוב../images/Emo70.gif

המון המון
לזוג הטרי

נעים לחזור מחופשה קצרה ולקרוא על שמחה שכזאת אצל אחד החברים ועוד בליווי תמונות מהחתונה. אז אני מצרף את הברכות שלי לזוג הטרי. המון המון מזל טוב!!! הרבה נחת זה מזו וזו מזה ויאללה לעבודה (מה זאת השאלה הזאת שאני שומע באוזן אחת איזו עבודה? זה לא ברור ?
ילדים!!! זאת התשובה!!! כמה שיותר!!! וכמה שיותר מהר!!!
)
מזל טוב

מה אביתר, לא הזמנתם את כולם
הייתי ממש שמח לבוא
בכל מקרה, אני מנצל"ש - מזל טוב לעצמי ליומולדת 14 שהיה לי בשבת ואפילו לא אמרתם לי מזלטוב

ארזS

New member
מזל טוב גם לך יובל "דין תומאס" ../images/Emo77.gif

מזל טוב

מה אביתר, לא הזמנתם את כולם
הייתי ממש שמח לבוא
בכל מקרה, אני מנצל"ש - מזל טוב לעצמי ליומולדת 14 שהיה לי בשבת ואפילו לא אמרתם לי מזלטוב
מזל טוב גם לך יובל "דין תומאס"

שתזכה להרבה שנים טובות ומאושרות.

O303קובי

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo48.gifלאביתר וציפי

מזל טוב גם לך יובל "דין תומאס"

שתזכה להרבה שנים טובות ומאושרות.
לאביתר וציפי
מזל טוב לרגל נישואיכם שיתראו רק את הצדד היפה בחיים ותדעו רק אושר גם ב -א וגם ב-ע . והמון בריאות כמובן . ושתהיה לכם זוגיות לתפארת . מצטרף אני לצרור הברכות שידידינו בפורום מאחלים לכם. יום טוב קובי

צחקן

New member
מזל טוב!. כמה יפה לך כיפה הלבנה!.

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
מזל טוב!
ב"ה מזל טוב לך ולציפקוש... . גם לי יש אחות בשם ציפקוש... רק שלא תראה שאני כותב את השם שלה ככה
D-: .

krause

New member
מזל טוב!../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif

ב"ה מזל טוב לך ולציפקוש... . גם לי יש אחות בשם ציפקוש... רק שלא תראה שאני כותב את השם שלה ככה
D-: .
מזל טוב!

shapira meir

New member
מ-ז-ל ט-ו-ב מכל הלב !!! ../images/Emo24.gif

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
מזל טוב!
מ-ז-ל ט-ו-ב מכל הלב !!!

מזל טוב

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
מזל טוב!
מזל טוב

מצב
הנושא נעול.
למעלה