אני כבר לא יודעת מה לעשות!

תם-תם

New member
אני כבר לא יודעת מה לעשות!

די! אני כבר ממש לא יודעת מה לעשות! אימא שלי משגעת אותי לגמרי! יש לנו טיול לסיום השנה והיא לא מרשה לי לצאת! כל השכבה שלי נוסעת, אני היחידה שנשארת בארץ . וכבר הפסדתי טיול אחד השנה בגלל הנסיעה לאירלנד, ואני לכ הזמן מפסידה דברים בגללה וזה משגע אותי! היא נורא דואגת לי בתיאוריה וביום יום היא לא שמה עלי לא דואגת שיהיה לי אוכל, לא אכפת לה אם אני בבית ספר או לא, והיא בכלל לא בבית. אבל כשסוף סוף יש משהו שאני רוצה היא ישר לא מרשה לי. אני מבינה אותה שהיא לא רוצה להסתכן בגלל המצב וכאלה, אבל יש גבול, אני לא יכולה לחיות במעצר בית! זה ממש משגע אותי. היא גם לא מרשה לי להיות בקשר עם המשפחה של אבא שלי, וזה בכלל משגע אותי, אני כבר ממש לא יודעת מה לעשות...

פלג^ר

New member
תם תם חמודה סליחה שאני מתערבת אבל

ניסית לשוחח איתה ולהסביר לה באיזה מצב נפשי קשה את נמצאת.חיבוק מם

תם-תם

New member
לשם שינוי...

ניסיתי! החלטתי שזה מספיק חשוב כדי שאני אתגבר על הבעיות שלי עם לדבר איתה וניגשתי עליה והתחלתי את השיחה ב- אימא, אני אוצה לדבר איתך על הנסיעה לטיול. היא לא נתנה לי אפילו לגמור את המשפט וצעקה עלי שאני לא נוסעת ושאני אשכח מזה ואז היא פשוט הסתובבה והלכה, וכשניסיתת להמשיך ולהגיד, אבל... היא צעקה מעבר לכתף- אני לא רוצה לשמוע. אני כבר לא יודעת מה לעשות... יש לי רק עוד יום לנסות לשכנע אותה, ולא נראה לי שאני אצליח. חברות שלי הציאו לדבר עם אבא, כי הוא תמיד מרשה לי, אבל אני יודעת שאם אני אגיד לה שאבא מרשה אז בכלל אין סיכוי שאני אוכל לצאת, כי כל דבר שהוא אומר היא אומרת הפוך. למרות כל הריבים והניתוקים שלי מאבא, לפעמים נראה לי שעדיף שאני אעבור לשם או לפנימייה או משהו, כי אני פשוט לא יכולה יותר!

מיכל לב

New member
אולי....

תקשרי בין אימך לבין אימהות שכן מרשות לחבריך לנסוע? אולי באמצעותן יפול האסימון?

תם-תם

New member
הצעה נהדרת רק ש...

לאימא שלי יש נטייה להשפיע על אנשים אחרים. מה שאומר שאם היא תדבר אם אימהות אחרות היא תצליח לשכנע אותן שגם הילדים שלהן לא צריכים לנסוע, ואת זה אני ממש לא רוצה. מילא שאני אסבול מהשיגעונות שלה, אבל למה להם גם מגיע?!? אפילו לא היה לא ומץ להגיד לי בפרצוף שאני אל יכולה לנסוע, היא שלחה את דוד שלי ואחר כך את סבתא שלי להגיד לי...

תם-תם

New member
לו הייתי יודעת...

מיכלוש מחר בצהרים יוצאים לטיול ועדיין אין לי תשובה! אבל סוף סוף קיבלתי את הנאום שחיכיתי לו... על כמה שהיא דואגת בגלל המצב והכל ואז הגענו לפואנטה- היא לא סומכת עלי שאני לא אשרף מהשמש, ולא אתייבש שלא נדבר על זה שיש שם בני נוער ומסיבה אז זה ישר סמים וסיגריות וסקס ללא הגבלה... לא יודעת, אני סופגת וסופגת, ועוד מעט אני אתפוצץ, אחרי שהיא תחליט אם אני נוסעת או לא... ודיברתי עם אבא שלי והוא אמר שמבחינתו אין שום בעיה... חוץ מזה, אני לא מסוגלת לענות לה על שום דבר מהדברים שהיא מטיחה בי. בגלל שבסוף היום ובסוף הריב אני צריכה להיכנס איתה לאותה מיטה. זה אחד הדברים ששיגע אותי עם האקס שלה שאחרי כל ההשפלות והצעקות והמכות וההיסטריה היא יכלה להיכנס איתו לאותה מיטה. אני לא יודעת עדיין מה יקרה , אבל זה משגע אותי איך היא מצליחה לקשור נושאים שלא קשורים בכלל לנסיעה הזאת. כמו למשל העובדה שהייתי עייפה אחרי לילה אחד שעבדתי כמו מטורפת עד אחת וחצי בלילה והייה לי קשה לקום בבוקר... אין, אני פשוט לא מסוגלת להבין את ההגיון שלה (אם יש כזה) לא יודעת, בינתיים אני רק מחכה לטוב. תודה על הדאגה. תם-תם

מיכל לב

New member
ת תם תמתם תמתםם מתוקה....

תם תם,לא מוצאת את המילים, לא יודעת מה לכתוב לך... הדבר היחיד שמרגיש נכון זה פשוט לתת לך חיבוק גדול...ועוד אחד... ועוד אחד.. בואי נסכם דבר כזה: אם את בטיול תחגגי בגדול ואם את לא, תמצאי לך משהו שהמון זמן רצית לעשות (משהו נחמד כן?)ומכל מיני סיבות לא עשית ותעשי אותו!!! בכל מקרה אל תשארי בבית אפילו סתם תלכי לים...אולי עוד תפגשי אותי שם :) דיר באלכ לא לעשות משהו שמח. ביי והמון אהבה.

למעלה