אני כועס ומתפלא.

יוגב707

New member
אני כועס ומתפלא.

רועד לי הלב. כל פעם מחדש רועד לי הלב. אם זה התאונות. הרציחות בתוך המשפחה. הכנסת. אבל הכי מרעיד לי את הלב אלו האנסים. איך בארץ שלנו (שאני מאוד אוהב ולעולם לא אנטוש) ויהי מה עדיין לא מסרסים? האם אי אפשר לעשות משהו דרסטי וחד משמעי? משהו שכל אנס יפחד ממנו? משהו שלפני שיגש אחד החלאות האלה, הוא יסתכל על הזלמן שלו בחרדה גוברת ויחליט שלא שווה להפסיד חיים ברגע רק בשביל הרגע? מה אתם חושבים על זה?

קרני

New member
אז ככה...

בעיית האנסים היא בעיה שהפתרון שלה לא נעוץ בסירוס. מדובר באנשים עם בעיות פסיכולוגיות חמורות ביותר, מאנשים עם חשיבה מוטעת שחושבים שיכולים לשלב בין הצרכים המיניים שלהם עם הכוח הפיזי שלהם ולעשות כטוב בעיניהם (אנרכיה...?!) הדבר גרוע ביותר עם האנסים הסדרתיים שהאונס באיזה שהוא שלב בוודאי הופך לאובססיה. אל תשכח האנשים האלה לא נהנים רק מהפריקה הפיזית אל גם לסיטואציה עצמה ולכוח שהם מפעילים. אני חושבת שיש להם בעייה פסיכולוגית חמורה ויש מקום לטיפול פסיכולוגי/פסיכיאטרי ממושך על מנת לפתור את הבעיה. סירוס כפתרון יהפוך אנשים אלו למתוסכלים יותר מכיוון שאינם מסוגלים לממש פנטזיות, צרכים וכיו``ב ומי יודע לאן יגיעו בסופו של דבר - למקומות גרועים לא פחות... ועכשיו, מה דעתך? @ @ J U

יוגב707

New member
מה אני חושב?!

אני חושב שע``י הרתעה, הפחדה וחרדה, אפשר לגרום לאנשים לא לעשות דברים שהם ברגע מסויים מאוד חושקים בו. אם אפשר לאלף חיות טרף ע``י שוט, אי אפשר לעשות את זה לחיות אדם? זה לא יעבוד?

קרני

New member
השוואה מעניינת...

אני חייבת לציין שאני שמחה לשמוע שאתה מזדעזע מהאנסים שמהלכים ברחובות הערים, ואני חושבת שיש מקום לאנשים לפעול ולעזור על מנת למגר אותם מהרחובות. בכל זאת, מעניין שהשוואת בין האדם ובין החיה. אני בטוחה שאתה יודע שלהבדיל האדם מן החיה, התקדמותו השכלית וקוגניטיבית של האדם שונה ואף לא זהה לזו של החיה... אני בחורה, אני מסתכלת אחורה ברחוב כשאני הולכת, כן, זה מפחיד ומטריד ואתה אף פעם לא יודע מאין זה יבוא, אבל פתרון לבעיית האנסים היא לא בסירוס - פחד משתק אנשים והופך אותם ליצורים/אובייקטים חסרי צלם אנוש, וזאת לא המטרה, ולא פתרת כאן שום בעיית אנסים, אלא אולי אף החרפת אותה וגרמת לאנשים לעשות דברים נוראיים בנוסף/כתחליף לאקט עצמו. המטרה היא לאתר את האנשים ואת התופעה המזעזעת הזו ולתקן אותה בעזרת צוות מקצועי עם כלים מתאימים. אני לא חושבת שיש מקום להשוות אנשים עם בעיות פסיכולוגיות, פסיכיאטריות ונפשיות לחיות ובהחלט חושבת כמוך, שמעבר לתיקון יש מקום לעונש! סוג העונש?! קטונתי... יום טוב

למעלה