אני כל כך כועסת על עצמי

אני כל כך כועסת על עצמי../images/Emo46.gif

אתמול לאורך כל היום שמרתי ממש טוב. ואפילו הקפדתי על שתייה - לא הגעתי ל 3 ליטר אבל יותר ממה שאני שותה תמיד. ובערב בעלי היקר ישב ואכל אגוזים , לא יכולתי לעמוד בפיתוי ... קמתי הבוקר אני כל כך כועסת על עצמי. מה יהיה עם כוח הרצון שלי? פשוט רע לי!!!

יעל י

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

"צרת רבים נחמת טפשים" - אבל רק תדעי שאת לא לבד. זה היה אתמול והיום יום חדש וביום החדש הזה את חוזרת לשמור כמו שצריך ולהשתדל. נסי להיות היום ללא פחמימות ככה גם אם עלית מאתמול (ואני לא שואלת כמה אכלת...) זה יאזן אותך. המון חיבוקים

אני לא בטוחה שאצליח יום מלא ללא פחמימות כי

יש לי יום מאוד ארוך היום. אני יוצאת עוד מעט מהבית חוזרת בצהריים לזמן קצר ויוצאת שוב עד השעות המאוחרות. וארוחת הצהריים שלי מוכנה כבר. לכן לפחות אשתדל להוריד פחמימות היום. תודה על העצה.

מה שהיה היה

זה המוטו שלי - מה שהיה היה! עכשיו אין לך מה לעשות, כבר התפתת ואכלת. מה שאת כן יכולה לעשות זה ללמוד מזה משהו ולהגיע להחלטה שתעזור לך להתמודד עם מצב כזה שוב. לדוג' לא להכניס הביתה אגוזים ודברים שאת יודעת שאת ממש לא יכולה לעמוד בפניהם. זה מה שאני עושה. אני נגיד, מכורה לנוטלה אז אני לא קונה כי אם אקנה אחסל את הצנצנת ביום- יום וחצי עם כפית. לבן שליי אני קונה מממרח שוקולד שנאי לא יכולה לסבול ככה אני יודעת שלא אגע בו. גם לי קשה עם אגוזים ופיצוחים אז אני לא מכניסה הביתה. אם יש דברים שאין ברירה אלא להכניס וקשה לך איתם תקבעי לעצמך חוקים, הכי טוב גם להדפיס ולתלות במטבח/על המקרר. אצלי לדוג' זה ככה עם פיתות, אז קבעתי חוק עם הדיאטנית שלי "הפיתות במקפיא שייכות לפיצ'ון" וגם עם שוקולדמאוד קשה לי אז אני קונה רק שוקולד מריר וקבעתי לעצמי שזה רק לקינוחים ועוגות שמותר לי להכין לשבת, אסור לנשנש מהם. לי עניין החוקים מאוד עוזר כי ככה לדברי הדיאטנית שלי אוכל להשיג שינוי בהרגלי האכילה שלי ושל המשפחה שלי. בינתיים זה עובד. בהצלחה

אני משתדלת לא להכניס אוייבים הביתה - אבל

אילו האוייבים שנשארו מוסתרים בביתי אחרי שבת שבה היו לי אורחים... ורציתי להשמיד אותם.... אבל לא היה לי לב לזרוק אותם... איזה ייסורי מצפון....

גם לזה יש פיתרון

אני חייבת להסביר לך קודם כל קצת על מה שנאי עושה כדי לרזות: אין לי תפריט בינתיים אלא אני עובדת עם הדיאטנית הפרטית שלי שהיא גם חברה שלי על שינוי הרגלי אכילה שלי ושל המשפחה. היא אל רוצה שמיד אעבור לתפריט מגביל כי עובדה שעד היום במליוניהדיאטות שעשיתי לא הצלחתי לשמור לאורך זמן לא על הדיאטה ולא על המשל שהשגתי. תוך התדיינות הרכבנו רשימת חוקים, כל שבוע אנחנו מוסיפים חוקים או משנים את הקודמים אם לא הצלחתי לעמוד בהם. היא יודעת שיש דברים שאני אל יכולה לוותר עליהם כמו לדוג' קינוח בשבת, אז קבענו שאני יכוהל לאכול עוגה אבל אני חיייבת להעלים אותה מהבית עד יום ראשון בוקר (ולא לבטן שלי!). כיוון שאמרתי לה שקשה לי לזרוק, גם חבל על הכסף וגם על ההשקעה שלי אז קבענו שבעלי לוקח לעבודה שלו את השאריות או שאני מחלקת לשכננים או שאני מתקשרת אליה והיא באה לקחת (לא שאלתי מה היא תעשה עם זה למרות שנאי כמעט בטוה שהיא תזרוק). העיקר שלא תהיה עוגה בבית גם לא בהקפאה. הכי כיף זה שבינתיים אני זוכה להמון שבחים מהחבר'ה של בעלי בעבודה על העוגות שלי
יש מצב שאת יכולה למסור ככה למישהו אחר?

יש עם זה בעיה. כי ילדי הבוגרים לא רוצים

לקחת את העוגה... לשלוח את העוגה לצבא זה לא רלוונטי כי זה לא יספיק לכל הח'ברה... ובני הצעיר מאוד רוצה שהעוגה תשאר תישאר בבית... בקיץ נהגתי לקנות ארטיקים וגלידות שיהיו לי בבית - והגעתי להחלטה שעדיף שזה יעלה יותר ואני אשלח את בני לקנות לעצמו ארטיק בכל פעם שהוא ירצה ורק שאני לא אצטרך לעמוד בפיתוי. בעבודה של בעלי כולם שם עם עודף משקל... בעיות כולסטרול ועוד. לא נעים לי לתקוף אותם עם אוייב כבד...

יערה תעשי מה שאני עשיתי

או עושה כאשר נשארים דברים שהם מיותרים בבית אחרי שהאורחים או בני משפחה יוצאים מהבית. מה שניתן להעביר לשכנים מעבירה והם מקבלים את זה ברצון ובששון . מה שלא אז יש שקיות כתומות או שחורות חלקן עם שרוך בקצה חלקן בלי, ופשוט מניחה את הכל שם בתוכו ומשם ישירות לפח האשפה, לפני זה אבל דואגת להשאיר אוכל גם לחתולי הרחוב , שדואגת בכל יום להאכיל אותם. שיהיה לנו יום מופלא.

תבקשי מהבעל חיזוק ותמיכה../images/Emo24.gif

אני ביקשתי מבעלי שפשוט לא יתן לי לאכול את הפיתויים הללו. שיעיר לי כאשר אני אוכלת יותר מידי בארוחות משותפות בסופ"ש וזה ממש עוזר. בנוסף יש דברים בפשוט לא נכנסים אלי הביתה. לא עוגות, לא עוגיות, לא גלידות, לא כל הדברים שיכולים לשבור אותי בשניה.

את לא מתעצבנת?

אני פעם אחת ביקשתי מבעלי שיעעיר ליי ואל יתן לי לאכול אוכל שאסור לי וכשבאמת הגיע מצב שהוא העיר ליי חטפתי עליו כזאת ג'ננה שהוא החליט שזה לא שווה לפגוע ביחסים שלנו
ושהאו לא מעיר לי יותר אף פעם.

לא, כי רק לו אני מרשה להעיר לי../images/Emo195.gif

אם מישהו אחר רק יעיז אני מאוד אכעס
אבל אני יודעת שאסור לי לכעוס או להפגע ממנו כי 1) אני זאת שביקשתי ממנו מלחתחילה 2) הוא רוצה רק בטובתי

למעלה