אני לא יודעת אם זה המקום....

אני לא יודעת אם זה המקום....

אבל אולי תוכלו לעזור לי כאן. אני בחורה בת 25, שגדלה בבית דתי, פתוח מאוד. אבל הנושא המיני היה בגדר טאבו, לא עושים עד שמתחתנים!!! וכך חלפו להן השנים,גדלתי עם מחשבה אחת בראש שאם אני אשכב עם גבר, אף אחד לא ירצה אותי וכל גבר שהכרתי, איך שניסה להגיע עימי לאינטימיות ברחתי ממנו,(לא הייתי יוצאת עם דתיים,גם חזותית אני לא נראית). והיום אני מרגישה צורך יותר מתמיד פשוט לעשות את זה,כדי להשתחרר...אני לא מסוגלת להכיר גבר ולהגיד לו שאני בתולה, הוא ישר חושב שמשהו לא בסדר אצלי. הכרתי בחור חמוד,שלא מעוניין במשהו רציני, אבל קשוב לי ברמות מטורפות,נפגשנו כבר פעמיים אצלו, והוא פינק אותי (בלי חדירה) והוא הציע להזמין לנו צימר, כדי שאני אעשה זאת סוף סוף,מה לעשות?!? מצד אחד אני רוצה, מצד שני יושב לי בראש שאני אהפוך "לזונה", "שאף אחד לא ירצה אותי" אוף אני מיואשת....

אפריל80

New member
שלום מבובלבלת../images/Emo140.gif

קראתי אותך והרגשתי את הפער שנוצר , את החלל בין שני העולמות.. אני מבינה את הלחץ שלך, באמת , ואני חושבת שמה שתרגישי את תעשי , אבל מה שאני יכולה לייעץ לך, זה דווקא להנות מהקדושה ומהיחוד של הרגע שתחווי וכן לבדוק איפה פה הרווחת מכך שאת עדיין.. בתולה. אני רוצה לספר לך שאני נשואה טריה, אני בת 28 ולפני שפגשתי את בעלי ... היו לי כמה וכמה "מערכות יחסים"... שבשלב מסוים הגעילו אותי ועייפו אותי והביאו אותי דווקא להתנזרות על מנת להרגיש שוב נקיה בגוף ובנשמה.. וכשפגשתי את האחד.. אז התחלנו מהיכרות.. אחר כך נוצרה אינטימיות.. וחברות טובה.. ורק אז הגיע גם הענין המיני. זה היה נפלא ומבורך ושמחתי על כך שהתנזרתי תקופה ארוכה כי זה עשה את מה שיש בינינו לדבר האחד שהוא בשבילי. בקיצור, מבולבלת יקרה, במקום להסתכל על השליליות שבדבר, תסתכלי על כך שלא סתם יצא שכך המצב, הנשמה שלך רצתה להשאר נקיה וההתרגשות שתהיה לך עם מישהו שאוהב אותך ומעריך אותך וחיכה לך, תהיה מופלאה מאין כמוה. אדם שיווצר לך איתו קשר של אהבה וחברות לא ילחץ בכל מקרה לכיוון המין וכשזה יבוא מעצמו את כבר תרגישי בשלה- גם בגוף , וגם בחיבור אליו ותוכלי פשוט לשתף אותו בלי מבוכה. מקוה שלא בלבלתי יותר. שולחת לך חיבוק והרבה אויר לנשימה, פרופורציות וחיוכים.

תודה על התגובה המהירה, אבל...

הבעיה היא, שגברים היום לא מוכנים לחכות יותר מחמש דקות בשביל שתשכבי איתם... מכל האינפורמציה שאני מקבלת מהסביבה, שלהיות בתולה זה כבר פאסה...אני לא מצליחה ליצור קשרים זוגיים בגלל זה, אני מפחדת שהוא יחשוב שהנה אני בת 25, מה אף פעם לא היה לך חבר? מה לא בסדר בה? אפילו החברות הטובות שלי לא יודעות על זה,כי אני יוצאת לבלות, הולכת עם מכנסיים, לומדת וכו...= אני מטעה את הציבור "בדתיות" שלי...

אפריל80

New member
מבולבלת..

יש לך את היכולת ואת כל הדמיון והכוונה שבעולם ליצור לעצמך את המרחב שאת רוצה לחיות בו. כמו שיכלת ליצור לעצמך מרחב של בחורה חילונית, או פחות דתיה, כך גם תוכלי ליצור לעצמך מרחב של אהבה וכבוד. את אומרת ש"גברים היום לא מוכנים לחכות יותר מחמש דקות בשביל שתשכבי איתם"... האם את רוצה אחד מהגברים האלה להיות לך לבן זוג? האם לגבר ש"לא יהיה מוכן לחכות חמש דקות" את מייחלת? בואי תשני גישה יקירתי, אם את מקבלת אינפורמציה מהסביבה אז גם אני סוג של סביבה עבורך והאינפורמציה שאני יכולה לתת לך היא גם לגבי עצמי וגם לגבי חברותיי. כשאני האמנתי (וכן, האמנתי כך הרבה זמן) שאין לי סיכוי למצוא מישהו שיחכה, שיכבד, שירצה לבנות איתי קשר לאט לאט, זה באמת לא קרה. פגשתי רק את אלה שרצו סקס, יחסים קלילים ונטולי התחייבות וכו'. זה מה שהאמנתי שקיים, זה מה ששידרתי, והכי חשוב- זה מה שאיפשרתי שיקרה במציאות שלי. כשהבנתי שלא הנסיבות מנהלות אותי אלא הבחירות שלי , עברתי תהליך ושיניתי את הגישה. מי שלא היתה לא סבלנות ולא היתה לו כוונה לקשר רציני- לא נשאר, ומי שכן- הפך לבעלי. יש גברים שרוצים מה שאת רוצה עמוק בלב. הרבה גברים. כשפיך ולבך יצמצמו את הפער ביניהם זה יהיה קל יותר.

פנינה101

New member
מבולבלת נחמדת שכמוך

אני נורא מבינה אותך וזה בדיוק המצב הלא רצוי, שאצל הדתיים פשוט זה נמנע. הגבר או יותר נכון הגברבר לא רוצה "להשקיע" באינטימיות רוצה ישר לעניין...ואז גם העסק יוצא לפעמים לא מהנה כמו שהיה צריך להיות. אז מה אם הסביבה לוחצת? מי זו הסביבה. תסתכלי על הסביבה כפרטים, בחור ועוד אחד ועוד אחד היית רוצה שאחד מהם בכלל יגע בך? השיקול הוא מה את מרגישה..ומה שאת מרגישה הוא הנכון. אני בהחלט חושבת שאי אפשר לעשות משהו בגלל הסביבה. העניין אצלך הוא, שבגלל שבאת ממקום דתי, את חושבת שאת "לא בסדר" כי את לא רוצה... אני לא הייתי אומרת לחכות לחתונה, אבל לחכות לפחות לבחור שנותן יחס של כבוד, של רצינות, של איכפתיות. מה זה הוא רוצה? הוא רוצה עכשיו? מה, את כלי שימוש? מה, את כוס שיורקים לתוכה ואז זורקים? זה היחס של הסביבה היום. ואני ממש לא יכולה לסבול את זה. הסביבה עצמה דרושה לשיפור. אז בגלל זה את תורידי עצמך שאולה? כי אם תעשי זאת "סתם" את לא תיהני ואח"כ תשנאי את עצמך...כאילו...מה, זה כל הסיפור? ואז תחמיצי באמת את הסיפור. אם את מרגישה לא נכון עם הדבר, בשום אופן אל "תיכנעי" למה, מה ההוא יותר טוב מימך? חס וחלילה להיכנע לרמה נמוכה. בהצלחה.
נ.ב. יש כל כך הרבה לא ראויים שמסתירים עצמם תחת מעטה של "עכשוויות"..."כייפיות" ואת כאילו "כבדה" ו"פאסה"...בולשיט זה הם החסרי כבוד, וחסרי רצינות...אל תשעי להם. אל תורידי את הרמה שלך בשביל "ח..." שכמוהם. בהצלחה

paloma blanca

New member
חמדתי היקרה .....

לאני ודעתי, בין אם את דתייה או לא, הפעם הראשונה לא צריכה להיות "בשביל לגמור עם זה". היא צריכה להיות יחידה ומיוחדת עם מישהו שתרצי לזכור אותו כגבר הראשון שלך. זה שגברים נושפים על העורף ורוצים לעשות סקס (בלשון עדינה) 5 דקות אחרי שמכירים אותך לא אומר זה מה שאת צריכה לעשות. רב הסיכויים שלאחר מכן לא תראי את פרצופם יותר. לכי לפי רצונך ובשלותך ותהיי שלמה עם מעשייך. כל דרך אחרת אינה טובה בעיני מסיבה פשוטה......... היא תגרום לך להרגיש רע עם עצמך לאחר מעשה. אם את שואלת אותי העובדה שאת דתייה מכפילה את המשמעות של המעשה פי כמה וכמה. את צריכה לשאול את עצמך מספר שאלות....... איך ארגיש לאחר מעשה ? (נסי לדמיין את סיטואציה) מה המשמעות של המעשה כאשר ארצה להנשא ? האם זה יהווה כתם מתמשך בחיי ? האם המחיר שווה את כל הלחץ שמסביב ו"הכניעה" לסובבים ? בהצלחה בכל בחירה

אין לי, אלא להסכים אם הבנות../images/Emo23.gif

תקשיבי ללב לקול הראשוני שמדבר אליך בלי כל הניתוחים והפרשנויות. מה אמר הקול הזה?...

למעלה