אני לא יודעת מה לעשות

אורלי1010

New member
אני לא יודעת מה לעשות

המפקדת שלי התקשרה אליי עכשיו והציאה לי לצאת לקצונה, אבל לא לרצונה של התפקיד שלי אלא להיות קצינת שלישות או קצינת אחזקה או קצינת חימוש... אז אמרתי לה שאם אני כבר אצא לקצונה זה יהיה של התפקיד שלי.. ואז היא אמרה לי שמתחיל עוד כמה ימים או שבוע קורס חושבים, ושאלה אותי אם אני רוצה לצאת לקורס חובשים... אז ממש לא ידעתי מה להגיד לה כי טוב לי עכשיו בתפיד ובצוות שלי. בסוף אמרתי לה לא.. אבל מצד שני חבל לי להפסיד קורס חובשים ואני ממש לא יודעת מה לעשות.. יש לכם עצה? דרך אגב, אני קשתית

../images/Emo104.gif נקודה שכדאי שתקחי בחשבון

אם תעשי עכשיו קורס חובשים יהיה לך קשה להתקדם אח"כ לקצונה וכאלה, יעדיפו להשאיר אותך איפה שאת, למרות שלפי דעתי (לגביי, הגיוני שאצלך זה אחרת) זה בהחלט יכול להיות שווה את זה.

אורלי1010

New member
נכון. אבל עוד דבר הוא

שזה בכלל לא קורסים של הפז"מ שלי.. רק התחילו לעשות מיונים לפז"מ מעליי. ובנות שהן שתי פזמים מעליי רק יצאו בקורס הזה כי לא היה להם הקצאות לפני זה. חוץ מזה עוד קצת יות מחודשיים אמור להיפתח הקורס מפקדות של הפז"מ שלי...ודווקא התלבטתי בין קצונה לבין מפקדות, ואז גם אפשר להישאר להדרכה.

YanivM17

New member
שאלה לעצמך

ולפורום סדירים שאולי יכולים להביא לך דוגמאות משהו שאחרים עשו :| אם תשארי בתפקיד שלך תוכלי לצאת לקצונה שלו?

אורלי1010

New member
שאלתי את המפקדת שלי

היא אמרה שהיא לא יודעת אם יצא לי לצאת בקורס הבא... אבל כמו כתבתי יש גם קורס מפקדות.. והדרכה

im mitzi

New member
מוזר לי

כשאני חשבתי על קצונה חייבו אותי בקורס מפקדים, איך זה שאת מתלבטת בין השניים? (אגב אני הייתי תצפיתנית וחברה שלי שהיתה מוכ"מת גם חוייבה בקורס מפקדות)

אורלי1010

New member
עד כמה שידוע לי

יורדים או לקורס מפקדות או לקצונה, כי אחרת זה לא מסתדר עם הפז"מ

im mitzi

New member
זנ מסתדר בדיוק

ואני עוד שירתתי בתקופה שבנות עשו שנה ו9

im mitzi

New member
אמממ

אחרי הכל מי שרוצה להיות קצינה יוצאת ישר לקצונה ולא חוזרת לצוות