אני לא יכול איתה!!!

TheGreatNut

New member
אני לא יכול איתה!!!

לא יכול איתה!!! לא יכול איתה יותר!!! אני לא יכול עם אימא שלי יותר!!! אני מתחרפן ממנה!!! אני משתגע ממנה וזה מטריף אותי!!! אני שופט אותה ללא הפסקה... יש בי גם המון שנאה כלפיה ואני לא יודע מה לעשות. אין בי רצון לעשות איתה החזרת כוחות ואני גם לא כל כך מצליח לדמיין אותה כשאני עושה החזרת כוחות מבלי שזה יגרום לי להרגיש גועל. מה עושים?

TheGreatNut

New member
לא נראה לי שעבר אלי...

המידע שניסית להעביר. כלומר, מה שעבר לא היה קביל מבחינתי.

כוונתי הייתה

שזה לא משנה אל תעשה מזה כזה עניין תקבל את זה תן לזה להיות תפסיק להתנגד וכן הלאה... הרבה פעמים נדמה לי שאתה מתנגד להמון דברים וחושב שע"י ההתנגדות הדבר ישתנה למשהו טוב יותר הרבה פעמים נדמה לי שזה מאוד מטופש, אבל אני לא באמת יודע מה נכון עבורך

TheGreatNut

New member
האם ישנם רבדים שבהם אני...

מתנגד ונראה לך שאני לא מודע אליהם?

TheGreatNut

New member
אה... ../images/Emo6.gif הכוונה שלי הייתה...

האם ישנם רבדים שכאלו שנראה לך שאתה מודע אליהם לגבי ואני לא.

TheGreatNut

New member
חס וחלילה... ../images/Emo6.gif

כוונתי הייתה האם לדעת אופיר יש משהו שהוא רואה כרגע עלי שאני לא רואה על עצמי.

אם אתה רוצה תחליפים מילוליים

אז ישנם כאלה בהודעתי הקודמת. אם אתה באמת רוצה להבין את כוונתי, אז פשוט הפסק להתנגד (במיוחד להתנגדות עצמה), התבונן, תן לזה (תחושות, מחשבות, רגשות...) להיות.

rafrider

New member
להיכנע.....

זאת דרך שגיליתי לאחרונה על מנת להצליח לתת לדברים להיות..... לדוגמה חוויתי כאב ריגשי מאוד גדול....וכמו שאני רגיל... עבדתי איתו כל הזמן....לנשום...החזרת כוחות...לשלוח אהבה... אך הכאב לא הפסיק....אז התחלתי לדבר איתו...מה עוד..? לבסוף שמעתי קול שאמר לי ....תיכנע.... כמו בהכנעות...שמאוד כואב אתה ניכנע.... לפעמים בשביל שלא תשבור את היד...ניכנעים.... לפי איך שאני תופס לוחם....כשהיריב חזק מידי... הוא נסוג...לא מתוך תבוסה...מתוך ידיע.... להגור כוחות חדשים....ללמוד עוד על היריב.... אל תזלזל ביריב...גם עם אתה מאוד חזק..... וכמו שאני מכיר אותך אתה אדם מאוווווד חזק... אוהב רפי

../images/Emo45.gif

תודה "לפי איך שאני תופס לוחם....כשהיריב חזק מידי... הוא נסוג...לא מתוך תבוסה...מתוך ידיע.... להגור כוחות חדשים....ללמוד עוד על היריב...." קוול

d o r i a

New member
לירן - מה בדיוק אתה לא יכול יותר?

אני שואלת באמת. מאמינה בך.

למעלה