אני לא מבין את הקטע של שיאומי. עבר יום, והעדכונים של החייגן שוב היו שם ושוב זה לא איפשר לי להקליט

רוב הזמן נח

Well-known member
אפילו שמסומן לי שלא להתקין עדכונים. אז הסרתי שוב ושוב שינוי השפה ושוב חזר להקליט.

אם שיאומי רוצים לבטל הקלטה, למה הסמל של ההקלטה נשאר?

k-don

Well-known member
אפילו שמסומן לי שלא להתקין עדכונים. אז הסרתי שוב ושוב שינוי השפה ושוב חזר להקליט.

ההקלטה עדיין עובדת באנגלית. (עם העדכונים)
בכל מקרה, כנראה שביצעת עדכון מחדש מאפליקציה

SHERME

Active member
ההקלטה עדיין עובדת באנגלית. (עם העדכונים)
בכל מקרה, כנראה שביצעת עדכון מחדש מאפליקציה
טעות בידך
באף מכשיר של שיאומי ההקלטה לא עובדת
מי שחשוב לו הקלטת שיחות לא לרכוש יותר טלפונים של שיאומי!!!

|שמאל| הסיבה להפסקת הקלטת השיחות בתקופה האחרונה בטלפונים של שיאומי
החייגן של גוגל מתוכנת לשמור את ההקלטות בזיכרון הטלפון עד כמות מסויימת של MB/GB, רק שלא ידוע כמה
וברגע שהוא חושב שאין מספיק מקום בזיכרון הוא מפסיק את ההקלטות
במציאות כמובן יש מקום בשפע
כנראה שיש באג בטלפונים של שיאומי שגורם לנתק בין אפליקציות החייגן זיכרון הטלפון ויומן השיחות |ימין|

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
|שמאל| הסיבה להפסקת הקלטת השיחות בתקופה האחרונה בטלפונים של שיאומי
החייגן של גוגל מתוכנת לשמור את ההקלטות בגוגל DRIVE עד כמות מסויימת של MB/GB, רק שלא ידוע כמה
וברגע שהוא חושב שאין מספיק מקום בזיכרון הוא מפסיק את ההקלטות
|ימין|
זה לא מה שהיה רשום לי. היה רשום לי שההקלטות בשיאומי נשמרות אך ורק על המכשיר. אני לא משתמש בגוגל DRIVE

SHERME

Active member
זה לא מה שהיה רשום לי. היה רשום לי שההקלטות בשיאומי נשמרות אך ורק על המכשיר. אני לא משתמש בגוגל DRIVE
בכל אופן אם אתה רוצה לנייד את קובץ ההקלטה מיומן השיחות למקום אחר אתה צריך לנייד אותו לוואטסאפ או לגוגל DRIVE ומשם להעביר לינק למיקום

רוב הזמן נח

Well-known member
בכל אופן אם אתה רוצה לנייד את קובץ ההקלטה מיומן השיחות למקום אחר אתה צריך לנייד אותו לוואטסאפ או לגוגל DRIVE ומשם להעביר לינק למיקום
אני שומר ידנית את השיחות המוקלטות שאני רוצה לשמור, על כרטיס הזיכרון במכשיר.

נגשים לחייגן לכפתור למטה באמצע - לאחרונה.
יש את השיחות שהיו. לוחצים על השיחה הרצויה ואז על הסימון כמו המשולש שליד הסימון של הפח.
ואז בוחרים למטה באפשרויות את העתק אל.. זה סמל צהוב כמו של תיקיה. ואז בוחרים את מקום השמירה של הקובץ.

גק לוי

Active member
אני שומר ידנית את השיחות המוקלטות שאני רוצה לשמור, על כרטיס הזיכרון במכשיר.

נגשים לחייגן לכפתור למטה באמצע - לאחרונה.
יש את השיחות שהיו. לוחצים על השיחה הרצויה ואז על הסימון כמו המשולש שליד הסימון של הפח.
ואז בוחרים למטה באפשרויות את העתק אל.. זה סמל צהוב כמו של תיקיה. ואז בוחרים את מקום השמירה של הקובץ.
אפשר ללינק גם לאפליקציה KEEP של גוגל.

SHERME

Active member

אתה בעצמך רשמת להשבית את העדכונים של אפליקציית הטלפון
ואתה בעצמך לא מקפיד על ההוראות?!?!?!

1) להשבית את העדכונים >> החלפת שפה הקלטה החלפה בחזרה לעברית וזה יקליט באופן קבוע
2) להקפיד לא לעדכן את אפליקציית הטלפון (חייגן של גוגל) לא לעדכן את האפליקציה!!!
3) לחסום את העדכונים האוטומטיים בגוגל פלי ולעדכן ידנית בלבד!!! את האפליקציות

1) להיכנס לגוגל פליי
2) להקיש על העיגול בצד שמאל למעלה
3) להקיש למטה על הגדרות
4) להקיש על העדפות רשת
5) להקיש על עדכון אוטומטי של אפליקציות
6) להקיש על אין לעדכן אפליקציות באופן אוטומטי
7) זהו, מעכשיו צריך לעקוב ולעדכן את האפליקציות בגוגל פליי ידנית
8) להיזהר לא לעדכן את אפליקציית הטלפון (חייגן של גוגל)!!!

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה בעצמך רשמת להשבית את העדכונים של אפליקציית הטלפון
ואתה בעצמך לא מקפיד על ההוראות?!?!?!
לא ברור למה העדכונים התקינו את עצמם שוב. אבל בהגדרות אצלי העדכונים חסומים ועדיין הותקנו.
עשיתי שם גם מחיקה של המטמון ועוד כל מיני דברים ונראה לי שזה עזר שהעדכון לא יתלבש שוב על החייגן.

כלל ברזל: קונים שיאומי בגלל החומרה הטובה, מחליפים את הרום סטוק לרום מקוסטם עם אנדרואיד נקי, מתקינים את BCR ומקליטים בלי קשר לסוג החייגן.

רוב הזמן נח

Well-known member
כלל ברזל: קונים שיאומי בגלל החומרה הטובה, מחליפים את הרום סטוק לרום מקוסטם עם אנדרואיד נקי, מתקינים את BCR ומקליטים בלי קשר לסוג החייגן.
יש איזה מקום של סלולרי או מחשבים שאפשר להביא אליו את המכשיר, לשלם 200 שקל ושיתקינו עליו מערכת הפעלה נורמלית?

כשקניתי את המחשב הראשון שלי, בשנה הראשונה כל הזמן הייתי לוקח אותו לחנות שקניתי אותו, הם משם היו שולחים אותו למעבדה ושם מתקינים לי את החלונות XP מחדש. אחרי שנהרס בגלל כל מיני וירוסים ומזיקים או גם כל מיני פעולות שאני עשיתי. עד שלמדתי לעשות את זה בעצמי.

נערך לאחרונה ב:

ctzn99

Member
יש איזה מקום של סלולרי או מחשבים שאפשר להביא אליו את המכשיר, לשלם 200 שקל ושיתקינו עליו מערכת הפעלה נורמלית?

כשקניתי את המחשב הראשון שלי, בשנה הראשונה כל הזמן הייתי לוקח אותו לחנות שקניתי אותו, הם משם היו שולחים אותו למעבדה ושם מתקינים לי את החלונות XP מחדש. אחרי שנהרס בגלל כל מיני וירוסים ומזיקים או גם כל מיני פעולות שאני עשיתי. עד שלמדתי לעשות את זה בעצמי.
עזוב "מקום של סלולרי", תוכל לעשות זאת בעצמך; זה לא כ"כ קשה. ראשית קרא את כל מה שנכתב כאן על הפתרון (כלומר רום xiaomi.eu), ואם אתה מעוניין להמשיך - פתח שירשור חדש כדי שלא יתערבב עם כל ה- clutter שכבר נמצא כאן, וגם כדי שיהיה לעזר לעוד מחברי הקהילה שמתעניינים בנושא.
אני אספק לך לינקים המתארים את התהליכים וגם אוכל לעזור במקרה שיהיו לך שאלות או בעיות.
אגב מה מודל המכשיר שלך?

רוב הזמן נח

Well-known member
עזוב "מקום של סלולרי", תוכל לעשות זאת בעצמך; זה לא כ"כ קשה. ראשית קרא את כל מה שנכתב כאן על הפתרון (כלומר רום xiaomi.eu), ואם אתה מעוניין להמשיך - פתח שירשור חדש כדי שלא יתערבב עם כל ה- clutter שכבר נמצא כאן, וגם כדי שיהיה לעזר לעוד מחברי הקהילה שמתעניינים בנושא.
אני אספק לך לינקים המתארים את התהליכים וגם אוכל לעזור במקרה שיהיו לך שאלות או בעיות.
אגב מה מודל המכשיר שלך?
צריך לעשות קודם פתיחה של המכשיר. לקבל הרשאת רוט. כבר פתחתי על זה שרשור בעבר. זה נתקע לי בפסט בוט ואומר המכשיר לא מחובר. שיאומי 11S. ניסיתי את כל הכלים של שיאומי וכל הדרייברים. המכשיר מזוהה במחשב עד השלב שהוא מגיע לפסט בוט. אחרי זה הוא רושם לי שהמכשיר לא מחובר. אז זה או בעיה במחשב שלי, או שהבני ז.. בשיאומי עשו משהו לגרסה הזאת שתוקע את התהליך.

001.jpg

נערך לאחרונה ב:

ctzn99

Member
צריך לעשות קודם פתיחה של המכשיר. לקבל הרשאת רוט. כבר פתחתי על זה שרשור בעבר. זה נתקע לי בפסט בוט ואומר המכשיר לא מחובר. שיאומי 11S. ניסיתי את כל הכלים של שיאומי וכל הדרייברים. המכשיר מזוהה במחשב עד השלב שהוא מגיע לפסט בוט. אחרי זה הוא רושם לי שהמכשיר לא מחובר. אז זה או בעיה במחשב שלי, או שהבני ז.. בשיאומי עשו משהו לגרסה הזאת שתוקע את התהליך.
אז ככה:
- פתיחת נעילת bootloader: נכון, צריך לעשות
- לקבל הרשאת רוט: בפירוש לא (מדוע הבנת את זה?)
- הודעת "מכשיר לא מחובר": כאשר אתה מנסה לתקשר עם המכשיר באמצעות פקודות ADB, המכשיר שואל אם מאושרת התקשרות אליו מהמחשב. לפעמים מפספסים את ההודעה הזאת, בייחוד במקרים בהם המסך חזר למצב שינה. כל מה שהיה צריך זה לאשר :)

רוב הזמן נח

Well-known member
אז ככה:
- פתיחת נעילת bootloader: נכון, צריך לעשות
- לקבל הרשאת רוט: בפירוש לא (מדוע הבנת את זה?)
- הודעת "מכשיר לא מחובר": כאשר אתה מנסה לתקשר עם המכשיר באמצעות פקודות ADB, המכשיר שואל אם מאושרת התקשרות אליו מהמחשב. לפעמים מפספסים את ההודעה הזאת, בייחוד במקרים בהם המסך חזר למצב שינה. כל מה שהיה צריך זה לאשר :)
ביטול הנעילה זה הרוט.

המכשיר מתחבר תמיד למחשב ורק בשלב הפסט בוט פתאום רשום בתוכנה של שיאומי שהמכשיר מנותק. אני מבין שאתה לא מכיר את הבעיה.

ctzn99

Member
ביטול הנעילה זה הרוט.

המכשיר מתחבר תמיד למחשב ורק בשלב הפסט בוט פתאום רשום בתוכנה של שיאומי שהמכשיר מנותק. אני מבין שאתה לא מכיר את הבעיה.
לא! unlocking bootloader ומתן הרשאת ROOT הם 2 דברים שונים. כדי להפליש את הרום האלטרנטיבי צריך בוטלודר לא נעול ואין צורך בהרשאות ROOT.
אכן אני לא מכיר את הבעייה שאתה מדבר עליה, וייתכן שאיני מבין מה בדיוק עשית ובאיזה מצב קיבלת את ההודעה על מכשיר מנותק. אם זה עדיין רלוונטי, ניתן להמשיך לחקור אבל צריך תיאור מפורט ומדוייק יותר. אתה מתאר בצורה כללית מדי.
אגב - האם הגדרת enable USB debugging ב- developers options ?

רוב הזמן נח

Well-known member
לא! unlocking bootloader ומתן הרשאת ROOT הם 2 דברים שונים. כדי להפליש את הרום האלטרנטיבי צריך בוטלודר לא נעול ואין צורך בהרשאות ROOT.
אכן אני לא מכיר את הבעייה שאתה מדבר עליה, וייתכן שאיני מבין מה בדיוק עשית ובאיזה מצב קיבלת את ההודעה על מכשיר מנותק. אם זה עדיין רלוונטי, ניתן להמשיך לחקור אבל צריך תיאור מפורט ומדוייק יותר. אתה מתאר בצורה כללית מדי.
אגב - האם הגדרת enable USB debugging ב- developers options ?
כן הגדרתי. ואין כל כך מה להסביר אם אתה מכיר את הכלי של שיאומי. מחברים את הטלפון למחשב, הטלפון מזוהה במחשב. ומזוהה גם בתוכנה של שיאומי. עושים נקסט נקסט על כל מה שצריך בכלי של שיאומי עד שמגיעים לשלב שהכלי מעביר את הטלפון למצב פסט בוט. ואז אחרי זה פתאום נרשם בתוכנה של שיאומי שהמכשיר לא מחובר. והתהליך נתקע ואי אפשר להמשיך. ניסיתי את 2 הכלים של שיאומי וכל מיני דרייברים למחשב בשביל המכשיר. זה תמיד נתקע בנקודה הזאת.

י_357

Member
בעיות ההקלטה אינן קיימות נכון לרגע זה ב REDMI NOTE 7 .
השירשורים הבלתי פוסקים לגבי הקלטות שיחות שיכנעו אותי שעדיף להחליף בטריה (הנוכחית מגלה סימני עייפות) מאשר לקנות מכשיר חדש
שמי יודע אם יאפשר לי להקליט שיחות, לא ברור לי מדוע הם אינם מיצרים פיתרון יעיל ויציב לתכונה החשובה כל כך של הסלולרי.

בנתיים הסוללה עדיין מתפקדת ולכן הנושא אינו דחוף, אני מניח שבכל חנות סלולרי ניתן לביצוע במחיר סביר.

SHERME

Active member
בעיות ההקלטה אינן קיימות נכון לרגע זה ב REDMI NOTE 7 .
השירשורים הבלתי פוסקים לגבי הקלטות שיחות שיכנעו אותי שעדיף להחליף בטריה (הנוכחית מגלה סימני עייפות) מאשר לקנות מכשיר חדש
שמי יודע אם יאפשר לי להקליט שיחות, לא ברור לי מדוע הם אינם מיצרים פיתרון יעיל ויציב לתכונה החשובה כל כך של הסלולרי.

בנתיים הסוללה עדיין מתפקדת ולכן הנושא אינו דחוף, אני מניח שבכל חנות סלולרי ניתן לביצוע במחיר סביר.
150 שקל

י_357

Member
תודה.
חשבתי שכל חנות סלולר מבצעת את זה אבל מסתבר שלא, מעט אופציות בת"א.

למעלה