אני לא מבין את הקטע של שיאומי. עבר יום, והעדכונים של החייגן שוב היו שם ושוב זה לא איפשר לי להקליט

ctzn99

Member
כמה קשקושים בתוך שרשרור בודד!
מתי תבינו - רוצים הקלטת שיחות מובנית? כאשר רוכשים מכשיר, להחליף את הגולובל רום ב- XIAOMI EU ROM :

SHERME

Active member
מתי תבינו - רוצים הקלטת שיחות מובנית? כאשר רוכשים מכשיר, להחליף את הגולובל רום ב- XIAOMI EU ROM :
מה יעשו אלו שיש להם מעבד MTK?
אתה בעצם אומר לצרוב על הרום הגלובלי רום אירופאי?!?!?!
מה יהיה עם עדכונים של אפליקציות מערכת?
מה יהיה עם עדכוני אבטחה חודשיים?
לצרוב? מבקשים היום 100/150 שקל על הנושא הזה, אז על כל עדכון של רום נשלם 100 שקל???
אם אין המשכיות אין שום טעם בצריבת רום אחר
אירופאי או אינדונזי
מה שלא יהיה

נערך לאחרונה ב:

ctzn99

Member
לצרוב? מבקשים היום 100/150 שקל על הנושא הזה, אז על כל עדכון של רום נשלם 100 שקל???
אירופאי או אינדונזי
מה שלא יהיה
אתה מבלבל בין רום EU גלובלי לבין הרום של xiaomi.eu (זה שבלינק שצירפתי בפוסט). אלה 2 דברים נפרדים ללא קשר ביניהם. תוכל להשוות את ה- module של רום EU באתר שיומי https://global.miui.com/en , ואת זה ב- xiaomi.eu . כאמור, זה לא זה!
בהתאם, החששות שעולים משאלותיך לא מוצדקים כי אינם קיימים. אתה ממשיך את חייך עם הרום שהזכרתי כמו עם הרום הגלובלי מהקופסה. אין שום צריבות נוספות. עדכונים מגיעים באופן סטנדרטי - אפילו OTA . ממש שיגרה משעממת.
צדקת לגבי מעבדי MTK - רום xiaomi.eu תומך רק בקוואלקום. חומר למחשבה בקניה עתידית :)

רוב הזמן נח

Well-known member
אירופאי או אינדונזי
מה שלא יהיה
איזה מעבד יש לשיאומי 11S ?

רוב הזמן נח

Well-known member
יש לך פתרון לפתיחת מכשיר שיאומי 11S ?
השיטות הרגילות ששיאומי מציע לא הצליחו.

בלי פתיחת מכשיר, אי אפשר להחליף מערכת הפעלה.

גם אפליקציות לרוט לא עזרו. כולם ישנות ולא מצליחות במשימה. ולא ראיתי שיש חדשות בעניין.

י_357

Member
שאלה:

1) האם ניתן בזמן הקניה באליאקספרס לקנות מכשיר עם רום (XIAOMI EU ROM) כזה ?
2) האם המכשיר עם הרום הנ"ל תומך בעברית ?
3) האם ידוע לכם אם בעיית ההקלטות קיימת גם ברדמי נוט 7 (במכשיר שלי היא לא קיימת בנתיים) ?
4) התקנת מערכת הפעלה במחשב אני יודע לבצע וגם יצירת אימאג' עם אקרוניס אבל צריבת רום לא עשיתי מעולם
ואני מתרשם שיש לא מעט בעיות בדרך, למשתמש פשוט זה לא הליך קל.

תודה

למעלה