אני לא מבין . הפורום הזה

אני לא מבין . הפורום הזה

"אמונות טפלות" נוצר על מנת להכחיש את האמונות . או לעזור לאנשים להישתמש בהם . שלא יקרה חלילה משהוא . זה כמו להכחיש את סיבוב כדור הארץ מיסביב לשמש . כמו שעשו לגלילאו באיטליה שטען שכדור הארץ מיסתובב סביב השמש והכנסיה טענה שכדור הארץ מרכז היקום שכמובן לא נכון תחשבו על זה מה אתם כותבים

miyamoto

New member
אמ, לא זה לא.

זו עובדה מוכחת באופן מתמטי שכדור הארץ סובב את השמש, לעמת זאת - אמונות טפלות מוכחות בערך באותה הרמה של פיות. (בכלל לא). אני לא יודע לשם מה נפתח הפורום, לא אני פתחתי אותו. ובכל זאת, אני רואה את עצמי לעזר בכך שאני פותר אנשים ממחשבות טיפשיות (בעיניי) בנוגע לאמונות טפלות מסוימות, אשר סתם מונעות מהם מכל מיני דברים ומבזבזות את זמנם ואת כספם.

ולראייה . יש כלפים שאומרים את האמת

קוראות בקפה . מגידי עתידות . קברי צדיקים . אמונה בת סימן לבנים . כול זה לא נכון ואתה רוצה להוציא את האמונה מהגולשים בחור מוזר אתה . בעמוקה הייתה כבר ?

TAINTED SAINT

New member
מר קרמר הנכבד.

אשמח אם תואיל בטובך להסביר לי מה בדיוק אתה מצפה מאתנו? אתה שוב ושוב נשמע כועס על כך שאנו לא חולקים את דעותייך ביחס לאמונות טפלות שאתה כה גאה לציין שוב ושוב שרכשת אותן מהורייך המנוחים,זכותך להאמין במה שאתה רוצה,איננו כופים עלייך את דיעותנו,באותה המידה הרשה לנו את אותו החופש שיש לך להחליט במה כן,ובמה לא,אנו מאמינים. אנו מנסים לכתוב כאן בסגנונות שונים,מיאמוטו פונה אל השכל הישר ואל המדע,רסקול פונה להאיר צדדים שונים ואחרים שאולי לא ידעו הפונים על קיומם אצלם,אלברט פונה בישירות מעוררת הערצה,אם לשאול ממנו ביטוי אזי אומר ש "אלברט ישיר חב"לז",אני פונה אל הצד ההומוריסטי שבנושא,מטרתנו היא לעזור,איש איש בדרכו,לפונים לפורום זה,חלקם של הפונים מודאג,חלקם משועמם, ישנם בינהם הפונים אלינו בלצון,וחלקם מתוך סקרנות. אנו משתדלים לעשות כמיטב יכולתנו לענות באופן אישי לכולם,גם אם זה בא על חשבון שעות שינה יקרות,מתוך רצון לעזור לפונים להבין שיש עוד דרכים להביט על העולם,ועוד דרכים לנתח בעייה או מצב שיש למצא להם פתרון.אנו עושים הכל למנוע מהם לפנות לכל מיני "מעלים באוב ומכשפים" למיניהם,ביודענו שאם יפלו לידיהם,לא יהססו להונות אותם,וינסו להוציא מהם את מיטב כספם תוך כדי העמדת פנים שכביכול הם עוזרים להם בשעתם הקשה..... לעיתים חיוך אחד,או תובנה הגיונית אחת,מספיקה על מנת להפיג את הפחדים הגרועים ביותר ולמנוע מאדם יסורים מיותרים. הרשה לי להזכיר לך מקרה אחד,הכלה הצעירה שפנתה אלינו מודאגת ומלאת פחדים,קרא את שהיא כתבה לי ותבין מה מניע אותי כאן לסייע בעזרת בדיחה,ומילה טובה... אם אני אישית מאמין באמונות טפלות או לא,או רסקול,או מיאמוטו,תצטרך יותר מכמה חודשים בחברתנו המלבבת והרב גונית כדי לגלות את הכוחות המניעים אותנו באמת.באשר לאלברט,אינני בטוח שאפילו בורא עולם [בהנחה וישנו אחד העונה לתאור הזה], יודע את צפונות ליבו[אלברט תרגיע,זאת לא הייתה מילה גסה !],ואת מחשבותיו מלאות הלהט והביטחון בצדקת דרכו. וכך לסיכום מר קרמר הנכבד,פעם אחת ולתמיד הסבר לנו מהן ציפיותך מפורום זה,במילים פשוטות וללא להסתבך שוב במשפטים שמותירים אותנו נבוכים ותוהים לגבי רצונותייך,אני מבטיח לך שנקרא בעיון ומתוך כבוד את שתפרט,[גם אתה אלברט,אין "פטורים" הפעם],ונגיב במלא כובד הראש. בכבוד רב TAINTED SAINT

אין לי צפיות מהפורום כלום

סתם מעביר את הזמן . גם העיצות שנותנים כאן הם לא רצניים או מסוכנים . כמו פורום חשמל, או מס הכנסה .או צרכנות שיש אזהרה שלא ליסתמך על העייצות אלה ליפנות למומחה ושתפוז לא אחרי על המיידע . יש גם פורום מיניות נשים ששם בנות שואלות ליפעמים על תופעות מוזרות של הפרשות . זה גם פורום כבד . כאן זה פורום הדן באמונות תפלות . וכול אדם מפרש את התופעה בצורה שבא לו . אולי להצחיק, אולי לקבל תשומת לב, ואולי חושב שהוא צודק . מי שמרגיש שהתופעה מכבידה לו על הלב . שילך לאיש מיקצוע שהוא יבחר . ולא אתם תכוונו אותו . כי יש אנשים שחושבים שהדת עוזרת . ויש אנשים חושבים שרופה עוזר .יש אנשים ששתו מכוס הישוע ובעזרת האמונה שזה עוזר . הכוס עזרה להם . ליפעמים אמונה שדבר עוזר . ואדם חושב בלב שלם שזה עוזר . הוא מיתרפה . הציפיות שלי הם . שילדי יצליחו . אתמואל חיתנתי בת שיהייה לה מזל בנשואים . ושיהייה לה ילדים מקיר לקיר . ושהנכד יגדל לאחלה גבר . ושהבת השלישית החולה במחלת נפילה תבראי לתמיד . זה הציפיות שלי . ואתה מר TAINTED כבל כאן בפורום את דברי הגולשים מעט יותר בקלות . לא לקחת הכול ללב כי הנייר (המיקלדת) סובל הכול בי קרמר

TAINTED SAINT

New member
מיטב הברכות והאיחולים לחתונת בתך!!|

קודם כל ולפני הכל הרשה לי לברך אותך לרגל השמחה המשפחתית,שתשמע רק בשורות טובות !!! מי יתן וכל ציפיותך ותקוותך יתממשו ותדע רק שמחה ונחת מכל ילדיך ונכדיך ותזכה לגדלם באושר ובשמחה !!! אני חושב שאתה לא תמיד מבין את הקלות שבא אני מתייחס לחיים כיום,הרשה לי גם לחלוק עמך דבר אישי-לפני כשנה שבתי עם אבי בן השמונים,אשתי,ובני שהיה אז בן שבע מקניות בקניון הסמוך,נסיעה של 5 דקות במונית[15 שח]הסתיימה בתאונה בגלל נהג המונית שכתוצאה ממנה אשתי ואני נותרנו עם אחוזי נכות עד סוף ימנו,עברתי את מלחמת לבנון הראשונה, עסקתי למעלה ממחצית חיי בהתעסקות עם נחשים ארסיים,הייתי אופנוען[ולא מהשפויים שבהם],נקלעתי במהלך חיי למצבים שאינני מאחל לאיש,ולרוב יצאתי מהם ללא שריטה,נסיעה של 5 דקות במונית......אל תצפה ממני שאאמין בקיומו של אל כל שהוא,אלא אם הוא סאדיסט עם חוש הומור מעוות יותר אפילו משלי....... אינני לוקח הכל ללב,אינני מתיימר לקחת ברצינות הרבה בחיים אלו,בכל מקרה ברור לי שלא אצא מהם חי.... שלך כמו תמיד TAINTED SAINT חושבני ששנינו מסכימים על דבר אחד-שאנחנו לא מסכימים......

TAINTED SAINT

New member
נראה לי שבשביל זה

נצטרך מעלה באוב מקצועית......

למעלה