אני לא סובל אותה אבל אסור לדבר עליה בצורה כזאת

דיברגנט חדש

Well-known member
אפליה ולא הפליה כי אין קבוצה כזו של ״מתחסנים״ - הם הרוב המוחלט...
כבר על משפטך הראשון יש לי 2 תיקונים (בעצם 3), כדלקמן:-
1) מדובר בלא מתחסנים.
2) ה",מתחסנים, הם לא רוב מוחלט אלא קצת יותר ממחצית, כי מה לעשות שהתחסנו 5 מליון בחיסון הראשון וגודל האוכלוסיה בארץ מונה 9.21 מליון נפשות.
אגב, אם אלך על הנתון של המנה השנייה יש פחות מ-4 מליון מחוסנים, אז אפילו אין לכם רוב |נחמה|
3) לכן, זאת הפליה ולא אפליה.
אתה מועד לתביעה משפטית רק שתדע כי כל עוד לא הצגת עובדה שחיסון פגע למישהו בחייו
בוודאי שהצגתי, אך היית עיוור בכדי לראות את זה ולתת לעובדות לבלבל אותך.
מנגד אחוז הנפגעים מקורונה גבוה מ 6000 מתים שכן חולים קשה נותרים שבר כלי חודשים
וגם מי שנדבק ללא תסמינים מפתח בהמשך בעיות קשות.
בינתיים, מס' נפגעי החיסון גדול יותר מנפגעי המחלה עצמה ואני מכליל בתוך זה גם את אלו שחלו בעקבות החיסון.
כמובן, שהנתונים נורמלו ונלקחו מאותה נק' זמן של החיסונים ולא מלפני שנה שעוד לא היו חיסונים כפי שרק שקרן כמוך יכול לעשות.
בתכלס מדובר בפסיכוזה של אנטי חיסון - הרוב 5 מליון חוכמת ההמונים רץ להתחסן מרצונו
ועל השאר יש לברר באופן פסיכיאטרי את הסיבה לסרבנות של הליך מציל חיים
יתכן מאוד שהמגיפה פגעה בך נפשית למצב פסיכוטי אובססיבי - תנחומי אתה לא יחיד.
דווקא, ממה שאני רואה בשטח, 0מולנים כמוך נוזפים בראש הממשלה על שהביא את החיסונים ומצד אחר בוכים למה לא כולם מתחסנים, אז מי כאן פסיכוטי?
אל תשיב, זאת שאלה רטורית |נחמה|

R 1 3

Well-known member
כבר על משפטך הראשון יש לי 2 תיקונים (בעצם 3), כדלקמן:-
1) מדובר בלא מתחסנים.
2) ה",מתחסנים, הם לא רוב מוחלט אלא קצת יותר ממחצית, כי מה לעשות שהתחסנו 5 מליון בחיסון הראשון וגודל האוכלוסיה בארץ מונה 9.21 מליון נפשות.
אגב, אם אלך על הנתון של המנה השנייה יש פחות מ-4 מליון מחוסנים, אז אפילו אין לכם רוב |נחמה|
3) לכן, זאת הפליה ולא אפליה.

בוודאי שהצגתי, אך היית עיוור בכדי לראות את זה ולתת לעובדות לבלבל אותך.

בינתיים, מס' נפגעי החיסון גדול יותר מנפגעי המחלה עצמה ואני מכליל בתוך זה גם את אלו שחלו בעקבות החיסון.
כמובן, שהנתונים נורמלו ונלקחו מאותה נק' זמן של החיסונים ולא מלפני שנה שעוד לא היו חיסונים כפי שרק שקרן כמוך יכול לעשות.

דווקא, ממה שאני רואה בשטח, 0מולנים כמוך נוזפים בראש הממשלה על שהביא את החיסונים ומצד אחר בוכים למה לא כולם מתחסנים, אז מי כאן פסיכוטי?
אל תשיב, זאת שאלה רטורית |נחמה|
לא מחשיבים 2 מליון ילדים ונוער מתחת ל 18 לכן 5 מליון הם רוב מוחלט שגדל מיום ליום
לא מתיימר לעקוב על כל השטיקים שלך ובכל מקרה אין תופעה מסוכנת אחרת החיסון היה מופסק בכל העולם.
יפה שעברת למחנה השמאל ..הרי אתה נוזף בחיסון מתוך פחד שתעלם המגיפה ולא יהיה לנאשם שוט של סגרים
החיסון לא קשור לנאשם.. הוא במקרה נדנד לפייזר וכל הקרדיט שלהם בלבד ושל רמון שהביא חוק בריאות
ולשמאל שהקים מערך קופות חולים. - שוב שיקרת . הנאשם הוא נגיף בפני עצמו ואתה לא ברור לאיזה מחנה
בחרת להיות שהרי אם אינך שמאלן עליך להתחסן ולא להמרות את פיו של המלך שלך.
בקיצור הדגמת פרדוקס - אתה תומך בהבאת החיסון אך מלחץ לא להתחסן
אתה טוען שהחיסון פוגע מול העובדה שהתחלואה בנסיגה בעוד המשק נפתח מפורים
הכל אצלך מופרך ומתוסבך.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא מחשיבים 2 מליון ילדים ונוער מתחת ל 18 לכן 5 מליון הם רוב מוחלט שגדל מיום ליום
למה לא מחשיבים? בי זה לא נוח לך?
לא רק שאתה לא רוב מוחלט, אתה, אפילו, לא רוב |נחמה|
לא מתיימר לעקוב על כל השטיקים שלך ובכל מקרה אין תופעה מסוכנת אחרת החיסון היה מופסק בכל העולם.
לא רק שלי, אתרי החדשות כל הזמן מביאים את המידע הזה, רק אתה שמת את המסכה בעיניים במקום בפה ובאף.
יפה שעברת למחנה השמאל ..הרי אתה נוזף בחיסון מתוך פחד שתעלם המגיפה ולא יהיה לנאשם שוט של סגרים
נהפוך הוא, אני אהיה יותר ממאושר, אם החיסון ייעשה את העבודה שהוא מתיימר לעשות.
בינתיים מה שאני רואה, הוא שכל מי שמחוסן משקשק להיות בחוץ פן אחד כמוני יבוא וידביק אותו |נחמה|
החיסון לא קשור לנאשם.. הוא במקרה נדנד לפייזר וכל הקרדיט שלהם בלבד ושל רמון שהביא חוק בריאות
ולשמאל שהקים מערך קופות חולים. - שוב שיקרת .
אתה יכול, |בבקשה|, להיות יותר הזוי?
אתה כל הזמן חוצה עוד ועוד ספים של הזיות, אתה צריך |סיוע| |דחוף|
ראש הממשלה, רק במקרה, נידנד למנכ"ל פייזר, נתניהו הראה לו, כיאה למנהיג, נחישות, עיקשות, העיר אותו בלילות, שיתף אותו בשאלות שצצו והצליח במשימתו|!|
רמון רק הרס את הבריאות שלפני שילמת גרושים וקיבלת הרבה יותר ממה שאתה מקבל היום ומשלם המון על כלום.
אז מי כאן, באופן לא מפתיע, השקרן?
הנאשם הוא נגיף בפני עצמו ואתה לא ברור לאיזה מחנה
בחרת להיות שהרי אם אינך שמאלן עליך להתחסן ולא להמרות את פיו של המלך שלך.
להבדילך, לי אין כיסוי עיניים ואני לא יס מן של אף אחד, אני מפעיל שיקול דעת תוך כדי למידת המטריה, מה שאתה לא מסוגל לעשות ונרצע כלפי המלך, שהוא, אפילו לא בשר ודם, אלא חיסון |נחמה|
בקיצור הדגמת פרדוקס - אתה תומך בהבאת החיסון אך מלחץ לא להתחסן
אתה טוען שהחיסון פוגע מול העובדה שהתחלואה בנסיגה בעוד המשק נפתח מפורים
הכל אצלך מופרך ומתוסבך.
בקיצור, יצאת |טמבל| ושקרן כמו תמיד, אני תומך בהבאת החיסון, כי זה מה שהעם רוצה, מנהיג צריך להקשיב לעם וזה מה שראש הממשלה עשה.
אני אהיה יותר משמח, אם החיסון ייעשה את עבודתו כפי שהוצהר עליו, אך בינתיים, רוצים שאף אחד לא יבוא במגע, שחס וחלילה, לא יצטרכו לבדוק את יעילותו האמיתית שראינו כבר בבית האבות שהיינה 60% (12 חלו מתוך 30 שנחשפו) בלבד.
המשק נפתח מיום ראשון ולא מפורים למרות שהיו הפרות סדר, אך הרוב כן שמרו על ההנחיות והמבחן האמיתי יהיה ממש בצמוד לבחירות, האם הירידה תימשך או תשנה כיוון.

משתפרת1

Well-known member

לא רק שלי, אתרי החדשות כל הזמן מביאים את המידע הזה, רק אתה שמת את המסכה בעיניים במקום בפה ובאף.

בינתיים מה שאני רואה, הוא שכל מי שמחוסן משקשק להיות בחוץ פן אחד כמוני יבוא וידביק אותו |נחמה|

ראש הממשלה, רק במקרה, נידנד למנכ"ל פייזר, נתניהו הראה לו, כיאה למנהיג, נחישות, עיקשות, העיר אותו בלילות, שיתף אותו בשאלות שצצו והצליח במשימתו|!|
רמון רק הרס את הבריאות שלפני שילמת גרושים וקיבלת הרבה יותר ממה שאתה מקבל היום ומשלם המון על כלום.

להבדילך, לי אין כיסוי עיניים ואני לא יס מן של אף אחד, אני מפעיל שיקול דעת תוך כדי למידת המטריה, מה שאתה לא מסוגל לעשות ונרצע כלפי המלך, שהוא, אפילו לא בשר ודם, אלא חיסון |נחמה|

בקיצור, יצאת |טמבל| ושקרן כמו תמיד, אני תומך בהבאת החיסון, כי זה מה שהעם רוצה, מנהיג צריך להקשיב לעם וזה מה שראש הממשלה עשה.
אני אהיה יותר משמח, אם החיסון ייעשה את עבודתו כפי שהוצהר עליו, אך בינתיים, רוצים שאף אחד לא יבוא במגע, שחס וחלילה, לא יצטרכו לבדוק את יעילותו האמיתית שראינו כבר בבית האבות שהיינה 60% (12 חלו מתוך 30 שנחשפו) בלבד.
המשק נפתח מיום ראשון ולא מפורים למרות שהיו הפרות סדר, אך הרוב כן שמרו על ההנחיות והמבחן האמיתי יהיה ממש בצמוד לבחירות, האם הירידה תימשך או תשנה כיוון.
שוב השקר על החולים בבית האבות.
הם היו חיוביים לנגיף, הם לא הפגינו סימפטומים למחלה. אם מישהו היה מפגין סימפטומים- הדבר היה מתפרסם באותה מהירות שהתפרסמה הידיעה על התוצאה החיובית לנגיף. אם מישהו מהם היה מדביק עוד אנשים (מהמבקרים שלהם, למשל) גם זה היה מתפרסם באותה מהירות.
מי שמחוסן ונחשף לנגיף- בדיקת PCR תגלה את ה- DNA של הנגיף, אך כנראה שהנגיף מפסיק להתנהג כאורגניזם חי שמחולל מחלה ומדביק. אני משתמשת במילה "כנראה" עד שהדבר יוכח מדעית.

דיברגנט חדש

Well-known member
שוב השקר על החולים בבית האבות.
הם היו חיוביים לנגיף, הם לא הפגינו סימפטומים למחלה. אם מישהו היה מפגין סימפטומים- הדבר היה מתפרסם באותה מהירות שהתפרסמה הידיעה על התוצאה החיובית לנגיף. אם מישהו מהם היה מדביק עוד אנשים (מהמבקרים שלהם, למשל) גם זה היה מתפרסם באותה מהירות.
מי שמחוסן ונחשף לנגיף- בדיקת PCR תגלה את ה- DNA של הנגיף, אך כנראה שהנגיף מפסיק להתנהג כאורגניזם חי שמחולל מחלה ומדביק. אני משתמשת במילה "כנראה" עד שהדבר יוכח מדעית.
אם זה שקר, אז למה הכפיית חיסונים? למה הפחד הגדול להידבק?
השקר הוא ההסתרה של מה שקרה לאותם חולים ולא רק בשנייה שלאחר ההדבקה כי כידוע לך, המחלה עולה שלבים עם הזמן ואת הנתון הזה, שלא בתום לב, אף אחד לא פירסם.
כשאני טיילתי במדינות עולם שלישי, לא פחדתי להידבק כי התחסנתי, אז למה את כ"כ מפחדת להידבק אם את כ"כ מאמינה בחיסון ובהצהרת היעילות שלו?

R 1 3

Well-known member

שקרים ללא הפסקה- לפחות לגבי רמון לפני חוק הבריאות דרשו ממנו ככ הרבה שפרשתי מקופ״ח
אז אם השקר הזה לא מספיק - די שתראה את המצב ללא חוק בריאות בארה״ב
תתמודד היום עשרות שנים אחרי חוק הבריאות אני משלם כולל ביטוח לאומי
חצי ממה שדרשו ממני בקופ״ח כללית על אותה רמת הכנסה בדיוק.
טמבל מקדם התחלואה יורד רק בזכות החיסון - יתכן ואתה כושי סמבו מטנזניה - שם אפילו הנשיא מת

דיברגנט חדש

Well-known member
שקרים ללא הפסקה- לפחות לגבי רמון לפני חוק הבריאות דרשו ממנו ככ הרבה שפרשתי מקופ״ח
אז אם השקר הזה לא מספיק - די שתראה את המצב ללא חוק בריאות בארה״ב
תתמודד היום עשרות שנים אחרי חוק הבריאות אני משלם כולל ביטוח לאומי
חצי ממה שדרשו ממני בקופ״ח כללית על אותה רמת הכנסה בדיוק.
אל מה אתה מדבר?
היית צריך 2 בולים שירדו לך מתלוש המשכורת בתשלום קבוע ללא קשר לרמת ההכנסה שלך, היום אתה משם פי 10 ומקבל עשירית ממה שקיבלת.
היום, על כל ביקור, אתה צריך להוסיף כסף, כאשר פעם התשלום ששילמת כלל הכל.
אולי ההכנסה שלך הייתה כ"כ נמוכה שזהתשלום היה נראה לך הרבה |טמבל|
טמבל מקדם התחלואה יורד רק בזכות החיסון - יתכן ואתה כושי סמבו מטנזניה - שם אפילו הנשיא מת
מקדם התחלואה ירד בזכות הסגר ולאחר הבחירות תראה שהוא פתאום יזנק כלפי מעלה כי הכל נפתח בלי שום אחריות בגלל אפסים כמוך.
אגב, אפילו בעולם, שבקושי חוסנו אנשים, מקדם התחלואה ירד, אך רק לטמבל כמוך, יהיה תרוץ איך זה קרה ...

אבח"י

Well-known member
האם אתה מודע לכך שאמרו לבני 16-18 שמי שלא יתחסן, יהיה לו בעיה להיבחן בבגרויות?
זה הדבר הכי אכזרי שיכול להיות שמאיימים על הנוער והרבה התחסנו בגלל איום זה.

לגבי חזרת ודומיה (MMRV), האם אתה מודע לכך שיש סברה שהחיסונים העצימו את המחלות האלו?
בעבר מי שחלה בהם, אני מניח שגם אתה חלית בהם, קיבל חיסוניות לכל החיים ואילו בקישור שצירפת, מדובר על מי שהתחסנה, לא חלתה בילדותה כמונו, לכן ...
יקירי - תמשיך לספר לעצמך סיפורים נוגעים ללב.
מה ענין שמיטה מה שאמרו לתלמידים לטענת החרדיות וגידוף הרופאה?
תפסיק להסיט אעת הנושא למחוזות לא עניים ותתמקד בעיקר.

דיברגנט חדש

Well-known member
יקירי - תמשיך לספר לעצמך סיפורים נוגעים ללב.
מה ענין שמיטה מה שאמרו לתלמידים לטענת החרדיות וגידוף הרופאה?
תפסיק להסיט אעת הנושא למחוזות לא עניים ותתמקד בעיקר.
לדאבוני, הראתי לך דוגמה של כפיית חיסונים שהתרחשה כאן וברגע שהרופאה הצהירה שהיא מעוניינת לצרף את ילדי 12-15 לניסוי של ילדים של פייזר שיתרחש בארץ, זה מעורר דאגה רבה ויוצר חרדתיות, לכן הגידופים.

R 1 3

Well-known member
לא, זה לא מראה על טמטום, אלא על חרדתיות מפני כפיית חיסונים וכשנוגעים ללביאה בגורים שלה, היא לא בוחלת בכל אמצעי בשביל להגן על גוריה.
בינתיים, למרות זה שמעליך, שהצהיר שלא תהיה חובת חיסונים, מקומות עבודה התחילו לכפות חיסונים, קרי כפיית חיסונים לכל דבר (n)
לא קראתי את הכתבה והסתפקתי בכותרת, אך אני מניח שזה בגלל שרוצים חודש הבא לחסן ילדים בני 12-16 כניסוי עבור פייזר, דבר שמחריד ולמרות שאין מקום להשוואה בניסויים שנעשו ביהודים בתקופת השואה ע"י דר' מנגלה, זה קצת מזכיר ונראה לי שבשל כך, ההשוואה להיטלר.
אין כפיית חיסונים אלא הסברה מנומקת ישרה ואמיתית - להיפך מתנגדי החיסונים ראויים לתגובות אותם ספגה
ואכן לא חסכתי שבטי מהתעמולה נגד החיסון. מי שלא רוצה שישב בצד. אבל אין גזענות או אפליה בתו סגול / דרכון ירוק
הרי לא מונעים מאיש להתחסן או מתנים זאת באף סיבה - בחירתו של מי שמעדיף לא להתחסן להשאר מנודה מהחברה.
כילדים קיבלנו חיסונים מגיל אפס אפילו עברנו ברית מילה שמסוכן פי כמה מחיסון של פייזר והשפעתו פיזיולוגית לכל החיים
ואף בעלת קשר הדוק לרביה / הנאה ממין. האם יש תנועות נגד ברית מילה? הרי זהו חיסון נגד הנאה ממין.

דיברגנט חדש

Well-known member
אין כפיית חיסונים אלא הסברה מנומקת ישרה ואמיתית
איך אני אוהב שאתה כותב את החלומות שלך מבלי להתעדכן בנעשה בשטח, חבל כי אתה מבזה את עצמך.
מקומות עבודה שמונעים מעובדים לא מחוסנים להגיע לעבודה זאת התעללות וכפייה (n)
בתי ספר שמפחידים את הנוער שאם לא יתחסנו, תהיה להם בעיה להיבחן בבחינות הבגרות, זאת התעללות וכפייה (n)
אבל אין גזענות או אפליה בתו סגול / דרכון ירוק
הפליה, תלמד "קצת" לפני שאתה כותב שטויות מבורות.
כילדים קיבלנו חיסונים מגיל אפס אפילו עברנו ברית מילה שמסוכן פי כמה מחיסון של פייזר והשפעתו פיזיולוגית לכל החיים
ואף בעלת קשר הדוק לרביה / הנאה ממין. האם יש תנועות נגד ברית מילה? הרי זהו חיסון נגד הנאה ממין.
אתה ממש חי בעולם שכולו טוב, אפילו בפרדס יש לך פורום ייעודי לכך קרוב ל-2 עשורים.
חוץ מזה, אף אחד לא בודק, אם עברת ברית מילה וזה נתון לשיקול ההורים.
אם תהיה פרובוקטיבי כפי שאתה יודע להיות ותלך עם האיבר שלך חשוף לעיניי כל, כנראה שיהיו עליך מבטים כאילו נפלת מפלנטה אחרת (זה לא כ"כ רחוק מהמציאות) כחייזר, אך לא מעבר כך.

Harrington

Well-known member
מנהל
מי שמטומטם ובעל רמה נמוכה בעוד שלל הבטים חושב שכולם כמותו |נחמה|
כדאי שתעיין על מי אני מדבר, לפני שאתה מגיב בשטויות בלתי רלוונטיות לחלוטין. סתם טיפ קטן. אתה כמובן לא חייב (ובינינו, לא צפוי) להיענות. אומר מראש, אל נא תצפה ממני לקרוא את תגובותיך בתת-השרשור הזה מעבר לכאן.

דיברגנט חדש

Well-known member
כדאי שתעיין על מי אני מדבר, לפני שאתה מגיב בשטויות בלתי רלוונטיות לחלוטין. סתם טיפ קטן. אתה כמובן לא חייב (ובינינו, לא צפוי) להיענות. אומר מראש, אל נא תצפה ממני לקרוא את תגובותיך בתת-השרשור הזה מעבר לכאן.
רק היצור הדמיוני שלך יודע על מי אתה מדבר.

Harrington

Well-known member
מנהל
חזרת לכאן לכשכש בזנב?
עוד לא התבגרת? עצוב.
מצטער, אך עכשיו, זה זמן לא טוב למשחקים, כאתפנה, ארד איתך למטה שתוכל לעשות את צרכיך.
כרגיל, העתק&הדבק ילדותי. ברצינות בן אדם. אתה חייב להמציא חומר משלך במקום לחשוב שלחזור על דברי אחרים גורם לך להישמע אינטליגנטי.

דיברגנט חדש

Well-known member
עוד לא התבגרת? עצוב.

כרגיל, העתק&הדבק ילדותי. ברצינות בן אדם. אתה חייב להמציא חומר משלך במקום לחשוב שלחזור על דברי אחרים גורם לך להישמע אינטליגנטי.
מעניין, חשבתי לתומי, שאתה טוען שזה "העתק&הדבק ילדותי"? תוכל לעזור לנו ולציין, מי הילד שממנו העדבקתי?
כמו כן, אשמח לראות מהיכן העדבקתי, אולי היצור הדימיוני שלך יעזור לך בפתירת הסוגיה?

PrivateBaldrick

Active member
חובבי המחלות איבדו את זה מזמן. מי צריך מדע ומחקרים כשיש יוטיוב?
עכשיו מעולם לא הייתי בעד חיסונים בכפיה, אבל כשהאפשרות היא או דרכון ירוק ושמחוסנים יחזירו את המשק לחיים, או סגר נוסף כשכולם יהיו בבית, אז אכן טוב וראוי ללחוץ על אנשים להתחסן, ולהרחיק את אנשי תנו למחלות לחיות ממסעדות, הופעות ואיצטדיוני כדורגל.

למעלה