אני לא רוצה
אני לא רוצה
...

neuron

New member
אני לא רוצה../images/Emo70.gif אני לא רוצה../images/Emo70.gif ...

...אני לא רוצה
אני לא רוצה לכתוב יותר בפורומים!!! הבעיה שלי היא כזו: הההורים שלי כל הזמן מכריחים אותי לכתוב על כל מיני בעיות שיש לי בבית ספר (בעזרת השם שנה הבאה אני אעלה שוב לכיתה ו') ובבית בכל מיני פורומים של תמיכה ויעוץ. לאחרונה הם דרשו ממני לפנות ליעוץ בפורום שלכם כי הם חושבים שזה לא הולם שילד בשנות השלושים לחייו כל הזמן מקטר! <מעשן מקטרות, משחק בקטרים ורכבות צעצוע וחולם על להיות נהג קטר לכשהוא יהיה גדול> אני לא מוכן לסבול את זה יותר! מה אני יכול לעשות עם הורים שכאלו??? נ.ב: בלי שום קשר, אשמח לקבל עצות על חומרים רעילים שאינם משאירים עקבות.

Yuval Y

New member
המממ... מה? ../images/Emo2.gif

אתה לא רוצה לכתוב בפורומים, כי אתה בן 30 ועולה לכיתה ו' והוריך דורשים שתפסיק לשחק בקטרים ואתה גם מחפש חומרים רעילים. ואתה בכלל בן 0. הבנתי נכון? הילד בן 30, יש לו חום גבוה והוא רוצה רק לשחק בקוביות על השטיח... מה לומר, מעניין מאוד
נשמע שיש לך חוש הומור מפותח, שזו כבר דרך טובה להתמודד
לגבי חומרים מעניינים - יש את GOOGLE ודומיו..

עינת

New member
אם הם שלחו אותך

לפורום שלנו בטח הם יודעים על מה הם מדברים ילד
בכולופן טגיד להם שיש לך אחלה שאיפה מה? הם לא יודעים כמה מרוויח נהג קטר
אגב מה בנוגע לקטורת ילד?

LeeCooper69

New member
טוב זה דרש ממני תגובה../images/Emo26.gif

תשתקי. פשוט תשתקי. לכי עכשיו להורים שלך, תגידי להם: "תודה רבה שחיברתם לי אינטרנט, תודה רבה שפתחתם אותי לעולם של הפורומים". יש ילדים שאין להם את האפשרות לאינטרנט. תחשבי שב300 ש"ח האלה לחודש ההורים שלך היו יכולים לקנות דברים הרבה יותר טובים בשבילם אך הם בחרו להשקיע את זה בך. תגידי תודה שההורים שלך "מכריחים" אותך להביע את עצמך. כי יש ילדים שלהורים שלהם בכלל לא אכפת. אז אני לא יודע מה איתך. אני הייתי אומר להם תודה. אם לא מעניינים אותך הנושאים של הפורומים שהם מכניסים אותך אליהם שדרגי את המשפט שלמעלה: "תודה רבה שחיברתם לי אינטרנט, תודה רבה שפתחתם אותי לעולם של הפורומים- אבל זה לא בשבילי- אני מתעניינת בדברים אחרים". זה לא עניין כזה גדול- לא נראה לי שהם יכעסו בכלל. בעצם- הם אפילו יצחקו. נסי אותי

neuron

New member
אני מאמין שהכל

אצלי מתחיל ונגמר בצורך לפרוק יצרים מיניים ומיצרים ימיים... ...יכולה לעזור בזה?

התגובה הזו

לא שורשרה למקום הנכון. היא יועדה לתגובה של נורון מעלי. וגם לך רציתי להגיב...איך זה (שמתי לב) שגברים שלא טורחים להסתכל בכרטיס אישי לרוב פונים אל הגולש כ"היא" ואילו גולשות כ"הוא" נא לבדוק בכרטיס האישי
ודבר נוסף, מדובר בגבר בן 30 לא בילד קטן..שצחק עם הגולשים בפורום..פשוט צחק

למעלה