אני ליד הוילה !! כנסו דחוף !!

tomato4

New member
אני ליד הוילה !! כנסו דחוף !!

אני רושם לכם כרגע מהפלאפון. ואני וחבר נמצאים עכשיו מחוץ לוילה בנווה אילן. מי נמצא כרגע בחצר? הבאנו מגפון כדי לספר להם הכל!

eli7r

New member
נכון לכתיבת ההודעה שפרה ליאון וצבר בחוץ

לפחות לפי מה שאני רואה

יNOT

New member
השקעה מעל ומעבר ../images/Emo6.gif

אין לי מושג מי בחוץ , אבל תוכל לצעוק להם שההפקה לא רק שיקרה לרנין בקשר למכתב אלא גם שיקרה לצופים, ואח"כ כתבה "כתבה" פיקטיבית כדי לתמוך בשקר.

מה באמת קרה שם??

מהתחלה היא מקבלת תמונות ופינוקים ויחס מועדף מהדיירים ומההפקה ואפילו פעם אחת לא הייתה מועמדת להדחה. הם מפחדים להגיד את השם שלה כדי שלא יחשדו חלילה בגזענות

matankzr

New member
אתה באמת שם...?

מה קרה היום כולם שם..? חחח עוד מישהו מהפורום היה וגם בת דודה שלי הייתה היום בסביבה חחח

קמבילי

New member
לא רואים מי, נדמה לי שפרה וצבר

תקראי: עינב תיזהרי, רנין וליאון מלכלכים עליך! רנין, שפרה וצבר מלכלכים עליך! (זה שקר, לא חשוב) צבר, שי אמר לעינב ואשר להדיח אותך בגלל החלות!

jaycom

New member
חבל שבאתם עם מגפון..

הייתם עולים על מטוס ססנה עם שלט ארוך כזה כמו שעובר בים... "לאון נושכת, ונסה מבייצת, שפרה בולסת, רנין את קקה מהלך"

eli7r

New member
טוב גם אינה בחוץ ואיןלי מושג עם מי

ואגב אני מתה על השטויות האלה לכן אני מש"פ

יNOT

New member
אל תתלי בזה יותר מדיי תקוות ../images/Emo8.gif

אם ההפקה יכולה לשקר לרנין, לזרוק לה מכתב מעבר לחומה ואח"כ לשקר בקשר לזה ,הם יכולים גם לבוא לפורום ולהגיד שהם הולכים להגיד להם משהו במגפון. לכן אני אמרתי שאם יגידו את מה שכתבתי בהודעה מעל, אז תדעי שזה אמיתי, אם יגידו משהו אחר , זה עדיין משרת את האינטרס של ההפקה

eli7r

New member
תגיד באמת נראה לך אני תולה תקוות....

אני סתם מחורפנת מרוב שעות מול המחשב...

tomato4

New member
שניה יש פה שומר שמסתובב

אני מחכה שהוא יזוז לצד השני עינב אולי בחוץ שנצעק לה לגבי ליאון?? כי אני לא רוצה סתם לצעוק שהם צבועים.. אני רוצה להעביר מידע

eli7r

New member
כן רואים משטרה באה לקחת אותו על הפרת חוקים../images/Emo13.gif

למעלה