אני מבקשת את עזרתכם

מצב
הנושא נעול.
אני מבקשת את עזרתכם

אני מבקשת את עזרתכם
אני לגמרי חדשה בתחום לפני כחודש רכשתי מניה אחת של אלביט מערכות ואחת של בנק לאומי ובזמן האחרון כל הזמן ירידות בבורסה , איני יודעת מה לעשות אני קצת מוטרדת , אשמח לעזרתכם .תודה

NS101

New member
אני לא רואה שאלה פה

אני מבקשת את עזרתכם
אני לגמרי חדשה בתחום לפני כחודש רכשתי מניה אחת של אלביט מערכות ואחת של בנק לאומי ובזמן האחרון כל הזמן ירידות בבורסה , איני יודעת מה לעשות אני קצת מוטרדת , אשמח לעזרתכם .תודה
אני לא רואה שאלה פה

towoor1

New member
זה מניה לנכד, זה?

אני מבקשת את עזרתכם
זה מניה לנכד, זה?
זאת מתיחה או משהו? מניה אחת?! זה לא שווה את העמלות.

towoor1

New member
אם זה כסף "מיותר", כלומר

10,000 שקל זה מה שהיה לי אז קניתי בזה 2 מניות
אם זה כסף "מיותר", כלומר
לא כסף שאת צריכה בשנים הקרובות, לדעתי כדאי לך להשאיר ולא לגעת....שוק המניות לאורך זמן עולה. רק תוודאי שהבנק לא נוגס לך בכסף (עמלות, דמי ניהול, דמי משמורת, דמי אחזקה, דמי אשכים וכיו"ב). אף בית השקעות לא ינהל לך תיק ב-10 אלף ש"ח. יש הרבה עזרים ברשת ואת יכולה ללמוד בעצמך....יש אפילו אתרים לא רעים שמציעים תיקים מובנים, ע"פ רמת הסיכון שאת רוצה (נראה לי שראיתי דבר כזה ב-INBEST, אבל לא סגור על זה).

תודה לך

אם זה כסף "מיותר", כלומר
לא כסף שאת צריכה בשנים הקרובות, לדעתי כדאי לך להשאיר ולא לגעת....שוק המניות לאורך זמן עולה. רק תוודאי שהבנק לא נוגס לך בכסף (עמלות, דמי ניהול, דמי משמורת, דמי אחזקה, דמי אשכים וכיו"ב). אף בית השקעות לא ינהל לך תיק ב-10 אלף ש"ח. יש הרבה עזרים ברשת ואת יכולה ללמוד בעצמך....יש אפילו אתרים לא רעים שמציעים תיקים מובנים, ע"פ רמת הסיכון שאת רוצה (נראה לי שראיתי דבר כזה ב-INBEST, אבל לא סגור על זה).
תודה לך
אני בבנק יהב והעמלות שם נמוכות יחסית והם לא לוקחים מה שנקרא דמי שמירה ובאמת היום התקשרתי ליועץ ההשקעות שם והוא אמר לי כמוך לאורך זמן ולא לגעת וקיבלתי את עצתו , תודה לך .נ.ב קראתי את הספר בורסה יקירתי של מיכל ליבנה וחשבתי שזה מספיק התברר לי שאני לא מבינה כלום .

towoor1

New member
אל תאמיני ואל תסמכי על היועץ בבנק

תודה לך
אני בבנק יהב והעמלות שם נמוכות יחסית והם לא לוקחים מה שנקרא דמי שמירה ובאמת היום התקשרתי ליועץ ההשקעות שם והוא אמר לי כמוך לאורך זמן ולא לגעת וקיבלתי את עצתו , תודה לך .נ.ב קראתי את הספר בורסה יקירתי של מיכל ליבנה וחשבתי שזה מספיק התברר לי שאני לא מבינה כלום .
אל תאמיני ואל תסמכי על היועץ בבנק
זה הכלל הראשון. אתה יכולה לעשות חיפוש פה בפורום ולראות מה אנשים חושבים על יועצי השקעות בבנקים. 1. לרובם אין השכלה רלוונטית (שלא לומר לא מבינים כלום). 2. לרובם אין ניסיון. 3. הם מייצגים את ה-Buy Side ומעוניינים לדרבן אותך לקנות ני"ע מסוימים וכמובן להגדיל את רווחי הבנק מהעמלות שאת משלמת. בכל אופן, זאת דעתי בלבד.

את חייבת למכור הכל במיידי

אני מבקשת את עזרתכם
נשמע שאין לך מושג על מה את מדברת ושזה לא בשבילך כל הסיפור. אני ממליץ לך לפנות לבית השקעות , לתת להם ת'כסף ולבקש מהם שישקיעו בשבילך

קרלטון

New member
אין ספק

נשמע שאין לך מושג על מה את מדברת ושזה לא בשבילך כל הסיפור. אני ממליץ לך לפנות לבית השקעות , לתת להם ת'כסף ולבקש מהם שישקיעו בשבילך
אין ספק
שישנם עשרות בתי השקעות או יותר, שיעמדו בתור בתקווה לקבל את הזכות לנהל בשבילה את ה-10,000 ש"ח שלה.

Click06

New member
אני כבר החזקתי תיקים קטנים מאוד,

אין ספק
שישנם עשרות בתי השקעות או יותר, שיעמדו בתור בתקווה לקבל את הזכות לנהל בשבילה את ה-10,000 ש"ח שלה.
זאת ש(ר)יטה של בחורות, להשאיר את הבחור לעמוד מחוץ לשירותים הציבוריים עם התיק שלהן.

dw2322

New member
חחח ../images/Emo45.gif

זאת ש(ר)יטה של בחורות, להשאיר את הבחור לעמוד מחוץ לשירותים הציבוריים עם התיק שלהן.
חחח

קרלטון

New member
ספרים שלמים נכתבו על תיקים של בחורות

ספרים שלמים נכתבו על תיקים של בחורות
יום אחד מישהו יקבל פרס נובל כשיסביר למה בחורות אוהבות לשים את כל הדברים בתא אחד, ואז לחפש חצי שעה את המפתחות כל פעם מחדש.

שיר ורד

New member
מדוע נכנסת לפני חודש?

אני מבקשת את עזרתכם
מדוע נכנסת לפני חודש?
מישהו סיפר לך שהוא עשה 200% רווח בחצי שנה? כנראה שנכנסת מאוחר מדי לגל העליות הנוכחי. תחכי בסבלנות, כשהמניות שלך ירדו ב 20% קני עוד אחת מכל סוג וחכי שהן יעלו. הגל הבא בטוח יגיע, רק שקצת קשה לחזות מתי.

כי בדיוק קראתי את הספר בורסה יקירתי

מדוע נכנסת לפני חודש?
מישהו סיפר לך שהוא עשה 200% רווח בחצי שנה? כנראה שנכנסת מאוחר מדי לגל העליות הנוכחי. תחכי בסבלנות, כשהמניות שלך ירדו ב 20% קני עוד אחת מכל סוג וחכי שהן יעלו. הגל הבא בטוח יגיע, רק שקצת קשה לחזות מתי.
שמעת עליו, אבל עשיתי טעות שנכנסתי עם שערים גבוהים מדי, ועכשיו אני באמת אחכה .

שיר ורד

New member
המניות שקנית הן מניות של חברות טובות ויציבות

המניות שקנית הן מניות של חברות טובות ויציבות
וככאלה הן נסחרות במחירים גבוהים רוב הזמן. אם במקרה תהיה ירידה של 20% משער הקניה ויש לך סכום נוסף להשקיע, שווה להגדיל את האחזקה בהן. מניית אלביט מערכות מושפעת מאוד משער הדולר, גם בגלל שהיא דואלית ונסחרת גם בארה"ב וגם בגלל שאחוז גבוה מתוצרתה מיועד לייצוא ואילו מרבית התשומות הן בשקלים.

ezrz

New member
יקירתי,

יקירתי,
שתי כוס מים קרים, זה לא משמין, זמין ובחינם. השוק יעלה וירד כל הזמן. תתרגלי. קנית קצת לאחר שהרכבת החלה לנסוע ולטעמי קנית שתי מניות שעשו את שלהם והגיעו לרוויה. בהצלחה.

Eldadius

New member
איך את יודעת שהשערים גבוהים מידי?

איך את יודעת שהשערים גבוהים מידי?
זה לא עובד ככה שקונים מניה ומאותו רגע היא רק עולה ועולה. יש גם ירידות בדרך. מה שכן, לפני שקונים מניה כדאי לגבש דיעה לגבי כמה היא שווה.

רונן 99

New member
בטווח הקצר שתיהן ימשיכו להתממש

בטווח הקצר שתיהן ימשיכו להתממש
אבל מדובר במניות מאד כבדות מהמעו"ף ואם תחכי מס' שנים זה בוודאי יניב לך רווח וגם תשואה עודפת לעומת הרבה מניות אחרות. אלה לא מניות להשקעה לטווח קצר.

yh45

New member
אל תגעי בזה עד 2011 ..דעתי האישית..במקרה מחזי

אני מבקשת את עזרתכם
אל תגעי בזה עד 2011 ..דעתי האישית..במקרה מחזי
בשתיהן... קודם כל אל תתרגשי!!..אלביט תעלה יפה עוד מעט...וזו חברה לטווח ארוך!!..כנ"ל בנק לאומי... שלישית:מי אמר לך לקנות?..ומה את מקשיבה לכל ילד מלחך פנכה שאומר לך לקנות או למכור?!?!?.. ורביעית:אם את לא מבינה בזה,אז מה נכנסת לזה?...אה?... סתם שתדעי:בבורסה לרוב מפסידים,ולא מרוויחים!!!..חוץ ממני...

מצב
הנושא נעול.
למעלה