אני מזכיר לכם שיש לכם הערב עוד שעה

קלייטון.ש

Well-known member
תשתמשו בה לדברים טובים ומועילים, להפצת שלום, אהבה ואחווה בעולם ובאנושות.
שאלתי את אשתי מה אנחנו נעשה בשעה שנוספה לנו הערב במיוחד שידוע כבר שבעוד כמה חודשים ידרשו אותה מאיתנו בחזרה עם ריבית.
הזכירה לי להפתעתי שכבר הרבה זמן שלא השתכרנו ביחד. אז אנחנו כבר מוזגים את הויסקי.
אם נכתוב פה בהמשך הערב שטויות, זה לא אנחנו - זו השעה הנוספת.

יוסי ר1

Active member
שאלתי את אשתי מה אנחנו נעשה בשעה שנוספה לנו הערב במיוחד שידוע כבר שבעוד כמה חודשים ידרשו אותה מאיתנו בחזרה עם ריבית.
הזכירה לי להפתעתי שכבר הרבה זמן שלא השתכרנו ביחד. אז אנחנו כבר מוזגים את הויסקי.
הזכרת לי סרט שאני לא זוכר איזהו - על סוף העולם, האנושות יודעת שעוד X שעות וYדקות העולם יגיע לקיצו.
הסרט לא מספר למה, אלא רק מתמקד במה אנשים פשוטים עושים בידיעה שנותרו להם רק X שעות.

Zadig

Well-known member
אני סתם ער באמצע הלילה. לפחות יש היום תירוץ שזה בגלל השעון :) אבל אני לא מתבכיין - מתכונן להמשך פעילות ספורט לילי...

צליליתה1

Well-known member
הרשת מלאה בבדיחות מהסוג הזה

1603559205175.png

אני רואה את הדברים קצת אחרת

קיבלנו עוד שעה, כל אחד יחליט מה לעשות עם העוד שעה
לא חייבים להרגיש סגר מגפה וסוף העולם
אישית, נראה לי שאבלה במקום האהוב עלי, במיטה, בבילוי אהוב: קריאה
עוד מעט יהיה קר מדי לקרוא במיטה, אנצל הלילה את הלילה המושלם

קלייטון.ש

Well-known member
עם חומוס תעשייתי ?

לא, תודה.
אני לא מסוגל לאכול חומוס בכלל. מתקשר אצלי לגברים נורא שמנים, אולי כי פעם כשביקרתי מישהו בחיפה המארח שהיה נורא שמן הזמין אותי לנגב חומוס במסעדת חומוס נחשבת. לדבריו אי אפשר לבוא לחיפה בלי לנגב חומוס במסעדה הזו. בהכרח הגישה הזו שלו התקשרה אצלי למצבו הגופני ואכילת חומוס מתקשרת אצלי כסכנה ברורה ומיידית להגיע לאותו מצב גופני.

צליליתה1

Well-known member
סעדת חומוס נחשבת. לדבריו אי אפשר לבוא לחיפה בלי לנגב חומוס במסעדה הזו
לכל אחד ואחת יש דעה לגבי מסעדת החומוס האולטימטיבית, לא רק בחיפה, כך גם בעכו. בטח בעוד מקומות.
(סתם מסקרנות: איפה אכלתם?)

אני מכירה לפחות איש אחד שאוכל מלא חומוס, ועוד מלא מלא מלא דברים אחרים והוא לגמרי חטוב ובנוי. אבל הוא עוסק בספורט, על גבול המקצועי ואולי הכי חשוב, עדיין צעיר למדי. חומוס זה טוב, לפחות הקלוריות בריאות. מומלץ לצמצם פיתות וצ׳יפס.

קלייטון.ש

Well-known member
לכל אחד ואחת יש דעה לגבי מסעדת החומוס האולטימטיבית, לא רק בחיפה, כך גם בעכו. בטח בעוד מקומות.

אני מכירה לפחות איש אחד שאוכל מלא חומוס, ועוד מלא מלא מלא דברים אחרים והוא לגמרי חטוב ובנוי. אבל הוא עוסק בספורט, על גבול המקצועי ואולי הכי חשוב, עדיין צעיר למדי. חומוס זה טוב, לפחות הקלוריות בריאות. מומלץ לצמצם פיתות וצ׳יפס.
אני לא זוכר/יודע איפה אכלנו. מקום קטן שמגיש רק חומוס ונגזרותיו, בהנהלה ערבית כלשהי. זה היה לפני הרבה שנים ומי יודע אם עוד קיימים.
יש אנשים שיכולים לאכול הרבה והגוף שלהם שורף הכל. יש להם גוף בזבזני שלא חושב על המחר כי הוא בטוח שמחר יהיה אוכל אותו דבר. ככה הוא התרגל. הגוף שלי מנצל כל קלוריה עד תומה ושומר עודפים כמיטב יכולתו ליום סגריר, גם כי למד בדרך הקשה שאין אוכל כל יום. אצלי יכול להיות גם שבוע בו לא יהיה אוכל. אם אני אוכל צלחת חומוס הגוף שלי ייקח אותה כמו שהיא וישים אותה במאגר, שיהיה לו ממה לשרוד באפוקליפסה. כשתבוא האפוקליפסה (וכל הסימנים מראים שהיא קרובה), ההוא ששורף קלוריות בלי חשבון רק על נשימה ימצא עצמו מת הרבה לפני מי שיודע להוציא את המקסימום מכל גבעול סלרי.

צליליתה1

Well-known member
אני לא זוכר/יודע איפה אכלנו. מקום קטן שמגיש רק חומוס ונגזרותיו, בהנהלה ערבית כלשהי. זה היה לפני הרבה שנים ומי יודע אם עוד קיימים.
לא רצית לפתוח מלחמה על כתר החומוס הטוב ביותר? חבל, זה מסוג המריבות שחביבות עלי.

לההוא מהמטבוליזם הזריז יש חומוסיה מועדפת בבעלות ערבית, שכחתי איזו מהן. אבל הוא גם מאוד אוהב לאכול בברדיצ׳ב, הכי כשר שיכול להיות, קל״ב, ושכולם עד אחרון הנמוכים יכולים למצוא שם מה לאכול (אני לא אוהבת את תחליף הצ׳יפס שלהם: צ׳יפס בריא, כאילו, תפוחי אדמה בתנור. את זה אני מכינה בבית. כשאני מגיעה לחומוסיה אני רוצה צ׳יפס, מהסוג שטוגן כמו שצריך בהמון שמן, שמתיז על כל המטבח, ומישהו אחר מנקה). (ואם אתה דואג לגזרתי, אנחנו מזמינים צ׳יפס אחד לשולחן, הגברות מתכבדות בצ׳יפ אחד או 2, הצעירים קצת מנשנים, חייבים לטעום לא חייבים להגזים) (אם כי, בימי הקורונה, בבית או במסעדות אם פתוחות, כבר לא חולקים מנות. מי שרוצה צ׳יפס נאלץ להזמין לעצמו, ולשלוט בדחף לתקוע את כל הצלחת או לשאת בתוצאות)

אם רוצים משהו מיוחד, אני מאוד אוהבת את החומוס ברולא, מסעדה לבנונית, החומוס שלהם טיפה אחר וטעים (לי) מאוד. מומלץ לא לוותר על הכנאפה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל

לפני כמה שנים המליצו לי על חומוס אבו מארון בחיפה התחתית.
היה ממש לא לטעמי.

אני מדרג את החומוסיות בארץ כשבמקום הראשון אבו שוכרי מירושלים העתיקה.
במקום השני החומוס של עיסא מעכו ואת זה שבמקום השלישי אני לא אציין מטעמי צניעות.

צליליתה1

Well-known member
עם חומוס תעשייתי ?

לא, תודה.
אחרי כל התלונות שהיו לי על הממשק החדש, חייבת לרגע (קצר, שלא יעלה להם השתן) לשבח
קראתי הבוקר מאמר (או חומר פרסומי במסווה מאמר, אבל לא חשוב, היו כמה נקודות מענינות)
זכרתי שבפורמט החדש אפשר להקפיץ נושאים , גם אחרי זמן רב
הריני מביאה את תרומתי הצנועה (תרומתו של כותב המאמר, אני רק השליח) לדיון על חומוס תעשייתי
נכון, יהיה לכם קשה למצוא את התגובה החדשה שתרשם בדף 1 ולכם יקפוץ באוטומטי דף 2
אבל יום יבוא וגם את זה יתקנו כאן, ואני מבטיחה תפוז, כשהיום יגיע אני אשבח ואפרגן

צליליתה1

Well-known member
השאלתי את מכוניתי לאחד הילדים, החזיר לי עם השעון מכוון לשעון קיץ.
לא פתחתי פה, אבל לכם אני אומרת שממש התעצבנתי, בניתי על זה שאני ורכבי מוכנים לחורף

קלייטון.ש

Well-known member
משוואה משונה ומעציבה.
יש לי עוד משוואות כאלה. אבוקדו זה אוכל של תינוקות כמו גרבר, וסטייק אוכל של עבריינים. פעם הייתי מעורב באיזה פרויקט שפיתחו מזל"ט, ובעל החברה הזמין אותי אחרי יום עבודה ארוך, כבר היה 10 בלילה, לאכול סטייקים. הוא הסביר לי שהוא אוהב סטייקים בכל שעה ובמיוחד באמצע הלילה. דחיתי את ההצעה שכבר אז היתה דוחה בעיני. לא הרבה זמן אחרי כן כל הסיפור התפוצץ והסתבר שהאיש הזה רימה המון אנשים וגזל מהם מליונים. אני חושב שהוא הגיע גם לכלא.

סופהו 1

Well-known member
הכי מעניין מה הוא אכל בכלא.
סטייקים? חומוס? אולי גרבר?

אבוקדו/גרבר?
לא יודעת מי מאכיל את ילדיו בגרבר (טעמת ?) אבל יודעת (ובטוחה שיהיו מי שיסכימו אתי) שאבוקדו זה מעדן!!!!!!!!!!!!

פונדיצ'רי

Active member

אבוקדו/גרבר?
לא יודעת מי מאכיל את ילדיו בגרבר (טעמת ?) אבל יודעת (ובטוחה שיהיו מי שיסכימו אתי) שאבוקדו זה מעדן!!!!!!!!!!!!
הבן שלי מכור לאבוקדו אלא שזה פרי של השקעה לטווח ארוך. מדי יום הוא בודק וממשש איזה כבר הבשיל. אם זינבתי לשימוש עצמי, הוא שואל להיכן נעלם אחד 😄
השבוע ראיתי על המדף בסופר אריזת רשת עם 2 אבוקדוז לשימוש מיידי!! לרגע הרגשתי כמו בשוק פתוח בפריז אלא שמבט שני הבהיר שזה לא כזה גליק. הם נראו מושי מדי.

צליליתה1

Well-known member

אבוקדו/גרבר?
לפני המון שנים ביקרתי חברה שהתארחה עם בעלה והתינוק במלון מפואר. הזמינה מהרום סרביס אבוקדו עם כפית מכסף , כדי שהאבוקדו לא ישחיר.
זה סטייל!

למעלה