אני מיואש כנסו בבקשה

zahipan2

New member
אני מיואש כנסו בבקשה

שלום. אני בן 18 וחצי כבר יותר משנה אני סובל מבעיות נשימה בעיקר בבוקר אחרי שאני מתעורר ובלילה, אני לא יודע בדיוק איך להסביר את זה אבל יש לי צורך לקחת נשימות עמוקות ולנפח את הריאות עד הסוף, זאת אומרת אני לוקח נשימה עמוקה ואחרי זה במשך 10-15 שניות אני נושם רגיל אבל אני מרגיש שאין לי אוויר ואני לוקח עוד פעם נשימה עמוקה וכך הלאה, ואם אני עושה פעילות גופנית אפילו הליכה איטית בזמן שיש לי את הקוצר נשימה אז זה מחמיר ואני מתחיל להזיע ולא יכול להמשיך. לפני כמה חודשים הלכתי לרופא והוא הפנה אותי לבדיקת אקו לב, בדיקת מאמץ ללב, צילום ריאות, ובדיקת דם וכל הבדיקות יצאו תקינות, אחרי זה הלכתי לרופא ריאות והוא עשה לי בדיקה לאסטמה, ושלח אותי לעשות בדיקת מאמץ לריאות בבית חולים סורוקה ושתי הבדיקות הללו גם כן יצאו תקינות, הלכתי גם לרופא אף אוזן גרון והוא החדיר לי צינורית לאף עד הגרון והוא אמר לי שהכל תקין, בקיצור כל הרופאים אמרו לי שהם לא יודעים מה יש לי ושהם לא יכולים לעזור לי וכנראה שזה משהו פסיכולוגי ואני צריך לדעת לחיות עם זה, בקיצור אני מיואש. אני חייב להדגיש משהו, אני בטוח ב-100% ששום דבר לא חוסם את האוויר לריאות כמו שקורה במקרה של אסטמה, אלא האוויר נמצא בתוך הריאות ואני מרגיש שאני זקוק לעוד אוויר ורק שאני לוקח שאיפה עמוקה אני מרגיש שיש לי אוויר, ואני לא יודע אם זה קשור אבל יש לי שיעול, ליחה, ונזלת כרוניים ששום כדור או תרופה הצליחו להעלים אותם. טוב אז יש לי 2 שאלות: 1. האם יש לכם מושג מה זה יכול להיות? אני אודה לכם אם תתנו לי רשימת מחלות שיכולות לגרום לקשיי נשימה מהסוג הזה כדי שאני יוכל לקרוא על זה באינטרנט, ואם תוכלו להגיד לי לאיזה רופא אני יכול לפנות כי הרופא משפחה, ריאות, ואף אוזן גרון לא עוזרים לי. 2. אם אני לא יצליח לפתור את הבעיה האם לאורך זמן תהיה פגיעה בריאות כאשר אני לוקח שאיפות עמוקות שגורמות לניפוח הריאות עד הסוף כשאני נמצא במצב של קוצר נשימה?

אזור הדרום

אני מבינה שאתה גר באזור הדרום איזה קופת חולים? הייתי מאד רוצה שתבוא אלינו לבירור (ב"ח איכילוב - מרכז רפואי ת"א) אנחנו עושים בדיקות תיפקודי ריאות מיוחדות ובדיקות כיח מגורה (ליחה) זה יכול לתת כיוון על מהות הבעייה אנו המרכז היחידי בארץ אשר עושה בירור כזה - אשר הורא לא חודרני ונחשב היום לבירור עדכני ביותר בכל העולם

שרה164

New member
אני מיואש כנסו בבקשה

תבדוק חדר מלח ( בגוגל.)בריאות שלמה.

למעלה