אני מיואש לאללה

קרני

New member
יאוש...

הוא רק דבר זמני, עד שמשהו מוציא אותך משם לדוגמא: מעלים את מחירי הטלויזיה בחזרה החברה חוזרת אלייך וכהנה וכהנה... :)) אהבתי את המאמר!!! תודה! @ @ J U

thecenter

New member
קרני יקירתי !!

קודם כל,השם הזה, קרני, הוא לא קצת מוזר לבחורה ?? טוב, אני לא אציק לך (סה``כ יש לך עוד 100 הודעות להגיב עליהם בפורום הזה). מלכת הפורום החביבה, במאמר שכתבתי התכוונתי לאדם שחי חיי ייאוש, כלומר, כמו בחוקי מרפי הידועים לשמצה, הדברים קורים לו בזמן הלא-נכון, ולא קורים בזמן הרצוי. זה המצב, ואני בטוח שיש אנשים שתקופות שלמות חושבים ומרגישים ככה (שלא לומר חיים שלמים). אשמח לתגובה !!!!!

קרני

New member
דרמת האבסורד... B-)

שמחתי לקרוא את התגובה שלך!!! ואני בהחלט מקווה שהחיים שלך הם לא אלו המתוארים בכתבת השבוע... ;-)) מה שתיארת בהחלט מתאר את דרמת האבסורד! דבר מאוד טרגדי לכשעצמו, אבל משעשע מאוד... כך אולי החיים שלנו נראים לפעמים - כאפיזודות רוויות טרגדיות שבראיה אחרת יכולות להיות מאוד מצחיקות. קטונתי מלהגיד מה טוב ומה לא טוב... זה יותר עניין אינדיבידואלי... מזדהה?! עם מה כן? (שאלות והגיגים שכאלו... :)) מקווה שהשבוע יתחיל לך עם כמה שפחות טרגדיות מצחיקות... :)) @ @ J U

thecenter

New member
מלכת הפורום שלום !!

לצערי, חיי חסרי-הבחורה בהחלט דומים לחיים המתוארים אי-שם בירכתי ``המיואשים בע``מ``, אבל עם הבדל משמעותי אחד- אני מאמין ששינוי בסטטוס (כלומר, כן-בחורה) יהפוך את הקערה, עם החלב והקורנפלקס, על פיה. ולצורך הגברת ערכי בעיני המין היפה, החלטתי לכתוב גם שירים באתר שלי. את מוזמנת לבדוק ולתת לי את דעתך המקצועית (כמובן). האם יש לי סיכוי ???? (בינתיים זה עוד לא שירי אהבה, אבל נדמה לי שבחורות הולכות אחרי ה-``משורר הרגיש``, לא ?????)

קרני

New member
איש אשכולות (-B

ללא ספק החיים נראים אחרת ללא בן/בת-זוג בסביבה... לא סתם אמר הבורא: ``לא טוב היות האדם לבדו`` וברא לו עזר כנגדו... ;-)) נהנתי לקרוא את שירך הצחקני והגורלי... המון חיוכים שעולים תוך כדי קריאה למרות כביכול הטרגדיה... נראה כי אתה איש מאוד אופטימי שלוקח את החיים בסבבה אופיינית, וכי אתה יודע שגם כשיש מצבים לא קלים, שכביכול צריכים לקרות כי הגורל הכריז עליהם, הגורל גם יתן לך לנשום לרווחה כי הוא לא תמיד יודע מה לעשות ואיך לפעול. למרות שהוא משאיר את הדמעות בסוף, הוא עדיין נאלם וזה משאיר לך את הימים שאתה דווקא כן יכול לחיות כי הקושי נח או פועל במקום אחר למרות הדמעות... החריזה והמקצב בשיר שלך נותנים תחושה של קלילות, שאתה לא מבזבז יותר מדי זמן על תיאורים, שורות ארוכות, דמעות וצער - זה בא והולך... כל הכבוד על היוזמה וההעזה בכתיבת שירים!!! וכן, יש נשים שאוהבות שהגבר שלהן גם משורר (גם טוב, גם חזק וגם חם - כמו קפה...:)) אבל אני הייתי אומרת, שעל מנת למשוך את ערכך בעיני המין היפה, פשוט תהיה אתה - על כל מהווייך - השנינות, האופטימיות, החיוך והחכמה ו... אל תתחפש לאנשים אחרים ואל תהיה מי שאתה לא, כי יום יבוא ותצטרך להשיל את המסיכה (זה כמו להשאר עם המכנסיים למטה מול קהל של אלפי צופים...;-)) בנוגע לבחורה בחיים, אני מאמינה שלכל דבר יש את הזמן שלו, וזה אולי נשמע מאוד רוחני ויומרני, אבל כשאתה תהיה באמת מוכן (מכל הבחינות) לנסיכה שלך, רק אז היא תבוא. אם תדאג ותתייאש, אתה אף פעם לא תהיה מוכן, כי תתרכז ביאוש ובדאגה ולא בחיים ובאושר... כשאתה מאושר והראיה שלך נכונה, אתה תהיה מוכן לקבל את הנסיכה שלך, שרק מחכה לך שזה יקרה... יאוש אמרת?? קטן עלייך!!! :)) יום טוב ומאושר ובהצלחה עם השירים @ @ J U

thecenter

New member
קרני, את גדולה

ממש הרגשתי כמו בשיעור לספרות, שהמורה מנתחת את השיר שלי, באמת, נורא התרגשתי. תודה רבה לך על תשומת הלב והכנות בקריאת השיר. אני מבטיח שהשיר הבא יהיה שיר אהבה, אופטימי וחייכני (יש לי גם צדדים כאלה, לא להאמין). Chears !!!

למעלה