אני ממשיך פה...

אני ממשיך פה...

אז ליקטתי כמה (או 40) עיוותים של מר פינק הנכבד - 1. חריקסון - אריקסון. 2. מומו שמלצי - שלמה ארצי. 3. מעלפא - ? (סוג של פלאפון) 4. רשעות הדואר - רשות הדואר. 5. בורגר שוונץ - בורגר ראנץ. 6. וואחסולנד - מקדולנד´ס. 7. בננה אדיוקישנל - דנה אינטרנשנל. 8. חתולסקי - קפולסקי. 9. ברבי סר - סנדי בר. 10. "השריצה מאלקטרז" - "הבריחה מאלקטרז". 11. חנקורי - אנקורי. 12. פיכסדילי - ? (חנות בגדים). 13. סמרק אנד ספנסר - ?!?. 14. העולל המופלץ - העולם המופלא. 15. גיל בייטס - ביל גייטס. 16. גיקים באפלה - תיקים באפלה. 17. דיגי דוב - גידי גוב. 18. פילה גוב - לילה גוב. 19. מודד זקשה - עודד מנשה. 20. דגה דבורין - דנה דבורין. 21. גברי סירפד - אברי גלעד. 22. קקה עלינו - קטן עלינו. 23. קניון הזנב - קניון הזהב. 24. סלכלום - סלקום. 25. נטביזיון - נטוויזן. 26. חבל עמוק תשע - חלל עמוק תשע. 27. סתם דרעק - סטאר טראק. 28. רמי קליינשוונץ - רמי קליינשטיין. 29. פיתה - ריטה. 30. אביסר בנאי - אביתר בנאי. 31. אי פייפן - היי פייב. 32. עודד מנשק - עודד מנשה. 33. שפייץ גירלז - ספייס גירלז. 34. דיק כאב - ניק קייב. 35. קץ וקצה - דץ ודצה. 36. בן קרצי - בן ארצי. 37. סכרין דיכאון - סלין דיון. 38. חמורדים - המורדים. 39. ברי מרקוף - ברי סחרוף. 40. זבליקון - הליקון. 41. פיקה צביק - צביקה פיק. 42. איריס תחול - איריס קול. 43. סתם וואחס - סטאר וורז. 44. שד אפצ´י - הד ארצי. 45. ברז גל - ארז טל. *האצבעות..כואבות...*

comicsgirl

New member
תיקונים...

פיכסדילי-פיקדילי סמרק אנד ספנסר-מרק אנד ספנסר (חנות בגדים, אם אני לא טועה...)

החלמה מהירה לאצבעותיך ../images/Emo6.gif

כדאי שתעלו את זה למילון המונחים, כי אם אני אעלה את זה למילון, אז ייראה כאילו אני מצאתי תא כל השיבושים האלה, קישור למונחון יש פה למטה ואני מקווה שהוא יעלה לראש הפורום בקרוב. ואתם מוזמנים להצביע בסקר- מה דעתכם על מעריב לנוער

למעלה