אני ממש גאה בשפרה וצבר

אני ממש גאה בשפרה וצבר

סוף סוף היתה שיחה כנה ופתוחה , שמו את הדברים על השולחן ואני מקווה שמהיום הדברים בבית יתנהלו על כבוד הדדי. עינב קראה לצבר לחדר השירות ורצתה לדעת מה יש לו להגיד על אבא שלה. צבר אמר שהוא לא נחמד לאנשים, כשעינב ביקשה פירוט הוא נתן לה דוגמא את "שרמוטה" עינב אמרה שזה לא היה ושמי שאמר לו סתם מנסה לסכסך. עינב ביקשה מצבר שיסכים להחזיר מצרכים ולהחליף אותם בסיגריות. צבר אמר שהוא לא מסכים. עינב יצאה ואמרה לאבא שלה שצבר אמר שהוא מדבר לא יפה לאנשים ושהוא לא מוכן. יוסי קרא לצבר ואמר לו "למה אתה מדבר עם הבת שלי, למה אתה לא בא ישר אלי" צבר ניסה להסביר לו שעינב התחילה לדבר איתו אבל זה לא עזר. יוסי אמר לצבר "אל תדבר ככה, אתה ראית מי שדיבר כאן איפה הוא נמצא היום" צבר אמר ליוסי אתה אמרת שרמוטה ולא יפה ... יוסי אמר שהוא לא אמר דבר כזה, ששרמוטה זה לא מילה שהוא אומר.. צבר אמר לו ששלושה אנשים שמעו יוסי אמר שהם סתם אומרים.. צבר אמר לו ששי לאון ורנין שמעו אותו, יוסי קרא ללאון ושאל: אני אמרתי.. לאון אמר לו כן והזכיר לו ואז יוסי אמר אהה כן.. אמרתי לעצמי שרמוטה לא התכוונתי להגיד עליה. ואז הוא התחיל לצעוק על צבר גם אתה שרמוטה , איך אני ..הנה אני אומר לך בפנים אתה שרמוטה. ואז ונסה הגיעה והרגיעה את כולם. יוסי ושפרה ישבו לדבר ושפרה אמרה לו שהיא נפגעה מזה שהוא חשב שהיא מחקה, אז יוסי אמר לה ברגע שאמרו לי שלא היה כתוב הבנתי שלא מחקת. והיא הזכירה לו עוד פעם שהיא נעלבה ממנו ואמרה לו יש לנו לפחות עוד שבוע להיות כאן בבית, בוא נחיה בכבוד. עשו לחיים ובזה נגמר. אני באמת מקווה שמעכשיו יהיה שקט בבית

למעלה