אני ממש חרד

omerar

New member
אני ממש חרד

יש שאלה ממש חשובה שמטרידה אותי מאד בשבועיים האחרונים. לפני כשבועיים ימים קיימתי יחסי מין אוראלים עם בחורה כאשר אני הצד הפאסיבי והיא הצד האקטיבי. לאחר שלושה ימים חשתי צריבה קלה באיוור מתן השתן אך ללא הפרשות או כיבים או פצעים כלשהן. שבוע לאחר המקרה חטפתי שפעת וחום גבוה במשך שלושה, ארבעה ימים וכיום יש לי רק שיעול ומעט חולשה אבל אין חום. אני רוצה להוסיף שארבעה מבני משפחתי חולים בשפעת אז אולי זה לא קשור ליחסי המין האורלים. לפני כיומיים החלו אצלי כאבים בבית השחי מעין דקירות קלות שמקרינות לידיים. הייתי אצל רופא והוא אמר שהבלוטות אינן מוגדלות אולי קיימת איזו רגישות כלשהי. גם הייתי אצל אורולוג כ10 אחרי והוא טען שזו דלקת ונתן לי דוקסילין ו אופלודקס, לא יכל לקבוע באופן חד משמעי האם זו מחלת מין או דלקת בדרכי השתן. שאלתי (הייתי חייב לפרט הכל ע"מ שתוכל לתת לי תשובה מדוייקת) היא האם יכול להיות שנדבקתי ה HIV, כי קראתי המון חומר ומדברים שם על שפעת ובלוטות לימפה למינהם כסימנים להדבקות?! חשוב לציין שהיחסים היו רק אוראלים ולא אחרים ואני הצד הפאסיבי. אני ממש חרד אנא עזור לי, האם יש בדיקה מהירה יותר אני לא יכול לחכות שלושה חודשים, שמעתי על בדיקות כגון P24 antigen , PCR עומס נגיפי, וידאס וכאלה.. אני מוכן לעשות הכל ע"מ לעשות את הבדיקות, באופן פרטי וכדומה.. אנא עזור לי. תודה רבה מראש.

פחד

סיכוי ההדבקה מאד נדיר ביחסים אורליים אך לא 0. בדיקות אלו שאתה מציין אינן אבחנתיות. ניתן להתייעץ עם המרכז שלנו לגבי המקרה הספציפי שלך אך בכל מקרה כדאי לעשות קודם כל בדיקת נוגדנים שתהיה ברוב המקרים כבר חיובית לאחר חודש. באם רופא ישקול לפי הסיפור שלך שכדאי לבצע בדיקות נוספות, הדבר ייעשה.

tomerop

New member
המשך

איך ניתן להתייעץ עם המרכז שלכם, איך אני יוצר קשר?? תודה רבה

למעלה