אני מנסה להבין מהם closed end funds

מצב
הנושא נעול.

eshco

New member
מצאתי מצאתי מצאתי../images/Emo205.gif

נגמרה לי הסבלנות לבנתיים
אבל זה לא אומר שהרמתי ידיים.... חרוז תפוז
מצאתי מצאתי מצאתי

ידעתי שאני אמצא... התעודה הינה של ABN AMRO. נסחרת בבורסה של פרנקפורט. לבדוק לפני קניה!!! אין לראות בהודעתי כהמלצה לפעולה.

pk28

New member
המסקנה:רצוי שיהיה כינוי של בחורה|4U

מצאתי מצאתי מצאתי

ידעתי שאני אמצא... התעודה הינה של ABN AMRO. נסחרת בבורסה של פרנקפורט. לבדוק לפני קניה!!! אין לראות בהודעתי כהמלצה לפעולה.
אם היה לי כינוי של בחורה אולי הייתי מצליח למצוא ETF שהיה חוסך לי את הצורך להמיר מיורו/פר"ש לדולר כדי לקנות קרן נאמנות שמשקיעה באסיה/הונג קונג,הלכו 2%,מחר אכין לי כינוי של בחורה.

eshco

New member
דווקא היתה לי הרגשה שקיפחתי אותה

אם היה לי כינוי של בחורה אולי הייתי מצליח למצוא ETF שהיה חוסך לי את הצורך להמיר מיורו/פר"ש לדולר כדי לקנות קרן נאמנות שמשקיעה באסיה/הונג קונג,הלכו 2%,מחר אכין לי כינוי של בחורה.
בכך שלא עניתי לשאלתה והיא נאלצה לשאול כמה וכמה פעמים. גם העובדה שבימים האחרונים יש לי יותר מדי זמן פנויף ושנתקלתי בשאלה כמה פעמים כרמו לי להתעקש ולמצוא. אם יש לך נטיות, אל תגרום לי להוות את הגורם שגרם לך לעשות את השינוי...

../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif על המאמץ

בכך שלא עניתי לשאלתה והיא נאלצה לשאול כמה וכמה פעמים. גם העובדה שבימים האחרונים יש לי יותר מדי זמן פנויף ושנתקלתי בשאלה כמה פעמים כרמו לי להתעקש ולמצוא. אם יש לך נטיות, אל תגרום לי להוות את הגורם שגרם לך לעשות את השינוי...
על המאמץ

eshco

New member
מצאתי עוד אחת שעוד לא הונפקה...

מצאתי עוד אחת שעוד לא הונפקה...
מונפקת ב04.05.06, זה אותו יום שיוצא לאקרנים משימה בלתי אפשרית3, סתם, אי אפשר לשכוח את התאריך פשוט... התעודה של UBS נקראת UBS INDIA ADR INDEX כוללת 10 מניות של החברות הגדולות בהודו, הכבדה ביותר הינה 15 אחוז מהסל. היא תיסחר בציריך SWX, בפרנקים שוויצרים. מס נייר SWX/2508294

pk28

New member
האם לקרנות שהן CLOSED END FUND

יש סימון מיוחד ? אני שואל בעקבות השירשור בתחתית העמוד של הגברת שקנתה קרן ולא ידעה שקנתה קרן סגורה עם פרמיה. שאלה שניה מה משמעות ה B בסוף שמן של קרנות נאמנות מסוימות ,למשל: http://premium.swissquote.ch/sq_mi/public/market/funds/detail.jsp?isin=LU0072913022,f&l=e האם מדובר במניות מקבוצה מסוימת/גודל מסוים?? תודה

eshco

New member
קשה למצוא אותן, אם זאת השאלה

יש סימון מיוחד ? אני שואל בעקבות השירשור בתחתית העמוד של הגברת שקנתה קרן ולא ידעה שקנתה קרן סגורה עם פרמיה. שאלה שניה מה משמעות ה B בסוף שמן של קרנות נאמנות מסוימות ,למשל: http://premium.swissquote.ch/sq_mi/public/market/funds/detail.jsp?isin=LU0072913022,f&l=e האם מדובר במניות מקבוצה מסוימת/גודל מסוים?? תודה
קשה למצוא אותן, אם זאת השאלה
אבל אם מצאת קרן, אתה פשוט צריך לשים לב אם הקרן היא פתוחה או סגורה. אם היא פתוחה אז היא פתוחה. אם היא סגורה, אז כדאי לבדוק את נושא המחיר מול שווי הנכסים, אם היא זולה שווה לבדוק למה, ואם היא יקרה שווה לבדוק אם כדאי לקחת את הסיכון כמתואר בשירשור הנ"ל. לגבי השאלה השניה= לפי הידוע לי, A זה רגיל. B זה אומר שהקרן משקיעה חזרה את הרווחים והדיבידנדים בתוך הקרן ולא מוציאה אותם החוצה, אבל אני לא בטוח, זה מה שאמר לי יועץ השקעות לפני 15 שנה בערך כשהייתי בן 16 וקניתי קרנות. אם כבר נוסטלגיה, אני זוכר שבהפסקות בבי"ס הייתי מתקשר בטלפון עם אסימונים לבנק ואומר להם למכור זאבי מחשבים.... טוב שעשיתי שטויות עם סכומים קטנים.... למרות שדווקא על זאבי עשיתי איזה 30 אחוז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה