אני מעריץ מיספר1 של ארוסמית בארץ!!!

אני מעריץ מיספר1 של ארוסמית בארץ!!!

שלום לכם אנשים!!!! אני בן 13 מנס ציונה וחולההה חולההההההה על איירסמית, להקה האובה עליי!! אני אוהב את כול השירים שלהם, חוץ מהשירים הלא יפים שהם פעם ניגנו באלבומים הישנים שלהם. לא סובל את השירים האלה! אבל בשנים האחרונות הלהקה באמת ישתפרה עם השיר הזה מהסרט של ברוס וויליס וגם הקלפיפ החדשים באמת טובים! אני לא מסוגל להבין אייך אנשים כאן אוהבים את השירים הישנים מלפני 20 שנה שנים וזה... הם ניגנו אז כול כך שונה! אוף איזה באסה שהם ינגנו שירים בלוזים בדיסק החדש, אני לא אוהב את המוזיקה הזאת! :( אני בטוח לא הולך ליקנות את הדיסק אם הם ככה משנים את הלהקה! למה הם עושים את זה?!?! הלוואי שהם יחזרו לעשות שירים נומליים עוד כמה שנים! אז הנה כמה דברים על עצמי: כיתה ח' מנס ציונה, חולה על איירו כבר ארבע חודשים. ויש לי כבר 3 דיסקים מקוריים שלהם!!!!! יתכוונתי ליקנות עוד דיסקים ישנים שלהם אבל הורדתי כבר הרבה שירים ישנים מלפני המון זמן ושנאתי אותם. אז אני לא חושב שיקנה עוד דיסקים אלא עם מישהו פה יכול למליץ לי משהו טוב שדומה לשירים החדשים? אוף כול כך חיכיתי לדיסק חדש אבל פה קראתי שזה יהיה הכל בלוז אז אני לא בטוח שיקנה... אולי להוריד כמה מהשירים אם הם נשמעים בסדר. יש תגובות או המלצות להמליץ לי? יש פה עוד מעריצים גדולים? מקווה להשתתף כאן עוד הרבה זמן ולדבר איתכם!! יאללה ביי!! ירון טיילור

בינג

New member
תראה

כולם פה מעריצים, ואתה אומר שאתה מספר אחד ואתה אפילו לא יודע איך קוריאם לשיר של (ואני מצטט) " מהסרט של ברוס וויליס " , לסרט קוראים ארמגון, ולשיר I dont wanna missa thing והשירים הישנים הם השירים הכי טובים שיצאו אי פעם! רד למטה ותבדוק את אחד השרשורים על המלצות לדיסקים... נ.ב= שאת מדבר בגוף ראשון על משהו שאתה הולך לעשות בעתיד, זה עם "א'" ולא עם "י'"....

SaintJohn

New member
קודם כל ברוך הבא!../images/Emo24.gif

כל מי ששומע אירוסמית' מתקבל פה בברכה ומוזמן להישאר, על מנת לגבש ולפתח את קהילת מעריצי אירוסמית' בארץ. לפי דעתי זה שאלה של זמן עד שכמה מהחברים יגיבו בהודעות מטיפות/ עוקצניות/ מחנכות. פשוט כולם פה בדיעה אחת, וגם עבדך הנאמן ביניהם, שהשירים הישנים של אירוסמית' (והם מלפני 25-30 שנה, ולא 20) הם שירים איכותיים ברמה גבוהה הרבה יותר מהחדשים יותר, אלו שקראת להם "נורמליים". יכול להיות שיהיו כאלו שיגידו שאם אתה לא אוהב את השירים הישנים שלהם אז אתה לא מעריץ אירוסמית' "אמיתי". לפי דעתי זה בולשיט. מה שיפה בלהקה זה שיש לה מגוון של סגנונות בכל האלבומים שלהם, וכך זה מגיע לקשת רחבה יותר של אנשים, ובגלל זה אפשר לראות בהופעות שלהם ילדים בני 15 ואנשים בני 45. עוד משהו שאני חושב, זה שכל הכבוד שיש לך כבר 3 דיסקים מקוריים של הלהקה. אני יודע שלמישהו בגיל שלך זה לא פשוט להוציא כסף על דיסקים. אבל זה דבר מבורך וזה הכי נכון לעשות. אנחנו לא תומכים פה בהורדות, ובאותו נושא, אם אתה רוצה לדבר על הורדות, אז תעשה את זה בבקשה במערכת המסרים ולא בפורום. בקיצור, אני מקווה שתישאר איתנו הרבה, אפילו שיהיו כאלו שיטיפו לך מוסר בנוגע לטעם שלך.

בינג

New member
אני מקווה שלא הבנתם אותי לא נכון

אני לא התכוונתי לכתוב הודעה עוקצנית, ואני מצטער אם זה נראה ככה... רק כתבתי שלפי דעתי השירים ישנים הם טובים מאד! אז ברוך הבא!

balck snow

New member
שלום וולקם

אני קצת אחלוק אל דעתך , ארוסמית הייתה להקה מדהימה בשנות ה70 - 80 כשניגנו את הרוק הקלסי כימאת בלוזי שלהם לאומת עכשיו הם לא טובים כמו שהיו פעם לפי דעתי אבל הזמנים משתנים וגם המוזיקה משתנה , השירים האלו גם יפים אבל האלבומים הישנים שלהם הרבה יותר מעולים. חוץ מזה ברוך הבאה תרגיש בבית

AeroTom

New member
שלום ירון. אבל-

קודם כל שם המשפחה הוא טיילר (Tyler) ולא טיילור...טעות מאוד מרגיזה
שהרבה עושים. חבל מאוד שלא התחברת לאלבומים הישנים כי הם מעולים אבל אתה עדיין בן 13 ככה שדברים יכולים להשתנות (אני התחלתי לקנות את הישנים בגיל 17 בערך נראה לי). והשקעת את הכסף שלך בינתיים בתבונה על שלושת הדיסקים שיש לך. אני זוכר שבגיל הזה באמת אין הרבה כסף בהישג יד אבל כל אגורה שתשקיע על הלהקה תשתלם לך!. ברוך הבא ואיזה שלושה דיסקים בדיוק יש לך?

אתה טועה, השם שלו זה טיילור!

ראיתי הרבה פעמים בעיתונים ואתרים שקוראים לא טיילור אז זה בטח השם, אתה זה שטועה! אתה בטח חושב על השם הקודם לפני שהוא שינה אותו לפני המון שנים! וזה לא נחמד שאתה צוחק על הגיל שלי, אני כבר עוד מעט 14 ומבין טוב טוב במוזיקה, ועברתי הרבה בחיים אז אל תגיד!! ואין לי מוסג איך אתם יכלים לישוע שירים כול-כך ישנים מלפני 20 שנה וזה... אני לא מסוגל לישמוע משהו מלפמי יותר מ5 שנים... אני אוהב שירים עדכניים ויפים! הדיסקים שקניתי: nine lifes: אני דווקה אובה פה רק איזה ארבע שירים, השאר לא משהוא.... פינק נמשע מציוין, חבל שלא כל השירים שלהם ככה! get a grip - באמת דיסק בסדר, הכי טובים הם השירים האיטיים... השער יותר מידי רועשים מכדי להנות. דרך אגב מי זה הזמר ששר באחד השירים שם? הוא שר פשוט גרוע, אני פשוט שונא את זה... למה טיילור לא שר את זה במקום?! big ones - בעיקר רק אהבתי את השירים מגט א גריפ, וראיתי שהרבה מהשירים שם לקוחים משירים ישנים משנות ה80... חבל שהם לא רק שמו שירים חדשים!! ואני עדיין חושב שאני המעריץ הכי גדול בארץ! שאתם אוהבים את כל השירים זה רק לדאווין גדי לחשוב שאתם מעריצים גדולים! אין לכם מושג! אני ישמח לעוד תגובות ממכם או עוד המלצות. יאלה ביי! ירון טיילור

falling angle

New member
היי קטנצ'יק....

טוב ירון! נתחיל בברכות לכניסתך לפורום!! דבר שני אני ניר בן 23, ודיי כמוך גם אני סוגד לשירים של אירוסמית מהתקופה ה"חדשה" שלהם! בחרת אחלה להקה להעריץ.... אבל לאט לאט כמוני תראה ותרצה לחקור עוד על הלהקה שאתה כל כך אוהב , ותגיע כמוני גם לשירים היותר ישנים! תנסה את DREEM ON , MAMA KIM , אתה לא תישאר אדיש אליהם במיוחד בגרסאות לייב!! דבר שני איזה 4 שירים בדיוק אהבת ב- NINE LIVES ? אני אוהב את כולו כמעט, במיוחד את FULL CIRCLE ואת KISS YOUR PAST GOODBAY <---- שיר חובה בכל פעם שאני בדיכאון!!!! כמובן FALLEN ANGELS - שיר עם ליריקה , עוצמה , וכאב שיש בעוד מעט מאוד שירים...!! וד"א הזמר הנוסף ששר באלבום הוא כמובן ג'ו פרי האגדי!!! ( הגיטריסט כאילו) ולפי דעתי הוא מבצע ממש יפה את השיר!! ובלי להתנשא אבל אם אתה לא יודע את זה אז אולי אתה לא המעריץ הכי גדול בארץ? או אולי עדין לא - אבל יש לך כאן חממה נפלאה שתשמח לגדל אותך להיות אחד כזה... הרבה אושר! ניר

AeRo NaLa

New member
השם הוא טיילר :)

המקורי הוא טלאריקו :) talarico יש לך עוד הרבה ללמוד מותק :) תהנה מהלמידה :) (תמונה של ג'ו שאהבתי , וגם סטיבן שם..פחחח.. )

AeRo NaLa

New member
השם הוא טיילר :)

המקורי הוא טלאריקו :) talarico יש לך עוד הרבה ללמוד מותק :) תהנה מהלמידה :) (תמונה של ג'ו שאהבתי , וגם סטיבן שם..פחחח.. )

StarDustGirl

New member
לא...אני שונאת שמעמידים לג'ו ת'שער

הרי שער פרוע זה חלק בלתי נפרד מגיטריסט חשמלית (ראיתם פעם מישהו מנגן על חשמלית עם גלח? אם כן..שמתם לב שזה ממש עלוב?). בקליפ של fly away הוא נראה די מזעזע (תהרגו אותי). לפחות הזרועות האלו לעולם ישארו (וורידים בולטים
מי אקס-נרקומן חמוד שלי?!^_^ (אני לא יכולה להגיד "של אמא" בגלל שג'ו מספיק גדול להיות סבא שלי (מצער))). (ד"א...סמתם לב שרוב ההודעה עשויה מסוגריים? מעניין מה מהסקנה מכך...שזו הודעה מאוד שולית? שאני אוהבת לבלבל את השכל? שאני סתם מאוד אוהבת סוגריים?) (המשך יבוא)

StarDustGirl

New member
סמתם לב... מהשורש סמים?../images/Emo3.gif

כ...שגיעוט חטיב של ענשים משפיאות אלי. המ..אני מציפה את הפורום. אני משועממת. אין לי כוח ללכת לישון. (אוקסימורן?)

balck snow

New member
ילד כך נשימה ....

זהו לקחת יופי..עכשיו קצת סבלנות דבר ראשון אף אחד לא צוחק אלייך ולא אל גילך , אבל יחד עם זאת 13 ו 14 זה עדיין גיל צעיר וגם מאוד בעייתי(לפחות היה בשבילי ) , אין גיל להבנה במוזיקה כי אי אפשר להבין במוזיקה. אין דבר כזה. מוזיקה זה משהו שאוהבים משהו שמתבטא בטעם האישי שלנו . אצל כל אחד זה שונה ואף אחד לא יכול להחליט בשביל כולם . מעריץ הכי גדול בארץ? מזה מעריץ? אתה אפילו לא אוהב השירים של התקופה הכי יפה שלהם, אבל כמו שנאמר הנ"ל זה מה שאתה אוהב אז תהנה מזה , רק תזרום את הפורום אל תנעסה להרים אל אנשים אחרים. "שאתם אוהבים את כל השירים זה רק לדאווין גדי לחשוב שאתם מעריצים גדולים"...אף אחד לא מנסה לעשות את עצמו "מעריץ גדול" , או שאתה כן או שאתה לא או שאתה באמצע, אתה סותר את עצמך, אם אוהבים אז מקישבים אם לא אז לא מקשיבים אף אחד לא מנפח את עצמו. סליחה מראש אם העלבתי או פגעתי ההודעה שלך גרמה לי להרים גבה , וזה מה שיהיה לי להגיד

StarDustGirl

New member
~דוחפת אגרוף לפה כדי לא לצחוק~

~נחנקת~ ~רגועה~ טוב..אמ....ברוך הבעה מאריץמ ספר אחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(וולאה..זה גורם לי ממש לא להתגעגע לשכבה הקודמת שלי^_^ טוב להיות שלושה שבועות בח'
)

StarDustGirl

New member
ד"א..הזמר ""הגרוע"" הוא joe perry

OK. רשימת הזהרות-
לידיעתך...ג'ו פרי הוציא דיסק בעצמו, בו הוא שר ומנגן..אם תשאל אותי, הוא כשרוני בצורה מדהימה בכל תחומי המוזיקה כולל שירה. אבל סטיבן טיילר (כן, אכן הוגים את זה טיילר..טיילור פשוט כותבים בעיברית מעצבנת) פשוט שר הרבה יותר מדהים. |הזהרה|אם אתה דסלקתי, תזהיר..תאמין לי לאנשים יהיה יותר סבלנות פתאום לקרוא את ההודעות שלך. אני, לפני....כמה שנים...חזרתי מאמריקה ולא ידעתי מילה בעברית. התחלתי לכתוב בפורום עם המון המון שגיאות כתיב, והודעות ארוכות מאוד...זה מעצבן אנשים, אז אני מזהירה אותך עכשיו, סתם בשביל שלא תתקל בהתנהגות עוקצנית בעתיד. |הזהרה|לגבי המוזיקה של ארוסמית' לפני שלושים שנה- יש כמה שירים שלהם מהתקופה הזאת, שלא הייתי מוותרת עליהם בחיים. ביניהם dream on, walk this way, ragdoll, angel, sisons of the wither, lord of the thighs, love in the elevator, sweet emotion, toys in the attic...וגם janie's got a gun (הוא משנות השבעים..נכון?
). כל אופן- אני בטוחה שהרבה מאוד אנשים מהפורום גם אוהבים את השירים האלו, ואזהיר אותך עכשיו מלהשמיץ אותם. |הזהרה| הלהקה קיימת מספיק זמן כדי להיחשב אגדת רוק. יש אנשים בישראל בני 40+ שהעריצו אותם מאז שהיו בני גילך. אני הייתי מאוד נזהרת מלהתיימר ולהגיד "אני מעריץ מספר אחד"..זה לא רק פגיעה באגו של מעריצים אחרים, זו פגיעה בידע שלהם ובכבוד שלהם. |הזהרה| (ועכשיו אומר לך את זה כילדה שבעצמה בת 13) אנשים צוחקים על ילדים בני 13 רק אם הם מתנהגים כמו ילדים בני 13..קומפרנדו?

בינג

New member
אם אתה ממש לא אוהב

את השירים הישנים (למרות שאין סיבה שלו) שמע שירים ישנים אבל מתקשרים לדיסיקם החדשים כמו: Falling in love (is hard on the knees) כן אני יודע שזה ארוך.... Rag doll שיר אגדי! What it takes The other side ושירים מ-Pump אני מבין אותך בצחילת דרכי להערצת אירו גם אני אמרתי "שירים של פעם?? בעע", אבל שמעתי שיר אחד, "Dream on" והוא גרם לי לשמוע את הדיסק, ואז זה התגלגל ומעכשיו אני שומע את כל השירים מככככל הזמנים, והישנים הם שירים כל-כך מעולים... בשר לג'ו פרי, כל אחד וטעמו, אני דווקא אוהב את איך שהוא שר, גם ב-stop messin' around תהנה, ואל תפסיק לשמוע אירוסמית!

AeroTom

New member
Janie מ-89...

מ-Pump כמובן. וירון-אף אחד לא צחק עלייך כי אתה קטן,פשוט אני מנסה לתקן אותך וליידע אותך יותר. ואולי בעתיד באמת תתחבר לאלבומים המעולים משנות ה-70. גם אני לקח לי שנתיים,שלוש משקניתי את האלבום הראשון שלי-GAG עד שהתחלתי לקנות את הישנים (ובזמנו עוד היה אפשר להשיג כמעט את כולם פה בארץ,עכשיו זה כמעט בלתי אפשרי...)

למעלה