אני מציא לכולכם להצביא

אני מציא לכולכם להצביא

ב28 במרס לשינוי בעדיפות ראשונה! ואם לא לשינוי אז לתפנית ואם לא לתפנית אז לירוקים.

תודה רבה......

סוף סוף מישהו מדבר פה בהגיון. איפה היית שכל הסאחים תקפו אותי בשרשור העצום שפתחתי קודם?

shay or eli

New member
המפלגה החדשה של עוזי דיין

עוד גנרל שהתחשק לו להכנס לכנסת בקולות "המרכז". הוא בעד כל הדברים ששרון בעדם, נגד כל הדברים ששרון נגדם, ואין שום צידוק אלקטורלי לקיום המפלגה שלו.

טרף טרף

New member
בקשר לשינוי ולירוקים,בדיוק שאלתי

בפורום שינוי, האם לשינוי יש קשר כלשהו לאיכות הסביבה

FuxPavel

New member
אתה שקרן !

שינוי אינם מייצגים את בעלי ההון ובנוסף לכך כשהיינו בממשלה דרשנו את תיק איכות הסביבה ופעלנו בנושא רבות.

bhnadav

New member
מי היה צריך לפעול?

מי שהתמנה אחריה, אילן שלגי, זכה לכהן בתפקיד רק חודש. אח"כ שינוי פשוט פרשה מהקואליציה, ושלום שמחון התמנה מטעם העבודה.

FuxPavel

New member
זמן קצר אחרי שהיא נפטרה יצאנו

מהממשלה. אני יודע שגברת לבני פעילה בתחום.

טרף טרף הרבה שטויות שמעתי

אבל כזאת שטות על מפלגת שינוי עוד לא שמעתי מיילא אם הייתה כותב שאנחנו שונאים חרדים מיילא אם הייתה כותב שאנחנו מתנקרים לערבים (שנייהם לא נכונים לחלוטין!) אבל להגיד שאנחנו לא בעד איכות הסביבה?!! ככה שזה לא נכון לא רק שאנחנו בעד איכות הסביבה דפקטו אלה גם דיורו! תסתכל במצא שלנו! תראה כמה חוקים חוכמה חוקים הצלחנו לחוקק למען איכות הסביבה בין אם בממשלה ובין אם באופוזיציה למשל אחד מהם חוק החופים ע"ע השרה ז"ל יהודית נאות לאיכות הסביבה שהייתה אולי השרה הכי טובה לאיכות הסביבה! והיא תנחש מאיפה היא?! היא ממפלגת שינוי!

למעלה