אני משתגעת

ילדונט

New member
אני משתגעת ../images/Emo5.gif

האיש במילואים, עם האוטו (כדי שיוכל לחזור לישון בבית), ואני נטולת כל חברה מבוגרת. מרגישה שאין לי כל כך על מה לדבר עם החברות הרווקות ונטולות הילדים, בטח לא יותר מרבע שעה. ואני צריכה איכשהו להעביר את כל היום ככה, כשאפילו לצאת מהבית אני לא יכולה. ז"א יכולה, אבל מבחינתי הבית או הרחוב שמתחת לבית גרועים באותה מידה. אוף.

yaelia

New member
שימי מוזיקה

תרקדו קצת. תנמנמו קצת. כששחר ישנה תקראי, תראי סרט בוידאו. תעשי כביסה.. לפעמים אני מוצאת את עצמי עושה את כל עבודות הבית בימים שאני לגמרי לבד עם הלל והוא ישן או יושב בטרמפולינה ומתעניין בעצמו. והופס פתאום נגמר היום. אמבטיה, נמנום ולילה טוב.

אפרת12

New member
אולי יש בשרשור מישהי מהאזור שלך?

אולי יתפתח איזה מפגש ספונטני?

AIDA1

New member
ילדונט שלום ../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo151.gif

אולי כנסי לאתר הזה והגידי לי האם מצאת משהו ששינה את מצב הרוח שלך. גם העצה לשמוע מוסיקה ולרקוד , או לעשות התעמלות לא רע. בהצלחה !!!

את באמת משוגעת!..

אני יושבת פה בעבודה , בחברת מבוגרים ומתה לחברת הבובה שלי.. אני כל כך מקנאה בך, חבל שאנחנו לא יכולות להתחלף...

רוצה את ה ../images/Emo56.gif שלי?

אני מסוגלת לבלות שעות על גבי שעות בשיחות טלפון. טוב, בעצם כבר יש לך אותו,אז תתקשרי אם בא לך. מעין

ציף שלי

New member
אוי...מקווה שאת מרגישה יותר טוב!

ישי קצת מקורר אז אני מעדיפה לא לצאת איתו אחרת היינו "מתעלקים" עליכן.

עינבלית

New member
אוי מתוקה../images/Emo24.gif

אני מכירה את המצב אם את רוצה אני וליה יכולות לבוא לבקר אותך...בשמחה! ואת מוזמנת לטלפן. ומניסיון...זה עובר, הזמן עושה את שלו.

ילדונט

New member
זהו, אנחנו נוסעות

להורים שלי. לא בטוח שהאיש יגיע הביתה הלילה, אז אני נוסעת. תודה בנות על ההצעות

פיצהלה

New member
ילדונט!

אם בשבוע הבא הוא עדיין יהיה במילואים בואי ניפגש. אם יהיה לך אוטו ננסה אולי משהו באמצע הדרך? נגיד כוס קפה ביום שמש בזכרון יעקב מתאים לך?! ואם לא יהיה לך אוטו אולי נתארגן כמה בנות וניסע לכיוונך. אני פשוט לא סומכת על האוטו שלי עד חיפה הוא עושה המון בעיות לאחרונה.

ילדונט

New member
עכשיו אני בוכה

בשקט, שאבא ואמא לא ישמעו ושחר לא תתעורר (התעוררה). זה נשמע לי נהדר. אפשר גם אם הוא לאיהיה במילואים? (אגב, ירושלמיות אם קוראות, כנראה לא נגיע בסופ"ש הזה
).

למעלה