אני נוסע לאירלנד ויש לי כמה שאלות..

tomystein

New member
אני נוסע לאירלנד ויש לי כמה שאלות..

היי אני נוסע לאירלנד בעוד כשבועיים ואני מחפש טיפים ועזרה בכל מיני נושאים. אני ארגנטינאי (בן 22) אז אני יוצא לשם באופן חוקי על בסיס הסכם בין שתי המדינות. אין לי עוד תכנון מדוייק ואני די זורם.. בעיקר לאיפה שתהיה לי עבודה.. הייתי שמח לשמוע על טיפים לגבי אירלנד, מקומות שכדאי לחפש בהם עבודה, מכרים שלכם שאולי אוכל ליצור איתם קשר באירלנד, מקומות שחובה לטייל בהם, עיירות יפות, וכו'... אני מוכן לעבוד כמעט בכל עבודה כמו חקלאות, חוות, בייביסיטר, דיג, מלצרות, משרד, מחשבים וכו'.. אני מכיר את אתרי החיפוש לעבודות ואת האתר לחיפוש דירות אז אשמח לקבל טיפים ספציפיים יותר. תודה רבה!! טומי

אירילה

New member
אתרי חובה לביקור באירלנד

דבלין - טריניטי קולג'/ספר הקלס והסיפריה. קתדרלת סנט פטריק מוזיאון גינס פארק פאניקס טמפל בר גני פאורסקורט - מחוץ לדבלין בית המכס ארבעת בתי המשפט בית הדואר שברחוב אוקונול הדבליאנה מערב אירלנד - גלוואי , שמורת קונמרה , אחוזת קיילמור , קליפדן . דרום מערב אירלנד - דולין , צוקי מוהר , אניס , טירת בנראטי ,לימריק ,מצודת ג'ון , אדר ,טראלי (לראות את הסיאמסה ובגאלית= שיאמסה תיאטרון גאיילי) דרום אירלנד - קילארני , טבעת קרי , בית מאקרוס , הפארק הלומי של קילארני , קורק ,טירת בלארני. דרום מזרח אירלנד - סלע קאשל , קילקאני ., חובה לבקר גם במזקקת ויסקי - אחת שאני והב היא בדרך לגלוואי - מזקקת לוקס בקילבייגן שהיא כיום מוזיאון - מומלץ!! בהצלחה.

tomystein

New member
אתה מכיר את אירלנד מטיול, עבודה או שאתה גר שם

?? תודה רבה רבה אני בטוח שזה יעזור מאוד!! חלק מהמקומות שהזכרת כבר הכרתי בגלל שהם מאוד ידועים אבל יש הרבה שלא אז תודה שוב. אם יש לך מושג מה שנוגע לעבודה, אנשים שאתה מכיר במדינה וכו'.. אני אשמח

אירילה

New member
אני מדריך טיולים , בעיקר באירלנד.

אני מציע שלךשתפנה גם לשגרירות אירלנד בת"א ושם יישמחו לעזור לך.

tomystein

New member
אני אבדוק איתם..

בלי קשר, אתה יודע אולי משהו על כל התחום האתגרי באירלנד? חשבתי לעבור קורס הדרכה בסקי מים, רכיבה, צלילה, מצנחי רחיפה, טיפוס וכו'.. ואולי להדריך באחד מהם.

jonbaum

New member
תיצור קשר עם החבר'ה האלה

גם אם הם לא יוכלו לעזור לך ישירות, אני בטוח שהם יוכלו להפנות אותך לכיוון הנכון.

למעלה