אני נורא כועסת

stavanit

Well-known member
שקובעים איתי יום ושעה ,לא באים ולא מתקשרים
להודיע שלא יבואו,
אולי אני ממהרת, אולי קרה משהוא חריג
אבל מתקשה לקבל

in bal1

Well-known member
שקובעים איתי יום ושעה ,לא באים ולא מתקשרים
להודיע שלא יבואו,
אולי אני ממהרת, אולי קרה משהוא חריג
אבל מתקשה לקבל
באמת מעצבן.מה שאני עושה זה כאשר אני קובעת עם מישהו פגישה ולא חשוב אם זה בעניין עבודה או כל עניין אחר,אני כמה ימים לפני שולחת הודעה לוודא שהפגישה אכן תתקיים.כך זו גם תזכורת לאדם מהצד השני.

אפרת10512

Well-known member
באמת מעצבן.מה שאני עושה זה כאשר אני קובעת עם מישהו פגישה ולא חשוב אם זה בעניין עבודה או כל עניין אחר,אני כמה ימים לפני שולחת הודעה לוודא שהפגישה אכן תתקיים.כך זו גם תזכורת לאדם מהצד השני.
יש לי חדשות.... קבעתי פגישה להיום בשעה שמונה בערב. בצהריים כתבתי להם תזכורת. הודיעו לי שהם מגיעים. בשעה שמונה ודקה הם כותבים לי שהם יאחרו ויגיעו בשעה תשע.... מסתבר שאין גבול לחוצפה

stavanit

Well-known member
יש לי חדשות.... קבעתי פגישה להיום בשעה שמונה בערב. בצהריים כתבתי להם תזכורת. הודיעו לי שהם מגיעים. בשעה שמונה ודקה הם כותבים לי שהם יאחרו ויגיעו בשעה תשע.... מסתבר שאין גבול לחוצפה
אני לא אזכיר מה הם ילדים קטנים...אני כל פגישה וארוע שיש לי לא משנה מה רושמת בלוח יש שיעשו זאת באייפון
למרות שאי יודעת איך,,,נצמדת ללוח

stavanit

Well-known member
אני לא אזכיר מה הם ילדים קטנים...אני כל פגישה וארוע שיש לי לא משנה מה רושמת בלוח יש שיעשו זאת באייפון
למרות שאי יודעת איך,,,נצמדת ללוח
לא ארגיל את האנשים להתנהגות כזו,,הם צריכים בגיל בוגר להיות החראים,,,אני דורשת מאנשים שאני בקשר איתם שאחריות כלל ראשון בחברות,

למעלה