אני עדיין פאסיבית

dadondadon

New member
אני עדיין פאסיבית

בפורום זה, אולם חרשתי עלין וקראתי ואפילו רשמתי המון (טוב נו...מס קטן...) של רעיונות לביצוע, אצלי בבית. (אה...ונרשמתי לפריוייקט טו-בשבט...) בכל זאת רוצה לתת משוב למנהלי הפורום ולכולנו: א. חסרים תמונות. דוקא מכיוון שזהו פורום אומנות, הרי שתמונה אחת תוסיף לאלף מילים...לא במקום המילים, אלא בנוסף להסברים ולטיפים שבאופן הכנת היצירה. ב. נראה לי שמיצנו את הקטע של יום המישפחה וטו בשבט, אז ילה נקס- חבל להיות מקובעים רק על זה. בוא נתחיל במקביל שירשור חדש על למשל: יצירות עם ילדים שניתנים כמתנה לחבר. יצירה שתהיה מושקעת מספיק ומכובדת שניתן לעטוף בנייר עטיפה (שגם אותו ניתן כמובן להכין לבד) ולתת לחבר ביום הולדתו או לחדר חדש וכו. אם הצעתי תתקבל עי מנהלי הפורום, יש לי מס רעיונות לכך. תודה. פורום נחמד בסהכ. מקוה שיתעורר בסוף...

תודה על המשוב

אכן הפורום חדש ועדיין בחיתוליו ולכן מעטה בו (באופן יחסי כמובן) הפעילות. תמונות..... את צודקת במאה אחוזים ואני מזמינה אותך ואת כל חברי הפורום לעלות לפורום את עבודות ילדיכם. אבל....לעיתים כאשר מישהו מבקש רעיונות לנושא מסוים אין לנו או לאחרים שעונים לו את התמונות לפרוייקט. לעיתים כי אלה מעולם לא צולמו, לעיתים כי לא הכינו פרוייקט כזה אלא רק מציעים "רעיון" "הצעה". אני מאמינה שלאט לאט אנשים ישילו את קליפת הביישנות שהיא לגיטימית מאד בעיניי ויתחילו לעלות מעבודותיהם ועבודות ילדיהם. הצעה שלי...כאשר מעלים עבודות כאלה..תנו פירגון או ביקורת אך אל תתעלמו. ראיתי לא אחת שהעלו לכאן תמונות של עבודות ולא היתה כמעט שום יחס מצד כותבי הפורום - אני לא אומרת את זה מתוך מקום של ביקורת אלא הצעה.. עבודות שיקבלו התייחסות ליוצריהם יהיה נעים יותר לעלות שוב עבודות. אם העבודות נתקלות בהתעלמות גם היוצרים יפסיקו לעלות שוב עבודות לכאן. ולגבי הנושאים... גלי ואנוכי נקבל בברכה כל רעיון לשרשור נושאים חדש - אני מזמינה אותך ואת כל חברי הפורום להרים את הכפכה ולפתוח שרשורים שכאלה (עם תמונות
) זו יהיה רווח נקי לכולנו. מילים אחרונות... זהו פורום חדש ורק איתכם נוכל להרים אותו ולעורר אותו... אז יאללההההה להתחיל לשרשר

dadondadon

New member
מחר אני אשנס מותניים ואעלה מס

רעיונות בכיוון חדש. כל הכבוד על התגובה המהירה, משום מה היה נדמה לי שמנהלי הפורום רדומים. לא יודעת למה חשבתי כך. תודה לכם. אולי תתחילו אתן עם התמונות?

../images/Emo60.gif

ראשית, אני שמחה על המשוב. חשוב לי לדעת מה אלו שקוראים בפורום, וגם הסמויים ביניהם, חושבים. השתדלתי לצרף תמונה להסבר, כשהיתה לי אחת כזו שמורה על המחשב. לשמחתי כעת יש לי אפשרות צילום והעניין בטיפול. יש לנו לא מעט רעיונות ונושאי יצירה, אך קשה להעמיס את הכל על הפורום בשבוע אחד של פעילות. יתכן ונושאי יום המשפחה וטו-בשבט שבו ועלו מכיוון שאלו הנושאים הנלמדים בתקופה זו בגני הילדים ובבתי-הספר. פנו אלינו במסרים בבקשות והשתדלנו למלא אותן עד כמה שאפשר. לגבי שרשור יצירות הניתנות כמתנה - נפתח אחד כזה (שוב, לפי בקשה של אחת ממשתתפות הפורום) ועלו לא מעט רעיונות. תוכלי לבדוק כאן. אם לדעתך יש מקום להעשיר את השרשור - נשמח לפתוח שרשור נוסף ולקבץ את שניהם יחד לאחר מכן ולשמור במסגרת מאמרי הפורום.

אם המנהלות כאן רדומות....../images/Emo4.gif

אז אני לא יודעת מה זה עירני... חייבת לאמר משהו - הפורום הזה אכן חדש ואני מוצאת כי הפעילות פה לא היתה מביישת פורום ש " רץ " כבר הרבה זמן... לאמר על הפורום - רדום , קצת נסחפת , את לא חושבת dadondadon ,תראי כמה רעיונות , כמה שרשורים עשירים בדוגמאות , אמנם לעיתים רק בהסברים , אבל כולנו פה מתחילים להפעיל את הילדים , כך שלוקח זמן להראות תוצרים מוגמרים... אבל יפה לך שאת איכפתית

למעלה