אני עובדת במכירות של חומרי בנין והנוהל בעבודה

CliNt EastW00D

New member
אני עובדת במכירות של חומרי בנין והנוהל בעבודה

אני עובדת במכירות של חומרי בנין והנוהל בעבודה הזאת הוא שבקבלה שאנחנו נותנים למי שקונה יהיה כתוב בדיוק את השם המלא של הקונה ומס' זהותו/ שמה העסקי של החברה ומספרה. מה שמוזר בעיני הוא שמתקשרים קונים (אנשים פרטיים) ואומרים לי שהם לא רוצים שהשם שלהם יופיע בקבלה ומעדיפים ששם של מישהו אחר (שלא קשור בכלל לתשלום ולמי שמקבל את חומרי הבנין) אז הם אומרים שהם שולחים בנאדם ושנרשום את הקבלה על שם הבנאדם שיבוא. כשהבנאדם בא אלי אז הוא אומר שהוא בכלל לא קשור וזה מוזר והוא אפילו לא יודע מדוע הקונה פוחד ששמו יופיע בקבלה. רציתי לשאול מה הסיבות האפשריות לזה שקונה פוחד ששמו יופיע בקבלה ומביא בנאדם אחר שיירשם בקבלה? ממה הפוחד קונה? ולמה דווקא שבנאדם אחר שבכלל לא קשור יהיה רשום בקבלה? אפילו רק השערות מאוד יעזרו לי.

IdanXP

New member
../images/Emo2.gif לא הבנתי מזה קשור לפורום ? ../images/Emo67.gif

botke

New member
שתי אפשרויות

אפשרות אחת, יש אנשים שעובדים בשחור, על מנת שמס הכנסה לא יעלה על הוצאותיהם על חומרי בנין הם מטשטשים עיקבות, אם היו מציינים את זהותם בצורה עקבית רשויות המס היו עולות על עבירת העלמת המס שלהם. ואלו בדרך כלל חאפרים שבכלל לא עוסקים מורשים אלא סתם שיפוצניקים שחותמים אבטלה או משהו כזה במקביל. האפשרות הנוספת היא בעצם הדבר ההפוך, אדם שמעוניין לנפח הוצאות של עסקיו על מנת להנות מהנחה במס עקב הוצאות גבוהות לעומת הרווחים. מקווה שעזרתי. מ.

למעלה