אני צריכה להכין פרפרים

יש המוני רעיונות לפרפרים....אבל

רצוי לדעת למה את מכינה אותם? פרפרים: מפימו,דאס, עוגיות פרפרים,לבד, גרבי נילון.... יהיה יותר קל לעזור אם נדע לשם מה הם מיועדים.

משיייי

New member
גרבי נילון למשל

או לבד- זה אמור להיות על וילון של אחייניות שלי

smady a

New member
יש לי המון רעיונות להכנת פרפרים.

1. יש את שקיות האריזה השקופות שיש עליהן פרפרים?...... אז אני גוזרת את הפרפרים ומדביקה על שקף. יוצא מקסים וקשיח. אז מכינים מזה מובייל או מצמידים לזה מגנט. 2. אני הכנתי מצמר טבעי פרפר מקסים. 3. מחוט ברזל ממש ליצור צורה של פרפר ולעטוף בגרביוןם. 4. מפימו מאוד פשוט וקל. 5. מדבקות חלון. הכל עניין למה המטרה.

משיייי

New member
יש לך איזה תרשים

של איך עושים את זה שלב אחרי שלב של פרפרים עם חוט ברזל וגרבי ניילון?

אני יכולה לנסות להסביר,אם הבנתי אות

*אותה 1. לוקחים חוט ברזל ומעגלים כך שיצאו שתי כנפיים. 2. לוקחים חוט שני ועושים אותו הדבר. 3. מחברים את שני החוטים ביחד כך שיוצר פרפר. 4. מותחים את גרב הניילון על הפרפר שהתקבל. 5. אפשר לקשט,להוסיף מחושים וכו'.

smady a

New member
אני אנסה למצוא את זה.לבינתיים הנה

תמונה דומה לרעיון. פשוט להכין מסגרת ולמלא. את גם יכולה לטבול בצבעי פנטזיה יצא מקסים

משיייי

New member
תודה ךכאלה התכוונתי בדיוק

הילדה הראתה לי מה היא רוצה פשוט חשבתי אולי יש איזה אתר שמראה איך עושים שלב אחרי שלב אבל אנסה לעשות איך שאמרתם לי עם דס זה לא טוב יהיה כבד מידי ויכול לקרוע את הוילון תודה

smady a

New member
יש לי רעיון קל. קחי חותכן בצורת

פרפר ותעשי פרפרים מדאס. כל מה שנותר יהיה לייבש ולצבוע.

ריכוז הרעיונות:

1. ציור על שקף 2. מילוי צורה עם צבעי פנטזיה 3. דס,בריסטול וכו' 4. עוגיות 5. בד וכו' 6. חוט ברזל וגרב ניילון

טופ....כבר נתנו לך תשובות אז רק

נותר לי לאחל לך בהצלחה
למה אין אייקון של פרפר?

ים כחול

New member
סמדינקה אלופת הפרפרים../images/Emo24.gif

את נותנת לי חשק ליצור פרפרים
ואת יודעת למי אתן

אני הכנתי מסול

גזרתי את צורת הפרפר מסול, שמתי על כמה טיפות של טוליפ וקיפלתי, כך שהכנפיים נגעו אחת בשניה ופתחתי. הטוליפ נמרח ויצר ציור על הסול. השארתי לייבוש, הצמדתי סיכה מאחור וחיברתי לוילון. אפשרות נוספת - להכין שבלונה משקף צבעוני, לקפל באמצע כדי לאפשר לכנפיים להתרומם, לחבר מאחור את הסיכה.

למעלה