אני צריכה עזרה

אני צריכה עזרה

רציתי לשתף אתכם במשהו. בזמן האחרון אני חושבת הרבה על איך החיים שלי יראו בעוד כמה שנים. זאת אומרת, איך אני אמצא בעל, איך אני אחנך את הילדים שלי, כאלו דברים... פתאום כל הדברים האלו נורא חשובים לי. נראה לי מוזר שאני חושבת על דברים כאלו עכשיו (כאילו, אני עוד קטנה. רק כיתה י`), ואני ממש לא יודעת מה לעשות. כאילו זה לא שייך לי עכשיו, ואני סתם מכניסה את עצמי למחשבות ``לא לי``. אני ממש מבולבלת (ולא, זאת לא המבולבלת המקורית...), אז אני אשמח לקבל תשובות עניניות. שם בדוי.

מיוחדת

New member
עשית את זה מצוין!

את רואה! זה לא כ``כ קשה! הצלחת להעביר את הבעיה בצורה ברורה ומובנת. כיון שאותי כבר מיצית בנושא, אני מקווה בשבילך שתקבלי כאן תשובות מניחות את הדעת. שלך תמיד - מיוחדת. נ.ב. אל תהססי לפנות אלי בכל בעיה, אני תמיד כאו בשבילך...

michaeln

New member
ההרגשה רצויה ..... עם קצת דברי מוסר

תלמיד אחד בא אל רבו בשאלה `` מתי אני צריך להתחיל לחנך את הבן שלי `` מיד הטיח בו רבו ``עוד לא התחלת לך התחל מיד !!!`` ``אבל אין לי ילד , אני בכלל לא נשוי עדיין `` ... אדם צריך להבין שע``מ להקים בית נאמן בישראל הוא צריך לתכנן הכל בקפידה , וראשית כל זה כולל חינוך עצמו והגדרת התכונות שאותם הוא שואף שיהיו בביתו ולכן חינוך הילדים או מאידך גיסא הקווים המנחים צריכים להיות סלולים עוד מבעוד יום !!! לכן ה`בעיה` שלך אינה בעיה והלוואי והיא הייתה מטרידה כל אחת בגילך ... עלי והצליחי !

michaeln

New member
תוספת קטנה בעזרת דודי גורי

רציתי רק להוסיף שניתן להמחיש את מה שכתבתי ע``י המשל של דודי גורי (שאמר אותו בעניין אחר) ... לגבי הקשר בין שתילת העץ ובין צורת גדילתו

תודה רבה!

אני כבר מתחילה לחשוב על כל הענין בצורה אחרת. ושוב - תודה! שם בדוי.

*רוני*

New member
תגובה ל:בת 15

שלום לך! ראשית כל:קראתי בעיון את מכתבך והתרשמתי מאוד. וכעת לבעיה: לעניות דעתי אינך צריכה להבהל

נצנוץ

New member
אז מה הבעיה?

למה זה מדאיג אותך שאת חושבת על זה כל הזמן? אלא אם כן, הנושא יושב לך כל היום בראש זה מטריד אותך ומדאיג אותך ואז באמת זו בעיה. אבל מה רע בלחשוב? ואפילו בקצת לדמיין?

תיקון טעות(ואולי לא)

סתם לצומת לבך (פעם עוד מישהוא טעה וכתב ככה אז גם לי מותר) נראה לי שהבעיה היא לא למצוא בעל ולחנך ילדים אלא ההפך.... לחנך בעל ...ואם אפשר גם למצוא ילדים. תחשבי על זה....

למעלה