אני צריכה עזרה

נצחית

New member
אני צריכה עזרה

אני לא הבן אדם הכי טוב באנגלית ויש קטע קצר שאני צריכה לתרגם ואני מקווה שאני יקבל פה עזרה. "הייתה ילדה ממשפחה עשירה ונמאס לה מהחיים העשירים והמשעממים. ביום הולדתה ה17 היא החליטה לברוח מהבית ולחיות לבד, היא ברחה למקום בשם סרדיניה. שם היא הייתה גרה אצל ילדה אחת שהיא פגשה. כעבור זמן מה היא ניפגשה עם ילד אחד והילד הזה נחטף. זמן מה לאחר החטיפה היא הלכה ברחוב ביום גשום והיא ראתה מישהו חשוד שניראה לה כמו אחד החוטפים היא עקבה אחריו לתוך הבניין שהוא ניכנס אליו ושאר החוטפים ראו אותה וחטפו גם אותה. אז היא ביקשה מהחוטפים להיתקשר לסבא שלה והוא ישלם כופר בתמורה לשחרור שלהם. החוטפים נתנו לה להיתקשר והיא אמרה לסבא שלה איפה היא נמצאת והוא שלח לשם משטרה, ששיחררו את שני הילדים. החוטפים נעצרו, והילד והילדה ניפרדו. והילדה חזרה הבייתה." קטע דבילי... אבל אני צריכה עזרה דחופה בתירגום..

Pixy led

New member
אני אנסה:

There was once upon a time a girl that came from a rich family, and who got tired of her rich, boring life. On her 17th birthday, she decided to run away from home and live alone. She ran to a place called Sardinia. There, she lived at some girl she met. After a while, she met another boy, and that boy got kidnapped. A while after the kidnap, she strolled down the street at a rainy day, and saw someone suspicious that resembeled one of the kidnappers. She followed him into the building to which he entered, and the rest of the kidnappers saw her and took her too. Then, she asked the kidnappers to call her grandfather and he will pay for their releasing. The kidnappers let her call, and she told her grandfather where she was, and he sent there police officers, who set both of the children free. The kidnappers were arrested, and the boy and the girl broke up. The girl returned home.

למעלה