אני רואה שהשמאל כאן עסוק בפולחן הישות העליונה

בון דוק

Active member
אני רואה פוסט נבוב ללא שום אמירה.
מה יש להגיד?
אתם מוכנים ללכת למלחמת אזרחים בזמן מלחמה בגבולות
הרפובליקה צרפתית הצעירה היתה במצב כזה ולכן הקימה את הועדה לשלום הציבור ופתחה בטרור והוצאות להורג.

The Real Big Joe

Well-known member
מה יש להגיד?
הרפובליקה צרפתית הצעירה היתה במצב כזה ולכן הקימה את הועדה לשלום הציבור ופתחה בטרור והוצאות להורג.
נו, באמת. לא מוציאים איש להורג. ולא מדובר ברפובליקה צעירה. ישראל בת 76. רובספייר עלה לגיליוטינה 6 שנים אחרי תחילת המהפכה. אז את "ידענות" ההיסטוריה שלך לא הצלחת להפעיל כאן.

בון דוק

Active member
נו, באמת. לא מוציאים איש להורג. ולא מדובר ברפובליקה צעירה. ישראל בת 76. רובספייר עלה לגיליוטינה 6 שנים אחרי תחילת המהפכה. אז את "ידענות" ההיסטוריה שלך לא הצלחת להפעיל כאן.
אתה טועה
בן גוריון ביצע את טבח אלטלנה וההובילך למלחמת אזרחים בזמן מלחמת הקוממיות למזלנו בגין היה המבוגר האחראי שידע לבחור באינטרס הישראלי ולא המפלגתי
וגם היום הצד שלכם מוכן ללכת למלחמה פנימיתית בזמן מלחמה חוצונית. ובג"ץ הוא הרדיקלי יותר מכולם. אתם גם מפגינים ומנסים להביא לבחירות בזמן מלחמה.
אני מסכים שכולם צריכים להתגייס אבל להתעסק בזה דווקא עכשיו בזמן מלחמה
70 שנה לא התגייסו אז שלא יתגייסו עוד שנה עד שתסתיים המלחמה בעזה ובלבנון.

1ספי11

Well-known member
אתה טועה
בן גוריון ביצע את טבח אלטלנה וההובילך למלחמת אזרחים בזמן מלחמת הקוממיות למזלנו בגין היה המבוגר האחראי שידע לבחור באינטרס הישראלי ולא המפלגתי
וגם היום הצד שלכם מוכן ללכת למלחמה פנימיתית בזמן מלחמה חוצונית. ובג"ץ הוא הרדיקלי יותר מכולם. אתם גם מפגינים ומנסים להביא לבחירות בזמן מלחמה.
70 שנה לא התגייסו אז שלא יתגייסו עוד שנה עד שתסתיים המלחמה בעזה ובלבנון.
שקר .
בן גוריון סיכל נסיון לפוטש בהשתתפות בגין ובזכות התגובה שלו נמנעה מלחמת אזרחים .

1ספי11

Well-known member
הפוך
בן גוריון הלך על חבל דק של מלחמת אזרחים
בגין מנע אותה
כמובן שלא נכון.
הסיכום עם בגין היה לפרק את הנשק מאלטלנה במכמורת והם פתחו באש על הצבא ושטו לתל אביב.
לבן גוריון לא הייתה ברירה.

marabo

Well-known member
כמובן שלא נכון.
הסיכום עם בגין היה לפרק את הנשק מאלטלנה במכמורת והם פתחו באש על הצבא ושטו לתל אביב.
לבן גוריון לא הייתה ברירה.
כמובן שלא נכון.
שום דבר לא הצדיק טבח באנשים שקפצו מאוניה בוערת ושחו אל החוף

evglev1

Well-known member
מנהל
שקר .
בן גוריון סיכל נסיון לפוטש בהשתתפות בגין ובזכות התגובה שלו נמנעה מלחמת אזרחים .
ניסיון הפוטש היה במקרה הטוב פרנויה של בן גוריון ז"ל, היום אף אדם שלא מוטה פוליטית ולא מעוניין להצדיק את אלטלנה בכל מחיר לא חושב שבאמת היה ניסיון פוטש.

1ספי11

Well-known member
ניסיון הפוטש היה במקרה הטוב פרנויה של בן גוריון ז"ל, היום אף אדם שלא מוטה פוליטית ולא מעוניין להצדיק את אלטלנה בכל מחיר לא חושב שבאמת היה ניסיון פוטש.
לא נכון.
יחידות של האצ"ל ערקו מבסיסם ונכנסו לקרב עם הצבא .
אם האירוע לא היה נגמר מספיק מהר היינו נכנסים למלחמת אזרחים על אמת.

The Real Big Joe

Well-known member
בן גוריון ביצע את טבח אלטלנה
כל פעם שיעלה השקר בנוכחותי - אני כאן להפריך אותו. בן גוריון לא ביצע טבח באלטלנה. בן גוריון ביסס את ריבונותה של המדינה הצעירה. כיוון שנהרגו שלושה אנשים על האניה, אז רק שקרן יקרה לזה "טבח".
בגין היה המבוגר האחראי
בגין עשה את טעות חייו כאשר חשב שיוכל לתעתע בבן גוריון. הוא לא האמין שיעצרו אותו בכוח. הוא שילם העד זה בהרבה שנים של מדבר פוליטי.

גם היום הצד שלכם מוכן ללכת למלחמה פנימיתית בזמן מלחמה חוצונית
אל תדברר את הצד שכנגד. לא הוסמכת.

טענה מוזרה. בזמן שלום לא צריך לוחמים... חוץ מזה אלמלא הדחיינות השרדנית של ביבי לא היינו נכנסים ללחץ המועד החוקי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כל פעם שיעלה השקר בנוכחותי - אני כאן להפריך אותו. בן גוריון לא ביצע טבח באלטלנה. בן גוריון ביסס את ריבונותה של המדינה הצעירה. כיוון שנהרגו שלושה אנשים על האניה, אז רק שקרן יקרה לזה "טבח".
"השקר בנוכחותך" ? חחחח
הפוסל במומו פוסל.

היה שם בהחלט טבח - השמאלנים אפילו ירו בפצועים חסרי ישע בתוך המים והאבחנה המניפולטיבית שאתה עושה בין אלו שנורו על הספינה לבין אלו שנורו מתחת לספינה רק מעידה על אופייך.

הבאתי לך סרטון בו עד ראיה שמאלני מספר על הטבח שביצעתם בפצועים שהיו בתוך המים למרגלות האלטלנה. עדות נהדרת לרמת המוסריות הנאלחת של השמאל הבולשביקי הרצחני. אני מציע לך לצפות בסרטון כולו אולם אם תבקש לצפות אך ורק בעדותו של אותו עד אנא צפה החל מהדקה 2.30.

יריתם על האחים שלכם , יריתם על יהודים פצועים וחסרי אונים ואתם עוד מבקשים להיות לנו מצפן מוסרי , הא ? חחחח

חוסר האמינות שלך כמתדיין מזעזע ולכן אף אחד לא לוקח אותך ברצינות - אתה לא מעונין לרדת לחקר האמת אתה אוהב להטריל כל שיח , למסמס אותו ולכן אין טעם להתדיין מולך.

כך התנהלת עת הויכוח על קסטנר נוכח עדותו של אייכמן על ההסכם ביניהם , כך נהגת עת הויכוח על הלוחם בן ה 98 שהבחין ברבין בורח ומפקיר את לוחמיו וכך אתה נוהג עכשיו.

אתה תעמולן שמאל שהאמת אינה נר לרגליו. תמיד היית כזה.

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
היה שם בהחלט טבח - השמאלנים אפילו ירו בפצועים חסרי ישע בתוך המים והאבחנה המניפולטיבית שאתה עושה בין אלו שנורו על הספינה לבין אלו שנורו מתחת לספינה רק מעידה על אופייך.
שקר גמור. עובדה היא שהיחיד שנהרג בים הוא אברהם כהן, איש אצל ששחה מהחוף אל האניה.
לא אתיר שום שקר שלך. כל ההורוגים האחרים היו בכלל ברחבי ישראל בכפר ויתקין,בית דגן ותל אביב.

אלה שירו לא היו "שמאלנים" (המושג בכלל לא היה שגור אז הם היו חיילי צהל שלחמו כנגד מורדי אצל.

הבאתי לך סרטון בו עד ראיה שמאלני מספר על הטבח
הבאתי סרט ערוך ע"י אנשי חרות. אורי ירום לא היה עד ראייה. הוא גם לא "שמאלני" (ו"שמאלני" אינו גידוף...). בבחירות לכנסת השתים עשרה הוצב במקום העשירי ברשימת מפלגת מולדת, בבחירות לכנסת השלוש עשרה הוצב במקום השביעי ברשימה.

אם אתה רוצה את האמת (ואתה כמובן שלא, כי זה ישאיר אותך בלי השמצות) אז לך לספרו של שלמה נקדימון שעשה מחקר עמוק והוציא ספר עב כרך על כל הפרשה העגומה.

חוסר האמינות שלך כמתדיין מזעזע ולכן אף אחד לא לוקח אותך ברצינות - אתה לא מעונין לרדת לחקר האמת אתה אוהב להטריל כל שיח , למסמס אותו ולכן אין טעם להתדיין מולך.
ככל שאתה מתרוקן מטענות אתה עובר לניגוח אישי, מכין את הרקע לבריחחה מבוהלת לאחר שנתפסת בקלקלתך.

כך התנהלת עת הויכוח על קסטנר נוכח עדותו של אייכמן על ההסכם ביניהם , כך נהגת עת הויכוח על הלוחם בן ה 98 שהבחין ברבין בורח ומפקיר את לוחמיו וכך אתה נוהג עכשיו.
גם נוסטלגיה כוזבת לדיונים קודמים לא תצליח להפוך את שקריך לאמת. קסטנר כעת לא עומד על הפרק - אבל ככל שתעלה שקרים - תמצא אותי מוקיע אותך.

אתה תעמולן שמאל שהאמת אינה נר לרגליו. תמיד היית כזה.
כמו שאמרתי ואני חוזר - כי אתה מעלה גירה - ניגוח אישי אינו תחליף להצגת עובדות אמת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שקר גמור. עובדה היא שהיחיד שנהרג בים הוא אברהם כהן, איש אצל ששחה מהחוף אל האניה.
לא אתיר שום שקר שלך. כל ההורוגים האחרים היו בכלל ברחבי ישראל בכפר ויתקין,בית דגן ותל אביב.

אלה שירו לא היו "שמאלנים" (המושג בכלל לא היה שגור אז הם היו חיילי צהל שלחמו כנגד מורדי אצל.

הבאתי סרט ערוך ע"י אנשי חרות. אורי ירום לא היה עד ראייה. הוא גם לא "שמאלני" (ו"שמאלני" אינו גידוף...). בבחירות לכנסת השתים עשרה הוצב במקום העשירי ברשימת מפלגת מולדת, בבחירות לכנסת השלוש עשרה הוצב במקום השביעי ברשימה.

אם אתה רוצה את האמת (ואתה כמובן שלא, כי זה ישאיר אותך בלי השמצות) אז לך לספרו של שלמה נקדימון שעשה מחקר עמוק והוציא ספר עב כרך על כל הפרשה העגומה.

ככל שאתה מתרוקן מטענות אתה עובר לניגוח אישי, מכין את הרקע לבריחחה מבוהלת לאחר שנתפסת בקלקלתך.

גם נוסטלגיה כוזבת לדיונים קודמים לא תצליח להפוך את שקריך לאמת. קסטנר כעת לא עומד על הפרק - אבל ככל שתעלה שקרים - תמצא אותי מוקיע אותך.

כמו שאמרתי ואני חוזר - כי אתה מעלה גירה - ניגוח אישי אינו תחליף להצגת עובדות אמת.
יש לך כאן עד ראיה שטוען כי ירו בפצועים בתוך המים אך זה לא מונע ממך להתעקל ולהתפתל - כרגיל אצלך.

אלו שירו היו שמאלנים בולשביקים וכן , בעיני ובעיני רבים הביטוי "שמאלן" הוא אחד הגידופים החמורים ביותר שיש.

השיח מולך תמיד עקר פשוט מפני שאתה לא מעוניין להתדיין אתה מעוניין להתנגח ממניעים פוליטים שמאלנים ולכן כל הדיונים מולך ממוקמים בגובה עשב השדה.

אתה לא מוקיע אותי - מבלי להרגיש את עצמך אתה מוקיע כל פעם מחדש.

The Real Big Joe

Well-known member
יש לך כאן עד ראיה שטוען כי ירו בפצועים בתוך המים אך זה לא מונע ממך להתעקל ולהתפתל - כרגיל אצלך.
לך למחקר. "עד ראייה" יחיד בסרט ערוך לתפאר גם יכול לשקר. וזה מה שאתה צריך. וכמובן שאני לא מתפתל כהוא זה. כי אני מוסר עובדות. איש אחד נהרג במים. נקודה וגם הוא לא מאנשי אלטלנה. זאת עובדה. לא התפתלות.

אלו שירו היו שמאלנים בולשביקים וכן , בעיני ובעיני רבים הביטוי "שמאלן" הוא אחד הגידופים החמורים ביותר שיש.
תגיד אתה שיכור או מסומם? מי שירה היו חיילי צהל. צבא ההגנה לישראל. רובם אנשי חי"מ (חיל משמר) בעלי כושר מוגבל שהיו חלק מחטיבת קרייתי בפיקוד מיכאל גל שהייתה ממונה על חסימת האניה. גם חיל השתתף בקרב - בהצלחה קטנה.

השיח מולך תמיד עקר פשוט מפני שאתה לא מעוניין להתדיין אתה מעוניין להתנגח ממניעים פוליטים שמאלנים ולכן כל הדיונים מולך ממוקמים בגובה עשב השדה.

אתה לא מוקיע אותי - מבלי להרגיש את עצמך אתה מוקיע כל פעם מחדש.
ולסיכום, כשאין לך שום מידע, שום יכולת להביא סימוכין לשקריך - אז אתה שוב מחלק לי את הציונים הפתטיים שלך.
ניגוח אישי אינו תחליף למידע וסימוכין. את לא מרמה איש.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לך למחקר. "עד ראייה" יחיד בסרט ערוך לתפאר גם יכול לשקר. וזה מה שאתה צריך. וכמובן שאני לא מתפתל כהוא זה. כי אני מוסר עובדות. איש אחד נהרג במים. נקודה וגם הוא לא מאנשי אלטלנה. זאת עובדה. לא התפתלות.
אין לי כח להבלים שלך. תתרכז בעובדת העדות שהובאה בפניך.
תגיד אתה שיכור או מסומם? מי שירה היו חיילי צהל. צבא ההגנה לישראל. רובם אנשי חי"מ (חיל משמר) בעלי כושר מוגבל שהיו חלק מחטיבת קרייתי בפיקוד מיכאל גל שהייתה ממונה על חסימת האניה. גם חיל השתתף בקרב - בהצלחה קטנה.
חיילים שמאלנים כפרה. מי שירה באחיו ביום ההוא היו שמאלנים.
תפיסת עולמם הייתה שמאלנית.

גם היום יש חיילים שמאלנים מיעוטי פטריוטיות שאני לא הייתי בוטח בהם עם סודות מדינה. מעבר לכך צה"ל היה צבא חדש דאז והוא הורכב בעיקר "מאנשי שלומנו"....

תפסיק לעוות , תפסיק למכור לוקשים.
כל כולך התעקלויות , הגזמות והבלים.
ולסיכום, כשאין לך שום מידע, שום יכולת להביא סימוכין לשקריך - אז אתה שוב מחלק לי את הציונים הפתטיים שלך.
ניגוח אישי אינו תחליף למידע וסימוכין. את לא מרמה איש.
אתה מתדיין לא אמין , מניפולטיבי שממציא "מסלולים עוקפים" לכל עדות שהיא ולכן אני ממליץ לכל גולש הגון לא להתדיין מולך.

האמת אינה נר לרגליך , בדיוק להיפך.

The Real Big Joe

Well-known member
אתה מתדיין לא אמין , מניפולטיבי שממציא "מסלולים עוקפים" לכל עדות שהיא ולכן אני ממליץ לכל גולש הגון לא להתדיין מולך.

האמת אינה נר לרגליך , בדיוק להיפך.
שקרן וגם שפן.
תצביע על מילה אחת שאינה אמת בדברי.

אלפיני

Well-known member
מה יש להגיד?
מה יש לי להגיד. מי שתמך בממשלה המוליכה אותנו עד הקצה11 צעדים מהגיהינום לא פלא שעכשיו רומז לנו על מעשי רפובליקות צעירות מסוף המאה ה18 בשם שלום הציבור לכאורה . ככה זה כשמנסים לשמר גועליציות. עושים זאת גם במחיר שחיקה של הסד"כ הביטחוני במקום להגיב לאיומים ולהגדיל אותו.

אולי כדאי לך לנסות להסיט את הדיון לכיוון רבין והקיבוצים. מזמן כבר לא שמענו את הזמירות הללו.

למעלה