אני רוצה...- חשיפת אסוציאציות רגשיות

אני רוצה...- חשיפת אסוציאציות רגשיות../images/Emo140.gif

היום פרסמתי את ההודעה הזו בפורום של הסוד- כי אני מאמינה שאהבת מה שיש בתוך הרגע לא נוגדת את התנועה הטבעית שרוטטת בנו ליצירת חיים מלאים ושופעים יותר ו'העבודה' עוזרת לי מאוד בעניין של לגלות את האמת של הנשמה אני אשמח לשמוע את דעתכם בעניין שלום לכולם קוראים לי טל ואני מנהלת את פורום 'העבודה'- ביירון קייטי בתפוז http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/anashim.asp?forum=1862 ואני מוצאת שניתן לשלב במקרים מסוימים בין 2 העולמות של - לאהוב ולקבל את מה שיש לבין הסוד מתוך אמונה ביצירת מציאות 'העבודה' - ע"פ ביירון קייטי עוסקת בעצם בחקר כל המחשבות המלחיצות שלנו מחשבות שגורמות לנו מתח וסבל ואני מצאתי לאורך הדרך שתרגול 'העבודה' יכול באמת לחבר אותנו למהות האותנטית שלנו וכך בעצם ליצור את החיים שאנו חולמים עליהם מה זה אומר ניקח לדוגמא מחשבות שאנו מאמינים בהן שאנו רוצים דברים מסוימים למשל - אני רוצה להיות עשיר אני רוצה זוגיות אני רוצה להתחתן אני צריך להיות מצליח יותר אם היה לי יותר כסף אז הייתי... בקיצור רשימת הרצונות שלנו היא אינסופית ואנחנו מספרים לעצמנו את הסיפור שכשיהיה לנו את הדבר הזה אז נהיה מאוד מאושרים וכשאין לנו את זה אנחנו סובלים / מתוסכלים לא חיים ברגע אלא בחלום שנמצא איפה שהוא "שם" "במרחק נגיעה" כשבפועל הרגע היחיד שקיים הוא הרגע הנוכחי אני מנחה אנשים כבר שנים (ואת עצמי) ומוצאת שלעיתים אושר והצלחה מפחידים אנשים יותר מאי הצלחה וסבל (אלו לפחות מוכרים להם) אז יש תרגיל מאוד פשוט שעוזר לי לחשוף את החוויה האמיתית שלי (יש מלא תרגילים בעצם אך נתחיל בזה) אסוציאציות מה זה אומר? כשאני מאמינה שאני רוצה משהו אך בפועל לא פועלת בכיוון אני יודעת כנראה שיש בתוכי אסוציאציות הן חיוביות - כי הלוא בסיפור הפנימי אני מאמינה שזה מה שאני רוצה. לעומת אסוציאציות שליליות- קרי אם אסכים להיות כנה מול עצמי אני אראה שיש חלק בי שלא רוצה / בשל / מוכן/ מפחד לדבר שאני מבקשת ובעבורי הצפה של זה כלפי השטח עוזרת לי לשמוע את האמת שמתרחשת בי דוגמא- נניח שהמחשבה שלי " אני רוצה זוגיות" מחשבות - אסוציאציות חיוביות - למשל : זכרונות חיוביים מהעבר או אני רואה בדמיון תמונה של אושר ושמחה או תמונה רומנטית של זוג מטייל בשקיעה על החוף הכל happy hour בדמיון שלי ולכן האסוציאציות הפנימיות שלי חיוביות ושל רצון ומשיכה לדבר מחשבות - אסוציאציות שליליות - למשל: נסיון העבר - חוויות שחוויתי בעבר וזה מעורר בי זכרון של כאב או אי נוחות כגון לא היה לי חופש בקשר או זה נגמר בכאב וכד' ואז יש דחייה פנימית שמונעת ממני בעצם ליצור ולמגנט את מה שאני מאמינה שאני רוצה והרשימה של כל אסוציאציות / מחשבות חיוביות או שליליות הן מאוד ארוכות בתוכנו התרגיל הזה הוא עוצמתי מאוד מאחר וכשאנו מעלים על פני השטח את האמת שחיה בנו אנו יכולים לקשר את כל מגוון הרגשות שיש בתוכנו באמת - למה שאנו מבקשים כאן אני גם מוצאת את 'העבודה' ככלי שמאוד עוזר לי להשתחרר מכל המחשבות / האסוציאציות / החוויות השליליות שהתקבעו בי וכך אני מוצאת את היכולת ליצור את המציאות שלי בקלות רבה לעיתים כשאני גם חוקרת את המחשבות שלי אני גם מוצאת שמה שאני מאמינה שאני כל כך רוצה זה בכלל לא אמת וזה גם מביא לשחרור וחופש פנימי אמיתי אשמח לשמוע את דעתכם וגם אשמח לפגוש אתכם בפורום של העבודה-ביירון קייטי אני בטוחה שדיונים מהסוג הזה יכולים לעזור לכולנו לפגוש את האמת הפנימית שרוטטת בנשמה של כולנו שיהיה יום נפלא טל

למעלה