אני רוצה תשובות.

L m a o

New member
אני רוצה תשובות.

אם שטחי 67 נכבשו מירדן, למה לתת אותם לפלסטינים? זה לא היה שלהם. אם העולם הערבי פתח את מלחמת העצמאות, למה אנחנו צריכים להתכוונן אליהם ולהחזיר להם שטחים, בעוד שהם ממשיכים עם הקסאמים והטרור? למה מתנחלים זה רע, וערבים שבונים בנייה לא חוקית(ויש המון כאלו לעומת המתנחלים) זה בסדר? למה כשחייל הורג ילד פלסטיני שהיה בשדה קרב הוא רוצח, ועל טרור ערבי לא מדברים? למה כשערבי מאיים על חייל עם סכין והחייל יורה בו, זה לא אנושי? למה צה"ל שחילק בלבנון לתושבים כרוזים לעזוב את בתיהם, הוא לא אנושי, ועל החמאס לא מדברים? למה להיות תמיד בצד של האויב, למרות שהאויב במקרה הזה לא מערבי ואלים בצורה קיצונית?

Wing Chan

New member
תפסיק לחיות על סטריאוטיפים.

אתה לוקח דברים שנאמרים ע"י אנשי שמאל, ומאוד מקצין אותם. בהוןדעה שכתבת, אתה לא מבטא אפילו חצי מדעות השמאל האמיתיות. מה אתה כן עושה? סתם מביא לידי ביטוי את כול הסטריאוטיפים והחשיבה "המהירה" שחיה על ססמאות סרק. אף אחד לא אמר שבנייה בלתי חוקית (ערבים ומתנחלים כאחד) היא בסדר. אף אחד לא אמר שזה לא בסדר שחייל יורה על פלסטיני שמנסה לדקור אותו. מדברים על החמאס, ועוד איך מדברים. מי נמצא בצד של האויב בכלל? חייל הוא רוצח, אם הוא רצח את אותו ילד בכוונה תחילה. אין טיפת כבוד בלהרוג ילד או מישהו חף מפשע אחר, בכוונה תחילה. לצערי, תאונות קורות ופעם בכמה זמן, בגלל הבעייתיות של מיקומי הקרבות בלחימה בעצימות נמוכה כיום, נכנסים לקו האש חפים מפשע ונפגעים גם, כשהם לא אמורים להיפגע.

אני תומך בהודעתך בלב שלם

חייל הוא רוצח מתוקף הכיבוש זבותו של ערבי להילחם על חייו בכל דרך

L m a o

New member
מעניין

זהו לא כיבוש. השטחים נכבשו מירדן. ירדן ויתרה עליהם, ונתנה אותם לנו. הם שלנו, והם מעולם לא היו של הפלסטינים. חייל הוא לא רוצח, הוא מגן על ישראל. אני לא מבין למה ישראלי תומך בעם שהנהגתו טרוריסטית, ומשמיץ את עמו. עם אנשים כמוך, לא צריך אויבים.

איך הערבי ילחם....

בכיבוש הערבי

L m a o

New member
טוב

אתם כל הזמן טוענים שהמתנחלים גוזלים אדמות, ועושים הכללות, למרות שגם לערבים יש צד כזה. באשכול שהיה פה לאחרונה דיברו לא יפה על חיילים שהרגו פלסטיני כי הוא היה עם סכין. אמרו שזה שקר- מעדיפים להאמין שעדיי הראייה משקרים, מאשר להאמין לעדים ולהוציא את צבא ההגנה של מדינתם צודק כפי שצריך. אני לא חושב שחייל צריך להסס כשהוא רואה מישהו משחק עם משגר קסאם. זו אחריות של הפלסטינים. חבל שהשמאל יודע לכעוס על ישראל, אבל כשפלסטינים הורגים חפים מפשע, וזה מה שהם עושים בדרך כלל, לא אומרים כלום. אתם לא אובייקטיביים.

ידידי הצעיר. גם השמאל בצביעותו חי על שטח כבוש

כך הערבי רואה זאת. כך אנו בימין רואים את א"י השלמה והמשוחררת כולה מהכיבוש הערבי בעל כורחנו, שכן הם תקפו אותנו ועד היום מבכים אובדנם. אכן, הגדה המערבית שהיא יהודה ושומרן היא שטח משוחרר מירדן. השמאל כמו הימין חי במדינת ישראל על חורבות כפרים וערים ערביות, קיבוציו ויישובי הפאר שלו היו פעם כפרים ערביים, הערבים כל שנה מציינים זאת ביום עצמאותנו. עם זאת, צביעותו והמוסר הכפול שלו מאפשרים לו ביד אחת להמשיך ולבזוז ולפלוש בשטח ה"כבוש" (כך רואה זאת הערבי....ציונות והתיישבות = כיבוש) ומאידך השמאל, בידו השנייה מגיש עלה של זית ל"שלום מזוייף" לאותו ערבי ע"ח ביתו של אחיו בימין. הערבי לא מטומטם ויקח מה שהשמאל "יתן בחינם", כמובן. רק שהערבי ימשיך בהתנגדות כמובן. שכן הוא רואה את כל השטח כבוש מהים עד לנהר ומזה השמאל מתעלם ולא פוקח עיניו. מדובר בכובש שמנסה לגרש את אחיו המתיישב והציוני. לך תבין.

אני אומנם לא שמאלני אבל הנה כמה תשובות:

- אם שטחי 67 נכבשו מירדן, למה לתת אותם לפלסטינים? יש שתי סיבות: הראשונה - כי השטח מאוכלס בפלשתינים, הם כבר שם ואין מה לעשות, זה או לשלוט עליהם ולסבול מזה או שהם ישלטו על עצמם ואנחנו פשוט, מתוך אינטרס שלנו נצא ברוב השטחים האלה. השניה - ירדן וויתרה על הגדה כבר ב88', היא לא מעוניינת בה, לא מעוניינת לשלוט בה, היא יודעת שזה יביא רק בעיות ולכן ברוב חכמתה היא לא התעקשה שהשטח יחזור אליה. אין כאן שלי שלך, יש מציאות מסויימת, יש אפשרויות ואלטרנטיבות ולכל דבר יש השלכות ומחירים. והמחיר של השליטה בשטחים גדול בהרבה מהתועלת בהם. ללא קשר להסכם שלום, ישראל, מתוך אינטרסנטיות גמורה חייבת לצאת מרוב השטחים, לפנות את רוב ההתנחלויות ולספח אך ורק את גושי ההתנחלויות הגדולים. - אם העולם הערבי פתח את מלחמת העצמאות, למה אנחנו צריכים להתכוונן אליהם ולהחזיר להם שטחים, בעוד שהם ממשיכים עם הקסאמים והטרור? התשובה כאן מתחלקת ל2 חלקים: שוב פעם, אין קשר לצדק, הטעמים מדוע צריך להחזיר שטחים כאלה או אחרים הוא תועלתיים ואינטרסנטים, כאשר יש שטח שאחזקתו הופכת לנטל, ששליטה על עם אחר פוגעת באופי של העם שלנו זה אומר שצריך להפטר ממנו. אין לזה קשר לשלום או טרור. לגבי טרור, זה לא קשור לעובדה ש"מוותרים" על שטחים, הטרור קיים כי ישראל מאפשרת לו להתקיים. אין שום סתירה בין פינוי מתנחלים ופינוי שטחים והיכולת לטפל בטרור. עובדה שהטרור קיים גם אם אנחנו כןם מחזיקים בשטח כזה או אחר. הדרך לטפל בטרור היא דרך פיזית, צבאית, חיסולים בכמויות כמדיניות רציפה וסדורה, על ידי מדיניות תקיפה ואגרסיבית ללא קשר לפעולה כזו או אחרת שאירגוני הטרור עושים או לחילופין תחינות ההודנה שלהם. - למה מתנחלים זה רע, וערבים שבונים בנייה לא חוקית(ויש המון כאלו לעומת המתנחלים) זה בסדר?: עצם ההתמקדות והתייחסות להתנחלויות בשטחים באופן כולל כדבר רע היא צבועה מיסודה. הבעייתיות בהתנחלויות היא במיקום של חלקן, אין שום דבר רע בהקמת שכונות יהודיות במזרח י-ם או סביבה, מצד שני להקים ליד שכם, זה כבר דווקא, זה דופק אותנו זה מסבך אותנו, זה נטל כלכלי וצבאי ובא על חשבון דברים אחרים. ההתנחלות בשטחים כעקרון לא שונה מההתנחלויות שהקימו היהודים ב48' על אדמות שנכבשו במלחמת העצמאות, ושם זה עוד חורבות של ישובים ערבים קיימים. מי שיש לו התנגדות מוסרית גורפת כלפי התנחלויות השטחים אך גר על שטח שפעם היה בו כפר ערבי הוא צבוע, הוא אלוף הצבועים ועדיף שישתוק. קבלת בניה בלתי חוקית ולא משנה למה, היא לא שמאלנות, אלא תמיכה בעבריינות. - למה כשחייל הורג ילד פלסטיני שהיה בשדה קרב הוא רוצח, ועל טרור ערבי לא מדברים? כאשר ילד פלשתיני נהרג בשוגג (וזה תמיד בשוגג, צה"ל לא רוצח ילדים, נקודה!), כאשר אותו ילד נמצא בשטח בו יש חילופי אש (גם אם השטח הוא חצר ביתו הפרטי), שטח בו הוא לא צריך להיות, אם הוא נהרג, זה לא רצח, אלא תוצאה מצערת שהאשמה כולה, באופן בלעדי נמצאת אצל הפלשתינים, לא אנחנו קובעים את מקום המפגש, הם קובעים. מי שמשווה בין אירגוני הטרור לצה"ל עושה זאת מתוך שנאה אנטי ישראלית אנטישמית ונבזיות, אולי כדי להרגיש עם עצמו טוב יותר, אין מה להשוות בין אירגוני הטרור לצה"ל, לסטטיסטיקות ההרוגים אין שום חשיבות, שום חשיבות!, רק לקונטקסט יש חשיבות, לא לשום דבר אחר, אירגוני הטרור רוצחים, צה"ל משתדל לדייק אך כאשרא שדה הלחימה הוא באיזור הכי צפוף בעולם אז במקרים רבים יפגען גם אזרחים, אין מה לעשות, אלה החיים. אתה מכליל כאן את כל השמאלנים תחת מיעוט שולי של שמאל קיצוני, השמאל הקיצוני לא מייצג כלום, מדובר באוסף של פרובוקציות בגרוש, רודפי תשומת לב אובססיבים, הם חיים מסיסמאות ובדיעותיהם ואמנותיהם לא מצוי שום דבר רציני, הם לא מייצגים את השמאל בכללותו, בשמאל יש אנשים מאד רציניים ולא מקובעים על סיסמאות, הם מסוגלים לשפוט כל סיטואציה לגופה. - לגבי מי שטען שצה"ל לא אנושי בכל הקשור ללבנון - שום מיעוט שולי שהקשר שלו לשמאל הוא מקרי בהחלט, צה"ל עשה את כל מה שיכל לעשות ולא היה חייב, הוא הודיע על כוונתויו ואיפשר לתושבים לבחור, משם אין עליו יותר אחריות, זכותו אם היה מקבל הוראה כזו למחוק את אותו כפר מעל האדמה - הוא הודיע כאן מתחיל ונגמר כל העיניין.

אני אשמח לענות על כל השאלות.

קרא את הבלוג שלי ואם עדיין ישארו לך שאלות, אני אשמח לענות על כולן....

למעלה