אני...

ספירו^ש

New member
אני...

אני מכורה קשות לאינטרנט.. לא יכולה בלי זה.. וההורים שלי מעוצבני םבגלל זה.. הם אומרים שבגלל האינטרנט אני לא משקיעה בלימודים.. אווווףףף.. איך מתנתקים?? ספירו`ש

e-magine

New member
אז ככה

לא כל ההתמכרויות דומות ולא כל המכורים דומים. למרות כל מיני קשקושים שנכתבו פה ושם, ההתמכרות לאינטרנט לא דומה בכלל להתמכרות לסמים, למשל. היא דומה דווקא להפרעה באכילה. כפי שאדם המכור לאכילת יתר לא אמור להתנתק מאכילה, אדם המכור לאינטרנט לא אמור להתנתק מהאינטרנט, אלא להגמל מהתלות. האינטרנט כשלעצמו אינו מזיק. העניין הוא שהמשתמש צריך לשלות במידת השימוש ולא לסבול כשמרחיקים אותו מהמחשב. הייתי רוצה לשמוע מה קורה לך כשאת מנסה להתנתק...

ספירו^ש

New member
אוקיי אז ככה!

קודם כל.. אני כל הזמן חושבת מי מחובר לי באיי סי קיו שאני לא נמצאת.. ושאולי חבר שלי בדיוק מחובר.. קורה לי שבמקום להתכונן למבחנים אני באיי סי קיו.. ואני אומרת לעצמי ``טוב, אז אני אתעורר מחר ב -5 ואתכונן!`` ואז אני לא מתעוררת.. ואבוד לי. המחשב הזה.. אי אפשר איתו ואי אפשר בלעדיו.. זה בעצם ממצה את המקרה שלי... ספירו`ש

e-magine

New member
למה את צריכה את החבר באי סי קיו?

אני שואל ברצינות. כלומר, האם לא עדיף לך בטלפון?

ספירו^ש

New member
נכון!

נכון נכון בדיוק! וזה כזה כיף לדבר באיי סי קיו.. למרות שגם בטלפון זה סבבה..

ליאור...

New member
מסכימה עם ספיר בכל מילה....

זה יוצא לי המון פעמים שאני פשוט שוכחת להתנתק או שלא בא לי להתנתק... כתוצאה מזה, אני לא הולכת יותר לחברות, ויוצאת מהבית למסיבות, ולא מתכוננת למבחנים, ותמיד אומרת לעצמי-יש מחר. ואת שעורי הבית....בשנה האחרונה אפילו לא עשיתי פעם אחת שיעורי בית...

ספירו^ש

New member
ליאור!

גם אני! גם אני! אומנם למסיבות אני כן הולכת.. אבל שיעורים? אני צריכה לקבל את הפירוש למילה הזאת שוב.. כמוך! גם אני כל השנה אפילו פעם אחת לא הכנתי שיעורים!!! אני כל כך רוצה להכין.. אבל האינטרנט הזה פשוט לא נותן לי! אני כבר מיואשת.. לא יודעת מה לעשות.. :-( הצילו..

למעלה