אנשים יקרים מ ערך פורומים חדש

@poet

New member
אנשים יקרים מ ערך פורומים חדש

(-B מערך פורומים חדש יתרונות: עיצוב גרפי נוח יותר מנוע חיפוש בפורום הבודד-חזק יותר פריסה קלה יותר של הודעות , כלומר כל העמוד עם כל ההודעות יטען לכם ברגע שתפתחו את העמוד הראשי של הפורום, ולא תצטרכו לחכות דקות מיותרות לטעינת הודעות ותגובות. תוכן ההודעה מעל גוף התגובה. סמיילים בגוף ההודעה רישון קל יותר ניסינו ליצור סביבת עבודה אופטימלית עבורכם , אך אם אתם נתקלים בבעיות , אתם מוזמנים לכתוב אלי תמיד תודה דקל

רותי ב.

New member
דקל, קולקבוד, הבטחת שיפורים

וקיימת. נקוה שלא יהיו הרבה הערות. שמתי לב שהסולמית עכשיו בצד שמאל. זה משהו שאפשר לשנות לבד, או שככה זה יהיה, ונצטרך להתרגל לזה? B-) נראה איך יוצא הסמיילי בגוף ההודעה.

נעל

New member
שיחקתם אותה!

כמה שנעל חלמה על הודעות שתופענה על כל המסך ולא רק בעשרת הפיקסלים המרכזיים שבו. כמה היא חלמה על גלישה מהירה בפורומים (דקל, השיפור הזה יוריד לכם המון מהלחץ על הסרבר בטח, והגולשים יוכלו לגלוש במהירות פי 10-20 יותר גדולה; זה היה באמת רעיון גדול, הצגת ההודעות החדשה). כמה היא חלמה שהסמל המסחרי שלה יופיע עם סמיילי מקצועי. רק שני דברים: אין אפשרות להפטר מהטבלה ההיא? או לפחות להוריד את הדירוג לפי מספר הודעות ולהפוך את זה לרשימה רגילה (לפי ABC, א-ב, לנעל לא אכפת גם לתרגם את הכל לכתב קירילי)? הדבר השני קצת יותר פעוט, והוא היישור של תיבת הטקסט של האימייל באופן אוטומטי לימין - אימייל כותבים, לפחות בינתיים, משמאל לימין, ולא להפך :) נעל ;-)

נעל

New member
תוספות

יש לכם בעיה קונספטואלית: כאשר אתם משתמשים במשתנה flag כדי להחליף בין תצוגה עם תגובות לתצוגה בלי תגובות אתם יוצרים מצב שבו כל refresh מחליף בין המצבים (כי זה תמיד flag=1. אם תשתמשו במשתנה קצת אחרת אז זה לא יקרה. במקום שכל פעם שהוא שווה ל-1 אז זה יחליף תצוגה תעשו שיש מצב 0 ומצב 1). למקרה שההסבר קצת מסורבל - אתה מכיר את האימייל של נעל וסחטיין על המעבר לעברית סמי-לוגית! נעל ;-)

נעל

New member
תוספות

יש לכם בעיה קונספטואלית: כאשר אתם משתמשים במשתנה flag כדי להחליף בין תצוגה עם תגובות לתצוגה בלי תגובות אתם יוצרים מצב שבו כל refresh מחליף בין המצבים (כי זה תמיד flag=1. אם תשתמשו במשתנה קצת אחרת אז זה לא יקרה. במקום שכל פעם שהוא שווה ל-1 אז זה יחליף תצוגה תעשו שיש מצב 0 ומצב 1). למקרה שההסבר קצת מסורבל - אתה מכיר את האימייל של נעל וסחטיין על המעבר לעברית סמי-לוגית! נעל ;-)

Ey@L

New member
כל הכבוד אבל הפעם שיחקתם אותה

אבל עדיין יש כמה בעיות: 1. אין את התגובות בעמוד של ההודעה לבד. 2. תחשו אולי כפתור לסגור את כל ההודעות הפתוחות ביחד (יהיה נורא יעיל) וזהו ניראה לי.

shanikoo

New member
בהתחלה נבהלתי.....

אבל אחרי שקלטתי מה קרה לפורום,ואחרי שנרגעתי קצת,הבנתי שזה באמת אחלה. הכי טוב שזה הרבה יותר מהיר. כל הכבוד,באמת......

קרני

New member
מאאאגניב לגמרי :)

אהבתי, אהבתי, אהבתי, אהבתי! אני מתארת לעצמי שהכל ``בהרצה`` ולכן לא תמיד ניתן להכנס לפורום בממשק החדש... או לכתוב הודעות ותגובות או לקרוא הודעות או... מה אתה אומר דקלון שלי? בכל מקרה, זה הרבה יותר נוח, פשוט, מצ`וכלל וכייפיייי, כשזה עושה משהו... ;-) ודרך אגב, לפעמים כשכותבים הודעה בפורום, והיא ארוכה, ארוכה, ארוכה... הפורום לא מוכן לקבל אותה וצריך להתחכם... השאלה שלי היא: האם ניתן להאריך את זמן כתיבת ההודעה? האם השאלה שלי בכלל נשמעת הגיונית?!?? P-) בכל אופן... שיהיה לך יום טוב איש ואם תתפנה, בהזדמנות, תחליף לי את המייל שלי... [email protected] have a lovely day Philip..... חחחחחח B-)

@poet

New member
חומד תודה

תיקנתי לך את האימייל ממזמן תגידי לי אם זה טוב

eyal!

New member
דרך מעוותת

הבעייה הזאת לא צריכה למנוע ממך לכתוב הודעות ארוכות, אז יש לי פיתרון עקיף בשבילך, תכנסי לכתיבה ההודעה רגיל ותכתבי אותה, אבל אם היא ארכה הרבה זמן תפתחי חלון חדש של תפוז ושם תכנסי לכתיבת הודעה. ולאחר מכן תשלחי את ההודעה הרגילה. זה ייצור מעין לוגין לתפוז. מקווה שעזרתי, אייל כן זה המנהל של פורום מחשבים.

סלח לי שאני ``בחלל`` :)

הגיע הזמן שגם אני אגיב על המערכת החדשה :) איזה כיף, איזו אסטטיקה ! המעקב מהיר יותר, קל לענות לאנשים כי ההודעה שלה אני מגיבה נמצאת בחלון התגובה... שינוי העשוי בצורה מרשימה... ובהחלט חכם אך שאלה לי אליך... כידוע אני עוקבת אחר כל מילה קטנה בפורום האין דרך לסמן את ההודעות שכבר נקראו ? דבר זה יהיה פרקטי ביותר עבורי B-) אודה לך על תשובתך/ תגובתך ומודה לך על הבית הנפלא שהענקת לי :) שמחה וגאה ליטול חלק ! ענבל

למעלה