אנשים יש לי בעיה...

shiri4886

New member
אנשים יש לי בעיה...

אני ילדה ממש ממש לחוצה... (אני לא רוצה לחשוב בכלל מה יהיה בטסט) עשיתי כבר 13 שיעורים ובשני שיעורים האחרונים פשוט הלך לי חרא.....ממש בלם אותי כמה פעמים ,העיר לי מלא וכו....אחרי השיעורים האלה חזרתי הבייתה בבאסה רצינית..על סף דמעות .... (כי אני גם ממש רגישה...) אני חייבת עידוד......מישהו שמכיר את מה שאני מרגישה...או שגם לו קרה ככה שיעורים חארה...

../images/Emo26.gif

תשמעי - גם אני ילדה נורא לחוצה...ובכל הטסט שמעו את הקלאץ' רועד מרב שנלחצתי ובכל מקרה יש כמה דברים שאת חייבת להבין:
13 שיעורים זה חצי ממה שאת חייבת ולרב לא נגשים ישר בשיעור ה-28. יש לך עוד הרבה שיעורים להעביר עד שתרגישי בטוחה בנהיגה..את עוד יחסית בהתחלה וזה הגיוני שתהיי לחוצה בשיעורים ושיש לך עדיין בעיות שליטה על הרכב.
בתור אחת שיודעת מה זה לחץ לא נורמלי - אני מקווה בשבילך שאת לומדת עם מורה שכיף לך איתו, לא מורה שצועק עליך על שטויות, לא מורה שיבלום אותך סתם כדי לראות אם את עירנית - אלא מורה שכיף לך לשבת איתו באוטו ושאת מרגישה איתו נוח - כי אחרת זה פשוט לא יעבוד, את לא תרצי ללכת לשיעורי נהיגה מפחד שהמורה "ירד עלייך" וחבל - אז אני מאוד מקווה שהמורה שלך הוא אחלה בן-אדם ושאתה מרגישה בנח איתו - אם לא - תעברי מורה
כולם (כן גם האדישים ביותר) לחוצים בטסט, לחוצים כשהם לא מצליחים משהו בנהיגה, לחוצים לפני כל שיעור, לחוצים כשמישהו מצפמף להם - כולם ככה - את לא היחידה
ובדיוק בגלל זה את לומדת נהיגה וברגע שתרגישי שאת שולטת ברכב ושאת כבר מכירה את הרכב ואין לך בעיה להסתדר עם הכביש גם המורה שלך ישים לב זה ואז תגשי לטסט, לא לפני שתרגישי שאת נוהגת טוב ושאת בטוחה בעצמך.
2 שיעורים שהלכו לך גרוע לא אומרים כלום. אם זה 2 מתוך 13 זה ממש לא נורא. אז המורה בלם אותך - so what? הרי את לומדת נהיגה בדיוק בגלל הסיבה שעוד אין לך מספיק ידע ובטחון לצאת ולנהוג בכביש. תפקידו של המורה זה לבלום אותך.ולהעיר לך כדי שתלמדי להתאים את נהיגתך לתנאי הכביש. כמובן שאם המורה העיר לך עד כדי כך שחזרת על סף בכי - המורה שלך לא בסדר, לא משנה עד כמה את רגישה, את משלמת על השיעורים האלה ומגיע לך יחס הוגן ולא מגיע לך שיצעקו עליך. המורה צריך להיות עירני לכל דבר שאת עושה ולא לבלום אותך רק בשניה האחרונה. מותר לו להעיר לך וזה אפילו הכרחי אבל לא עד כדי כך שאת תבכי מזה. תמשיכי עם השיעורי נהיגה.. תשיגי את הרשיון שלך
אל תוותרי
יש שיעורים יותר טובים ויש שיעורים פחות טובים - העיקר הוא שבסוף - לא משנה כמה שיעורים גרועים היו לך כמה טסטים ושיעורים עשית וכמה זמן לקח לך להוציא רשיון - העיקר הוא שבסוף תשיגי את מה שאת רוצה. יהיה לך רשיון ואת תדעי לנהוג. אז אל תוותרי כל כך מהר..את רק בהתחלה.

pompii

New member
האמת כן...

בשיעורים הראשונים חשבתי שזה התחלה ואין מה לדאוג-כי הוא העיר לי המון ובשיעור 17 בערך אני זוכרת היה לי שיעור על הפנים וזה כל היום הטריד אותי מה יהיה וכל זה...וגם אני בנאדם דיי רגיש ודיי לחוץ אז אני מבינה אותך... אבל משיעור 30 פתאום הכל משתנה, תאמיני לי את תהיי בסדר גמור שיעור 13 זה מאוד מוקדם בשביל להיות לחוצים

shiri4886

New member
תודה אנשים...

דווקא המורה שלי ממש סבבה...הוא לא אחד ש"יורד" אם לא עושים משהו טוב.. הוא סתם שאל אותי מה קרה היום..ואמרתי לו שאני עייפה וכאלה (בשיעור שלא הלך לי...) היום היה לי שיעור 14...הלך לי דיי סבבה...כאילו , חוץ מאיזה 2-3 שטויות שעשיתי...הנהיגה עצמה שלי היתה ממש טובה...הוא אפילו אמר לי בהתחלה.........

RT30

New member
אל דאגה...

שני שיעורים הלכו לך חרא, אז מה?! אין לך מה לדאוג! לי שני שיעורים לפני הטסט (שזה כולל את השיעור האחרון האחרון= חצי שעה לפני הטסט) הלכו מממממש גרוע! אבל מממממש גרוע! נהגתי בערך כמו שנהגתי בשיעור ה3 שלי! אבל בכל זאת עברתי את הטסט אז אל תיקחי את זה קשה, המטרה שלך בסופו של דבר היא לקבל רישיון... אז תתרכזי בזה, תתרכזי בנהיגה שלך, בתמרורים, הולכי רגל... כל פעם שתסיימי שיעור תחשבי על הטעויות שעשית ותשתדלי לא לעשות שום טעות פעמיים והכל יהיה בסדר ותסמכי עליי זה יעבור לך מממש מהר! (( :

למעלה