אנשים - נא להגיב

SaintJohn

New member
אנשים - נא להגיב

אני רוצה מחרתיים (יום חמישי) לפתוח משחק שבועי, ואני רוצה שזה יהיה בשעה קבועה, ככה שכולם יבואו להשתתף. לדעתי הכי טוב שזה יהיה בשעות אחה"צ-ערב, כי זה הזמן הפנוי של רוב האנשים. אז שכל אחד יגיד איזה שעה בזמן הזה הכי נוחה, ונקבע שעה קבועה. אם יש אנשים שלא יכולים בחמישי ומעדיפים ברביעי, אז תגידו.

rocket

New member
למה לא ביום שישי ?

היום שיש יש יותר סיכוי שאנשים יהיו בבית. יש כאלה שעובדים או לומדים בימי חמישי גם כן

SaintJohn

New member
הסיבה היא

שבלא מעט ימי שישי אני לא בסביבת מחשב, אז זה מהווה בעיה. אני מקווה שזה ייפתר בזמן הקרוב, אבל בינתיים אני רוצה לעשות את המשחק השבועי בחמישי. קדימה, אנשים, חשוב לי לדעת בהקדם מה ההעדפה שלכם.

AeroTom

New member
לא בשישי כי-

אני הדתי היחיד נראה לי בפורום ככה שאני לא יוכל להגיע... אבל יום חמישי בשעות הערב יכול להיות טוב. מה אם 19:00 או 20:00 ככה? ולמה למשחק כולם צריכים להיות מחוברים? זה יגרום קצת עומס יתר נראה לי של הודעות...
והאם זה יהיה משחק דומה למה שהיה לנו בהייד פארק עם המילים המילים מתוך שירים? ספר לנו על המשחק נועם.

SaintJohn

New member
מה שאני מתכנן

זה משהו דומה למה שהיה בהייד פארק, אבל הרבה יותר מהיר. מה שהיה שם נמשך ונמרח והיו תגובות שהגיעו אחרי מספר שלם של ימים. אבל אני רוצה שיהיה כל שבוע משחק אחר. לא יהיה מגוון עצום, אבל אני לא רוצה שכל שבוע יהיה אותו משחק.

AeroTom

New member
אוקי.

אז צריך להיות לך מבחר רחב של משחקים על אירו. ואי אפשר לשחק פה טאקי... נתחיל ביום חמישי ונראה.

rocket

New member
אבל תדאג להסביר את החוקים , אוקיי ?

למען אלה שלא באו מהייד פארק ..

SaintJohn

New member
ברור, אין לכם מה לדאוג

אז בינתיים נקבע שנתחיל את המשחק ביום חמישי בשבע בערב. מי שחושב שכדאי בשעה אחרת אז שיגיד.

למעלה