אנשים..........I'M BACK

• פותח הנושא ghony
  • פורסם בתאריך

ghony

New member
אנשים..........I'M BACK

סוף סוף יש אנשים!!!!!!!! אני מתחיל פה את חידון זבנג הגדול 2.......... מי שעונה שואל את השאלה הבאה שאלה 1: על מי כוכבי זבנג התאבלו חוץ ממאיה וזעפני?

שטויות של פינגווינים? איך קראו לזה?

נראה לי שזה זה... אוקי, שאלה... הא... באיזה ארץ נולדה יוספה?

ghony

New member
רוסיה

מישהם שתי הדמויות שהשם משפחה שלהן דומה להפליא?

הא... נכון...

ואני אתן שאלה - מה מקועקע להרצל על הכתף [אם אני זוכר נכון שזו הייתה כתף
]?

ghony

New member
I LOVE SUSHI

והשאלה שלי: האם מישהו חי בפורום חוץ מוינטרפרש וממני?

p r u d e n s

New member
עכשיו כן.../images/Emo176.gif

ואני.. בתחילת תחילת דרכו של זבנג!, במי היה עידו מאוהב?...

tekkk

New member
היו כמה...

אני זוכר את זעפני, וכמובן היה לו את הקטע עם סיון! שלום, אני מיקי, הייתי פריק של זבנג עד לפני כמה שנים. מישהו יוכל להרחיב קצת על ה"מהפכה"? האם מדובר במעבר לצביעה החדשה, כשאורי התייעץ עם הקוראים?

המהפכה... ../images/Emo26.gif

אורי החליט לתת חברי זבנג מתנה לבר מצווה ועיצב את כל הדמויות מחדש - בעיצוב של 'שנות ה2000'. המהפכה הזו הייתה לא כל כך טובה והרבה אנשים פשוט הפסיקו לקרוא את זבמג בגללה. בסוף אורי החליט לוותר על המהפכה אחרי סקר באתר זבנג, והשאיר כמה דברים ממנה - הזקן של ג'ינג'י, אאישה [סיוון החדשה שבסוף נשארה עם סיוון הישנה] ועוד ועוד... את כל המהפכה [שמסתכמת בעשרה סיפורים בסך הכל] תוכל לקרוא בזבנג 13

p r u d e n s

New member
בלאדי13../images/Emo185.gif|שקד וטיחי בליבי לעד|

מי צריך את המהפכה הזאת אניוויי. יוספה היא לא אותה יוספה, מאיה איבדה את הקלאסה ועידו... לא. איפה "סקס מין רוקנרול יש לי יש לי רשמקול"? אני רוצה את אחותי הצולעת בחזרה!!!(תרתי משמע, יש לי אחות באילת ואני מתגעגעת אליה. אבל היא לא צולעת. אבל אני רוצה אותה בחזרה.) וגם: ירון היה חנון טהור, ואז להיות חנון זה נהיה קול,אז הוא כזה... מפוצל. רוצים את הקוצים...ירון הישן...צביעה בטושים... זה כבר לא זבנג.

למעלה