אנשים
מה דעתכם לסכם שבוע

אנשים../images/Emo70.gif מה דעתכם לסכם שבוע../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע של אומן אחר:
אלבום שבועי:
חוויה טובה שעברתם השבוע:
חוויה פחות טובה שעברתם השבוע: ה
מה מעדיפים בקיץ? אבטיח? מלון? ענבים?
מאכל שבועי:
תוכנית טלווזיה\\רדיו\\כתבה מעיתון שעשו לכם את השבוע:
SMS\\שיחת טלפון שעשו לכם את השבוע:
ציון לשבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
תמונה:

דעתי היא שלמה לא, למרות שקצת שפוכים

שיר השבוע של נועם:מממממממ שיר השבוע של אומן אחר: המון אביב גפן,אפרת גוש המדהימה,דודו טסה וקצת שלומי שבן אלבום שבועי: האחרון של שלומי חוויה טובה שעברתם השבוע: יומולדת למיטל,השיחה בשמירה, אתמול בלוט"ם,היום עם מיכלי :) חוויה פחות טובה שעברתם השבוע: רוב השבוע בערך המה מעדיפים בקיץ? אבטיח? מלון? ענבים? ענבים נראלי מאכל שבועי:כרגיל אדממה?
תוכנית טלווזיה\\רדיו\\כתבה מעיתון שעשו לכם את השבוע: הישרדות כמובן. SMS\\שיחת טלפון שעשו לכם את השבוע: מעדיפה לא לכתוב פה חחחח ציון לשבוע: 5 תוכניות לשבוע הבא:לשמור בחמישי,ומה עוד אממ?? תמונה:

בר דותן

New member
יאללה מתאים לי :)

שיר השבוע של נועם:כנירא.. שיר השבוע של אומן אחר:מדריכים תלמי דגן 2010 :) אלבום שבועי:אין חוויה טובה שעברתם השבוע:קייטנה חוויה פחות טובה שעברתם השבוע:ניגמרה... המה מעדיפים בקיץ? אבטיח? מלון? ענבים?כלום מאכל שבועי:כלום תוכנית טלווזיה\\רדיו\\כתבה מעיתון שעשו לכם את השבוע:אין SMS\\שיחת טלפון שעשו לכם את השבוע:גם אני חושבת ככה :) ציון לשבוע:9 תוכניות לשבוע הבא:חופש מתחיל :) תמונה:אחרי היום כנירא שיהיה

הסופ"ש עף כל כך מהר.....

שיר השבוע של נועם: אין שיר השבוע של אומן אחר: Our song - Liz Barak אלבום שבועי: אין חוויה טובה שעברתם השבוע: אין........ חוויה פחות טובה שעברתם השבוע: תורנות חמישי לילה... באסה לחזור הביתה בשישי בצהריים.......... מה מעדיפים בקיץ? אבטיח? מלון? ענבים? אבטיח
מאכל שבועי: טוסט תוכנית טלווזיה\\רדיו\\כתבה מעיתון שעשו לכם את השבוע:
SMS\\שיחת טלפון שעשו לכם את השבוע: אמנם שיחה פנים אל פנים אבל עם מישהו מקסים......... ציון לשבוע: 7.24 תוכניות לשבוע הבא: צבא........... תמונה:

המחצללת

New member
../images/Emo23.gif חברים יקרים שלי! ../images/Emo23.gif

אני מודעת לזה שלא כתבתי הרבה זמן, שדפקתי סוג של העלמות מסויימת... השתדלתי כמה שיותר לקרוא כאן ולעקוב פה ושם. אבל התקופה הזאת מאוד עמוסה. ובעיקר משמעותית ממש. עבדתי בשבועות האחרונים 13 שעות ביום. ומעבר לזה, מי שלא יודע דחיתי את הגיוס בשנה, כדי לעשות שנת שירות בנוער העובד והלומד. אני עוברת לגור עם הגרעין שלי (קבוצת חברים מהתנועה, אנחנו 19 במספר) בחוות ההכשרה בהרצליה, זו לא באמת חווה, זה רק הביטוי.. חח אני הולכת להיות קומונרית במחוז תיכון, למי שזה מדבר... קומונרית זה אומר שאני ירכז קן בתנועה. בעוד שבוע בדיוק אני יוצאת לסמינר מאוד ארוך שאחריו אני אהיה קומונרית ואני אעבור לגור בהרצליה. בשבוע האחרון גם הייתי בטיול עם החניכים שלי. כך שזמן על המחשב כמעט ואין. ובעקבות הסמינר עם הגרעין והמעבר להרצליה, אני חושבת שאני אחזור לכאן יותר לא לפני סוף אוגוסט... כשאהיה כבר בהרצליה, כולכם מוזמנים לבקר ולהתארח.. ובכלל לראות אורח חיים של 19 אנשים תחת קורת גג אחת. משפחת 2031, אוהבת מלא מלא
ספיר

למעלה