אנשים!!

InMyTree

New member
אנשים!!

קניתי את הדיסק LOST DOGS וזה אחד הדיסקים השווים באמת! בהתחלה חשבתי שז אוסף, לא ממש התעמקתי באילו שירים יש בו אבל הוא באמת מדהים. אגב, מישהו יודע מתי ייצא הדיסק החדש של פרל ג'אם??

Moonlight Mile

New member
כן לוסט דוגס באמת הפתיע

הייתי בטוח שהיו שם כמה בי סיידס סטנדרטיים, אבל יש שם כמה שירים שממש באו לי בטוב, מבינהם: Sad Other Side Down In The Moonlight Hold On וכמובן Yellow Ledbetter המפורסם בקשר לדיסק החדש, מייק מקריידי צוטט לאחרונה כשאמר שהאלבום רק בשלבי התעברות כרגע, ושללהקה יש מספר רעיונות שעובדו, אז לא הייתי צופה את זה לפני 2009.

everynormal

New member
אלבום חדש?

נשמע מעניין...זה בטח ייקח הרבה זמן אבל.....אני חושבת שהחדש של אליס ייצא לפני

בדנתמ

New member
אלבום חדש...

זה יהיה טוב. אבל מתי כבר הם יבואו להופיע בארץ הקודש?
ולא יקחו אלף ש"ח לכרטיס כמו דיפ פרפל כמובן...

everynormal

New member
1000 שקל בדוק הם לא ייקחו אל תדאג

הם עדיין לא בסדר גודל של דיפ פרפל אבל אני מאמינה שהמחיר יהיה קרוב ל-300

בדנתמ

New member
אבל לא בגלל זה...

אני מסכים שהם לא יקחו כל כך הרבה, אבל זה לא בגלל סדר הגודל שלהם. הם אשכרה ביטלו פעם טור שלם שלהם, אחרי שהם גילו שחברת התקליטים (שארגנה את הטור) גבתה מחיר יקר מדי לטעמם על הכרטיסים, ולא הסכימה להוריד אותו. איזה כלים
*אגב, גם דיפ פרפל לא החליטו שככה יעלו כרטיסים... אם כרטיס היה עולה 300 הם היו מרוויחים אותו דבר בדיוק לדעתי. ההפרש הולך למפיק החמדן שהביא אותם לפה

AmiTrigger

New member
אל תבנה על פחות מ300

הן אחת הלהקות היקרות ביותר שפועלות כיום.

Anuerysm

New member
נכון- אבל עקרונית הם לא ייתנו להופעה שלהם

לעלות 300 שקל, אלא פחות, כי הם אנשים טובים בסך הכל (או לפחות רוצים שזה מה שיחשבו, שגם טוב) בגלל הסיבות האלה אבל כנראה הם לא יבואו לארץ..

Anuerysm

New member
לא קשור ארץ לא ארץ, פרל ג'אם יתעקשו

שמחירי הכרטיסים יהיו נמוכים ככל האפשר, מה שלא יאפשר לכסות את ההוצאות של להביא אותם (הרבה מאוד כסף)

בדנתמ

New member
תלוי לאיזו הופעה ואיפה...

בהאנגר זה עלה 540, אבל 540 להופעת עמידה צפופה בהאנגר זה המון כסף... במחיר כזה הייתי מצפה לקצת יותר נוחות
ובקיסריה בשביל 540 היית מקבל רק כרטיס שתקוע ממש מאחורה ובצד כזה...

Soon Forget

New member
חחח אני זוכרת שאמרת לי

שזה אוסף אז לא אכפת לך ממנו.. שמחה ששינית את דעתך והאזנת! באמת דיסק מדהים.. אמנם קצת מבולגן אבל יש שם כמה יצירות מופת רציניות.

למעלה